Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 131844 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

kādas prognozes - viedie ?
Uzsvērs nepieciešamību piešķirt Ukrainai finansiālu palīdzību, lai glābtu valsti no bankrota.
http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/ep-rezolucija-varetu-apstiprinat-es-finansialo-atbalstu-ukrainai.a78494/

Juļiņka noliks visus tos jākļus pēc pozas - mierā, un atskrūvēs savus naudas krānus. :) Pajoliņi ālejas. ;) ES es domāju vēl krietnu laiku "spēlēs kaķi un peli ar Ukrainu", priekš kam ES vel vienu Grieķiju ar milzu parādiem? Jautājums par NATO gan ir ļoti interesants, jo ja maidanu virzītu uz rietumiem, tad viņu apturētu vien Lamanša kanāls, un tie nebūs Rumānijas čigāni, pēc hahoļiem pat žīdi čīkstēs. :D     
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

kādas prognozes - viedie ?
1)Ukraina paies zem ES, SVF un NATO ?
2)Daļa Ukrainas sadalīsies, Krievija ievedīs karaspeku
3)Ukraiņu nacionālisti atradis savu ceļu, bez ES, ASV un Krievijas

Šobrīt ir iespējami visi varianti. Otrais gan mazticamāks, jo Ukrainas prezidents esot notinies un paķēris koferītī visus valsts kases ietaupījumus, tāpēc Ukrainas ir vajadzīga nauda. Kuru, kā izskatās, nāksies aizņemties no jevropas.
Bez tam, Ukrainai ir čābīgi ar resursiem, tāpēc uzspļaut uz visiem šie nevar vis.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

DELFInārijs:
Citāts
Trešdien arī kļuvis zināms, ka Ukrainas pagaidu amatpersonas plāno vēl līdz šā gada 25. maijā paredzētajām prezidenta vēlēšanām parakstīt asociācijas līgumu ar Eiropas Savienību.
A viņām, tām amatpersonām, maz ir tādas pilnvaras?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

tas_pats

DELFInārijs:
Citāts
Trešdien arī kļuvis zināms, ka Ukrainas pagaidu amatpersonas plāno vēl līdz šā gada 25. maijā paredzētajām prezidenta vēlēšanām parakstīt asociācijas līgumu ar Eiropas Savienību.
A viņām, tām amatpersonām, maz ir tādas pilnvaras?
Nu Arsenijs būs Ukrainas pagaidu valdības vadītājs, un ar svinīgi atjaunotās Kučmas konstitūciju, pilnvaras būs valdībai. :) No otras puses asociācijas līgumu sagatavoja Yanukovičs, viņam ar ES bija tikai konflikts par kompensācijas lielumu. :) Ar asociācijas līgumu ES dzīvo Norvēģija un Šveice. :)   
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

vakar sanāca pie paziņām paskatīties ziņas latvijas tv, pats savu likvidēju pirms gadiem 8, šķiet saprotu kapēc jums tāds viedoklis.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

tas_pats

vakar sanāca pie paziņām paskatīties ziņas latvijas tv,
Dezinformācijas kasti paskatījies? Diez cik Ukraina ir samaksājusi no zagtās naudas par objektīvu informāciju LTV? Bez klasiska objektīvas informācijas trūkuma, ir vēl papilnam tīras dezinformācijas, kā jau pie apvērsumiem ir pieņemts. Un Ukrainas apvērsums ir labs piemērs informatīvajam karam, kur bieži vien tikai pēc rezultātiem var noteikt, kas ar to bija domāts. :)
Dalībnieki: ES, Krievija, ASV un tikai tāpēc ka viņiem viss visur uztrauc, bet reālie bīdītāji ir Ukrainas oligarhi, kam gribas nogrābt lielāku kušķi uz cilvēku nelaimju rēķina.

In Russian statement, Yanukovich says he is still president of Ukraine
http://www.reuters.com/article/2014/02/27/us-ukraine-crisis-yanukovich-idUSBREA1Q0MS20140227

IP pierakstīta

tas_pats

Владимир Путин внёс обращение в Совет Федерации
1 марта 2014 года, 17:50

Владимир Путин внёс обращение в Совет Федерации Федерального Собрания Российской Федерации.
Передаем полный текст документа:

«В связи с экстраординарной ситуацией, сложившейся на Украине, угрозой жизни граждан Российской Федерации, наших соотечественников, личного состава воинского контингента Вооруженных Сил Российской Федерации, дислоцирующегося в соответствии с международным договором на территории Украины (Автономная Республика Крым), на основании пункта «г» части 1 статьи 102 Конституции Российской Федерации вношу в Совет Федерации Федерального Собрания Российской Федерации обращение об использовании Вооружённых Сил Российской Федерации на территории Украины до нормализации общественно-политической обстановки в этой стране».

http://kremlin.ru/news/20353

p.s. 1 un 2 Čečenijas karā Ukraiņi karoja Čečeņu pusē. :)

http://www.youtube.com/watch?v=u5YWwklFajY  :D
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

TV neskatos vispār, tikai forumos ievēroju, ka Maidaniešu aizkadra bojeviks - bijis čečenu kara dalībnieks, tāds tēvainis ar nazīti
Tu domā šito onkuli?
http://www.youtube.com/watch?v=lWiIoYgpiW8
http://www.youtube.com/watch?v=01is0p0mzJQ
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Blackwater arī ieradies Kijevā
Avots?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņā Rīgas "Dinamo" pirmās kārtas izbraukuma spēles pret Doņeckas "Donbass" vienību neaizvadīs Ukrainā, vēsta Krievijas mediji.

Lai gan KHL oficiāli vēl nav paziņojis, tomēr "sportbox.ru" ziņo, ka Oskara Bārtuļa pārstāvētais klubs "Donbass" nevarēs pirmās kārtas aizvadīt Ukrainā nestabilās situācijas dēļ. Ukrainas Iekšlietu ministrija informējusi klubu, ka nespēs nodrošināt viesu komandas un līdzjutēju drošību, tādēļ ieteikts spēles aizvadīt citviet. saite
Hmm, vai nu šamējie no kaŗa baidās, vai tomēr arī iekšUkrainā viss nemaz nav tik mierīgi un masu idiotizācijas līdzekļi mums vienkārši par to nestāsta?  :-\
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists

MJ, ja jau kas būtu, tad krievijas mediji to parādītu zem sevišķi liela mikroskopa.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Ctulhu
Citāts
Pēc valdības "antiterorisma operācijas" izgāšanās 2014. gada 22. februārī Augstākā Rada nobalsoja par V. Janukoviča atlaišanu no prezidenta amata
A viņai (Radai) bija tādas tiesības?
Citāts
MJ, ja jau kas būtu, tad krievijas mediji to parādītu zem sevišķi liela mikroskopa.
Bet ja nekā nebūtu, tad jau varētu droši spēlēt Doņeckā, vai ne?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, nu Doņecka un Harkova ir austrumu rajonos, tās ir prokrieviskas zonas-  ar virs 70% krievu iedzīvotājiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ

``A viņai (Radai) bija tādas tiesības? ``

Nu viņi palaida impīčmenta procedūru, ne?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ, nu Doņecka un Harkova ir austrumu rajonos, tās ir prokrieviskas zonas-  ar virs 70% krievu iedzīvotājiem.
Jā, un? Tas defaultā nozīmē bardaku, vai kā?
Citāts
Nu viņi palaida impīčmenta procedūru, ne?
Cik es saprotu, tad ne. Katrā ziņā Janukovičs nejūtas impīčots.
IP pierakstīta