Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 132001 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

MJ, nu kad mēs sākam uzkrītoši domāt par masīvu ārēju ietekmi? Piemēram, modžahediem uzrodas stingeri. Daudz, simtiem komplektu. Nu tad kāda kantora ausis ir uz sejas. A Ukrainā bija kkas tāds? O, tie snaiperi bija kkāda cūkošanās ārēja, iespējams. Bet citādi - nav izslēgta arī tieši tāda pat pašdarbība, kā LV barikādēs.
1. Tad, kad tūkstošiem cilvēku nedēļām ilgi tusē `barikādēs`. Kas nozīmē, ka viņi ir vai nu ļoti bagāti un viņiem nav jāstrādā (kas maz ticams), vai arī viņu atrašanos `barikādēs` kāds uztur (paika, siltums, varbūt arī drusku `dienas naudas`).
2. LV barikādēs pašdarbību atviegloja tas, kas resursus varēja paņemt no valsts caur valsts uzņēmumiem. Šis zināmā mērā var būt arī Ukrainas gadījums, bet ne tādā apmērā (jo šajā gadījumā ir runa par kapitālismu un visi resursi, kurus kāds kapitālists ziedo šādam pasākumam, atraujas pa taisno no viņa kabatas).
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

Nu da militārā tipa uzkabi , visu kas nav ieroči, jau var brīvi nopirkt, bodēs tipa ``armijai un civilajiem``, mednieku, tūristu un tml veikalos.

Also, ko Tu domāji ar infrastruktūru? Nu veči salasās, sametās autobusam un laiž uz kijevu, voti i visa infrastrutkūra. Un tā 100 dažādās vietās, rezultātā pilns laukums.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
veči salasās, sametās autobusam un laiž uz kijevu, voti i visa infrastrutkūra.
Bet ja Kijevā viņi uzturš vairākus mēnešus? Kas to visu apmaksā?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Ctulhu
Citāts
Nu da militārā tipa uzkabi , visu kas nav ieroči, jau var brīvi nopirkt, bodēs tipa ``armijai un civilajiem``, mednieku, tūristu un tml veikalos
Jā, tā droši vien ir pašapgāde.
Citāts
Also, ko Tu domāji ar infrastruktūru? Nu veči salasās, sametās autobusam un laiž uz kijevu, voti i visa infrastrutkūra. Un tā 100 dažādās vietās, rezultātā pilns laukums.
Teltis, estrādes, centralizētā boršča/tējas vārīšana, tie paši maisi utt..
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ

`` LV barikādēs pašdarbību atviegloja tas, kas resursus varēja paņemt no valsts caur valsts uzņēmumiem. ``

Pirmkārt, ir pietiekami daudz valsts iestāžu, otrkārt, visi uzņēmēji, kuriem ir nākotnei svarīgi, piemēram integrēties ar ES, atbalsta pasākumu ar visu, kas jamiem ir, saprāta robežās , protams.

Ibo kā definējas bagāts cilvēks:

Bagāts cilvēks ir tāds cilvēks, kas 2/3 no saviem $$$ var vnk izmest, nejūtot tāpēc dzīves līmeņa kritumu sev, savai ģimenei.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Teltis - rastaskāja kādu noliktavu, iespējams arī stihiski.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Ctulhu
Citāts
Pirmkārt, ir pietiekami daudz valsts iestāžu, otrkārt, visi uzņēmēji, kluriem ir nākotnei svarīgi, piemēram integrēties ar ES, atbalsta pasākumu ar visu, kas jamiem ir, saprāta robežās , protams.
Nu šajā gadījumā valsts iestādes (atšķirībā no LV) tiešā veidā Maidanu finansēt nevar, ibo Janukovičs, vismaz līdz savai krišanai, to īsti nepieļautu.

Otrkārt, man ir nelabas aizdomas, ka Ukrainas integrācija ar ES ir ļoti nosacīta, un pat ja Ukrainā šobrīd uzvarētu pro-eiropiskie spēki, tad ceļš līdz pilntiesīgai integrācijai ES vēl būtu ļoti tāls un grūts.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ

``tiešā veidā Maidanu finansēt nevar, ibo Janukovičs, vismaz līdz savai krišanai, to īsti nepieļautu. ``

Nu jā, LPSR KP CK un LPSR augstākā padome arī tiešā veidā TF finansēt nevarēja, un formāli tās eksistēja līdz LV izejai no PSRS. Viss tas pats.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ

``Otrkārt, man ir nelabas aizdomas, ka Ukrainas integrācija ar ES ir ļoti nosacīta, un pat ja Ukrainā šobrīd uzvarētu pro-eiropiskie spēki, tad ceļš līdz pilntiesīgai integrācijai ES vēl būtu ļoti tāls un grūts. ``

Ugu, viss tas pats, kas ar LPSR un svaigi izveidoto LV, arī pagāja laiks līdz integrācijai ES.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis

``Bet ja Kijevā viņi uzturš vairākus mēnešus?``

es domāju, ka viduššķiras individs var vairākus mēnešus nestrādāt, nesaņemt ienākumus, dzīvot uz iekrājumiem, ja nešiko.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Nu jā, LPSR KP CK un LPSR augstākā padome arī tiešā veidā TF finansēt nevarēja, un formāli tās eksistēja līdz LV izejai no PSRS. Viss tas pats.
Nu bet LSPR CK un LPSR AP jau arī nefinansēja ne LTF, ne barikādes. LTF aicināja cilvēkus uz barikādēm, un tie LTF atbalstītāji, kam bija teikšana uzņēmumos (kas tobrīd lielākoties vēl piederēja valstij), organizēja barikādes uz savu uzņēmumu rēķina.
Citāts
Ugu, viss tas pats, kas ar LPSR un svaigi izveidoto LV, arī pagāja laiks līdz integrācijai ES.
Nu, Ukrainai it kā līdz šim neviens neviens netraucēja integrēties ES virzienā, jo īpaši periodā 2005-2010, kamēr tur pie varas bija proeiropeiskā Juščenko & Timošenko valdība...
Citāts
es domāju, ka viduššķiras individs var vairākus mēnešus nestrādāt, nesaņemt ienākumus, dzīvot uz iekrājumiem, ja nešiko.
Nu, tādā gadījumā es neesmu vidusšķiras indivīds, un diez vai Ukrainā cilvēki vidusmērā ir bagātāki nekā LV?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Nu bet also rūpnīcas vai kolhoza direktors, kam ir teikšana par resursiem ar ko atšķiras no uzņēmēja vai liela akcionāra vai top menedžera, kam atkal ir teikšana par resursiem?

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ

``Ukrainai it kā līdz šim neviens neviens netraucēja integrēties ES virzienā, ``

Pastāv doma, ka Vova aktīvi traucēja un tur jau arī tā ķeza, tāpēc tagad notiek tas, kas notiek.

Vai tā doma ir absurda? Hvz, no vienas puses Vovam tā kā būtu laiks savu valsti arī integrēt Rietumu pasaulē, no otras puses, jams grib visu, ko var , vilkt uz savu pusi.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Nu bet also rūpnīcas vai kolhoza direktors, kam ir teikšana par resursiem ar ko atšķiras no uzņēmēja vai liela akcionāra vai top menedžera, kam atkal ir teikšana par resursiem?
Ar to, ka valsts rūpnīcas vai kolhoza resursi pieder valstij, bet privātā uzņēmumā tie pieder īpašniekam. Pirmajā gadījumā ir viegli ziedot to, kas Tev patiesībā nemaz nepieder, otrā gadījumā - Tevi tomēr žņaudz krupis :)
Citāts
Pastāv doma, ka Vova aktīvi traucēja un tur jau arī tā ķeza, tāpēc tagad notiek tas, kas notiek.
Kā tieši tad viņš to darīja?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jautājumā par krupi -

1) sk. bagāta cilvēka definiciju
2) A nopirkt sev slavu? Tipa revolucijas varonis? Tas ir vērtīgi, apkārt nemētājas.
IP pierakstīta