Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 123905 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41640
  • Ateists

``Nu te tomēr nav stihiska nelaime... ``

MJ, nu pie apm. 80 bodycounta tas jau kvalificēdjas kā humāna-  sociala katastrofa.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

MJ, cilvēki savas dzīvības atdeva, par kādiem 0.2ls maisiem tu runā, beidz taču lasīt to propogandu.
manuprāt labs piemērs organizētībai (kā tu apgalvo kontrolei no opozīcijas puses) bija mirklis, kad jau izlīgums bija sarunāts un viens no protestētājiem iznāca un pateica, ka ar to ir par maz prezidentam ir jāatkāpjas tagad un abu pusu pārstāvji stāvēja kā idioti.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks

Ctulhu
Citāts
MJ, nu pie apm. 80 bodycounta tas jau kvalificēdjas kā humāna-  sociala katastrofa.
Jā, to tā var traktēt. Bet nosauktā infrastruktūra jau bija vietā PIRMS sākās bodycounts...

Sunshineman
Citāts
MJ, cilvēki savas dzīvības atdeva, par kādiem 0.2ls maisiem tu runā, beidz taču lasīt to propogandu.
1. Parādījās pirms cilvēku upuriem.
2. Es zinu, cik viens tāds maiss maksā, bet Kijevā viņu ir simtiem, ja ne tūkstošiem. KURŠ to apmaksā?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

Citāts
KURŠ to apmaksā?
kapitalistiskie cūkas? es vairs nezinu ko tu gribi dzirdēt?
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

MJ
Tos maisus varbūt apmaksā paši cilvēki? Cik tur viņu bija, tūkstoši? Ko, viņi nevar samesties un sapirkt maisus? Vai tad viņiem visiem ir jābūt nabagiem? Pie kam vairumā pērkot ir atlaides.
Cik maisus tu pats varētu tagad nopirkt, pareizās lietas labā? Kur esi gatavs ziedot savu dzīvību?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ,  Ezis, jā, ticamāk, ka cilvēki paši. Jo cilvēku tur bija daudz. Ok, ja kādau nemiernieku grupai uzrastos superadvancēti bezpilota droni, mobilas bāzes, savi izlūkpavadoņi, atbalsta kuģi melnajā jūrā, nu jā, tad tās būtu kāda kantora ausis, bet tā - uz to, kas tur bija, tauta var samesties.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Protams, tas neizslēdz kantoru ausis fonā, viņas ir visur, bet nevar teikt, ka pasākumu noorganizeēja kāds viens vai daži kantori.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
KURŠ to apmaksā?
kapitalistiskie cūkas? es vairs nezinu ko tu gribi dzirdēt?
Kāpēc Tu domā, ka es gribu dzirdēt kaut kādu `pareizo` atbildi? Es analizēju faktus, un uzdodu jautājumus, uz kuriem man pašam gatavas atbildes nav. Ja konkrēti par Maidana infrasturktūru - tad manuprāt tur ož pēc `ārējā` finansējuma. No kurienes tieši nāk - to es diemžēl nezinu; tikpat labi var kā CIP, tā arī Kremlis.

EzītisMiglā
Citāts
Cik maisus tu pats varētu tagad nopirkt, pareizās lietas labā? Kur esi gatavs ziedot savu dzīvību?
Nu ņemot vērā to, ka man ir ģimene, ļoti daudz ne... pie kam, ņemot vērā to, ka maisi ir tikai `viena no` pozīcijām, nevis vienīgā.

T.i., ja es būtu aktīvists, kurš ietu arī piedalīties grautiņos, tad (vērtējot pēc bildēs redzētā) tur klāt nāktu arī ķivere, kāds nekāds body-armors, ceļsargi utt..
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, iedomājies, cik summāri izmaxā 1 miglas tuss, ja pavairāk tautas savācas. Ieskaitot transportu un visas lietas. Nu tā, ja tas viss 100% būtu vienam jāapmaxā. Uz pāris sotakiem varētu vilkt. Bet ja sametas visi, to nejūt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, bez tam bildēs varēja labi redzēt, ka ekipējums ir salasīts. Kiveres - celtnieku un antikvārās, vietām vispār kastroļi, gāzmaskas vecās padomju, bruņuvestes - samodujs, bruņojums - auxtie ieroči dajebkas, šaujamie-  medību, obrezi, perestvoli. Municija - paštaisīta, pielāgota, visādas petardes, imitatori, degšķidrumi...
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ, iedomājies, cik summāri izmaxā 1 miglas tuss, ja pavairāk tautas savācas. Ieskaitot transportu un visas lietas. Nu tā, ja tas viss 100% būtu vienam jāapmaxā. Uz pāris sotakiem varētu vilkt. Bet ja sametas visi, to nejūt.
Ugu, bet Miglas tuss tomēr ir vienreizējs un īpašs pasākums, tas nevelkas dienām/nedēļām/mēnešiem ilgi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, nu labi, miglas vai kursa laivu brauciens, ceļojums etc-  mierīgi var vilkties tik pat, cik maidans.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, nu kad mēs sākam uzkrītoši domāt par masīvu ārēju ietekmi? Piemēram, modžahediem uzrodas stingeri. Daudz, simtiem komplektu. Nu tad kāda kantora ausis ir uz sejas. A Ukrainā bija kkas tāds? O, tie snaiperi bija kkāda cūkošanās ārēja, iespējams. Bet citādi - nav izslēgta arī tieši tāda pat pašdarbība, kā LV barikādēs.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ, bez tam bildēs varēja labi redzēt, ka ekipējums ir salasīts. Kiveres - celtnieku un antikvārās, vietām vispār kastroļi, gāzmaskas vecās padomju, bruņuvestes - samodujs, bruņojums - auxtie ieroči dajebkas, šaujamie-  medību, obrezi, perestvoli. Municija - paštaisīta, pielāgota, visādas petardes, imitatori, degšķidrumi...
Ķiveres dažādas, bija gan vecās un celtnieku, gan arī svaigi ieviestas tipa velosipēdistu utml., tāpat arī militārā tipa uzkabes vestes, elkoņu, ceļgalu un kājsargi... benzīns, kā zināms, arī nav nekāda lētā prece, un pirotehnika tieši tāpat - bet par to patiesībā tik daudz jautājumu nav kā par infrastruktūru.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

var jau būt, ka tā kustība aizākās pati, un tad kāda palīdzīga roka viņu uzturēja, piegādājot visu nepieciešamo. Tāpēc arī ķiveres visādas.
IP pierakstīta