Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 130982 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

Citāts
es nesaprotu ko tu aizstāvi,

Es nevienu neaizstāvu, mani vairāk interesē lietu daba. Un šobrīd izskatās, ka visa pamatā ir muša, no kuras divas propagandas mašīnas mēģina uzpūst divus vai vairāk ziloņus.

Citāts
traģiski man šķiet tas, ka cilvēkus reāli nogalina un pasaule medaļas skaita

Nav tik traki. Mūsu ir septiņi miljardi; sugas iznīcība nedraud.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste

daļu no mums uztrauc arī individuāli cilvēki, ne tikai suga.

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

Lūk, perfekts un liels zilonis mūsu austrumu kaimiņu izpildījumā:
http://www.ntv.ru/novosti/844777/

Gēbelss stūrī uzpīpē.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Lūk, perfekts un liels zilonis mūsu austrumu kaimiņu izpildījumā:
http://www.ntv.ru/novosti/844777/

Gēbelss stūrī uzpīpē.
Hvz, kas tur notiek. Katrā ziņā es neņemtos apgalvot par to, ka opozīcija NEIZMANTO sagūstīto miliču formas.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists

Nu vismaz miličiem atņemtus vairogus redz biezā slānī.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

Nu cilvēkus nogalina (vēl joprojām) arī Irākā, Afganistānā, Sīrijā un vēl nez kur.
tādā gadijumā viss ir labi.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
es nesaprotu ko tu aizstāvi,

Es nevienu neaizstāvu, mani vairāk interesē lietu daba. Un šobrīd izskatās, ka visa pamatā ir muša, no kuras divas propagandas mašīnas mēģina uzpūst divus vai vairāk ziloņus.

Citāts
traģiski man šķiet tas, ka cilvēkus reāli nogalina un pasaule medaļas skaita

Nav tik traki. Mūsu ir septiņi miljardi; sugas iznīcība nedraud.
nu tad, cik redzu es cilvēki prasa atgriezt konstitūciju un veikt pārskatāmas vēlēšanas, manuprāt pilnīgi legitīma prasība.
tu savā pieteikumā apgalvo, ka to grib mazākums un tas viss ir fars. neizskatās, ka tevi interesē lietu daba, vai esmu ko pārpratis? 
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Nu vismaz miličiem atņemtus vairogus redz biezā slānī.
DELFInārijā pirms pāris nedēļām bija diezgan precīzs uzskaitījums, cik un kas ir atņemts (vai pazaudēts - īsāk sakot, vairs nav milicijas rīcībā), tur bija runa par simtiem dažādu priekšmetu (vairogu, ķiveru, elkoņu un ceļgalu aizsargu utml. priekšmetu - gan jau ka formas bija komplektā ar tiem).

Sunshineman
Citāts
nu tad, cik redzu es cilvēki prasa atgriezt konstitūciju un veikt pārskatāmas vēlēšanas, manuprāt pilnīgi legitīma prasība.
Nu te uzreiz ir vesela kaudze jautājumu:
1. Vai tad Janukovičs ir veicis kaut kādas prettiesiskas izmaiņas konstitūcijā? Un ja nē, tad par ko vispār ir bazars?
2. Vai ir pamats domāt, ka vēlēšanas, kurās Janukovičs nokļuva pie varas, bija nepārskatāmas? Jeb vai tas vienkārši bija iepriekšējās Juščenko & Timošenko oranžās politikas bankrots ar likumsakarīgu bijušās opozīcijas uzvaru? Atkal - ja tā, tad PAR KO ir bazars?
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Nu te uzreiz ir vesela kaudze jautājumu:
1. Vai tad Janukovičs ir veicis kaut kādas prettiesiskas izmaiņas konstitūcijā? Un ja nē, tad par ko vispār ir bazars?
2. Vai ir pamats domāt, ka vēlēšanas, kurās Janukovičs nokļuva pie varas, bija nepārskatāmas? Jeb vai tas vienkārši bija iepriekšējās Juščenko & Timošenko oranžās politikas bankrots ar likumsakarīgu bijušās opozīcijas uzvaru? Atkal - ja tā, tad PAR KO ir bazars?
no diviem jautajumiem kaudze nasanāks.
1. uz pirmo jautājumu man diemžēl tev jāatbild ar jautājumu, jo izmanto vārdu "tiesiskums" . vai Putina valdība Krievijā ir kas prettiesisks? pieņemu ka visas izmaiņas pieņemtas pēc reglamenta un pat ja nē tad reglaments pielāgots.
2. bazārs par to, ka tautai ir jābūt teisības izvēlēties savu līderi, ja nepatīk tad pārvēlēt. es pat godīgi sakot nesaprotu kapēc Janukovičš nedeva tautai šo ilūziju un neizvirzija kādu Medvēģeva tipa aizvietni.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
1. uz pirmo jautājumu man diemžēl tev jāatbild ar jautājumu, jo izmanto vārdu "tiesiskums" . vai Putina valdība Krievijā ir kas prettiesisks?
Domāju, ka nav. Var kritizēt tās atsevišķus elementus/lēmumus, bet kopumā - nē.
Citāts
2. bazārs par to, ka tautai ir jābūt teisības izvēlēties savu līderi, ja nepatīk tad pārvēlēt.
Vai tad Ukrainas tautai šādu tiesību NAV? Vai tad Janukovičs nāca pie varas ar spēku, militāra apvērsuma rezultātā? Cik zinu, tad nē.

Ja tautai nepatīk, ko tā ir ievēlējusi, viņa var savu kļūdu labot nākošajās vēlēšanās. Nav nekas dzirdēts, ka Janukovičs grozītu likumus tā, lai atceltu/attālinātu/apgrūtinātu nākošās vēlēšanas.
Citāts
es pat godīgi sakot nesaprotu kapēc Janukovičš nedeva tautai šo ilūziju un neizvirzija kādu Medvēģeva tipa aizvietni.
A nahuja? Kāpēc viņam tas būtu jādara?
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Domāju, ka nav. Var kritizēt tās atsevišķus elementus/lēmumus, bet kopumā - nē.
tad jāsaka ka vis ir tiesisks, bet ir nepareizs

Citāts
Vai tad Ukrainas tautai šādu tiesību NAV? Vai tad Janukovičs nāca pie varas ar spēku, militāra apvērsuma rezultātā? Cik zinu, tad nē.
nu redzi ka nav, tāpēc jau arī viss šis tracis

Citāts
A nahuja? Kāpēc viņam tas būtu jādara?
karalis jau dara ko karalis grib, tas vienkārši rada brīvības ilūziju, potenciāli samazinot tautas neapmierinātību
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
nu redzi ka nav, tāpēc jau arī viss šis tracis
Vai tad Janukovičs ir aizsēdējies ilgāk par savu likumīgo termiņu? Cik zinu, tad nē - kašķis iznačaļno sākās par to, ka šamējais neparakstīja ES asociācijas līgumu, kas ir pavisam cita lieta.
Citāts
karalis jau dara ko karalis grib, tas vienkārši rada brīvības ilūziju, potenciāli samazinot tautas neapmierinātību
Atkārtošu jautājumu. Vai Janukovičs ir kādā veidā atcēlis/traucējis/ignorējis kārtējās vēlēšanas, kurās viņu varētu no sava krēsla izbalsot? 
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

MJ
kārtējās nē, bet ārkārtas gan )
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ
kārtējās nē, bet ārkārtas gan )
Nu, ārkārtas vēlēšanas viņam nav nekāds pienākums sarīkot, vai ne? Tālāk. Situācijas, pie kurām organizājamas ārkārtas vēlēšanas un procedūras, kā tieši tas darāms, visdrīzāk ka ir aprakstītas tajā pašā konstitūcijā. Jautājumi turpinās:
1. Vai attiecīga situācija ir iestājusies un vai opozīcija rīkojas saskaņā ar konstitūciju? Ja nē - tad par ko mēs šajā aspektā apvainojam Janukoviču?
2. Vai Janukovičs ir pēdējo mēnešu laikā kaut kā īpaši grozījis konstitūciju, lai sarežģītu ārkārtas vēlēšanu norisi? Un ja jā - vai viņš ir pārkāpis savas likumīgās pilnvaras?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists

es vienu momentu nesapratu - ar tiem snaiperiem. Kāda jēga? Ja grib aizvākt tautu no laukuma bez bazara, tad ar IMRiem u.c. bruņutehniku.
IP pierakstīta