Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 126848 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42030
  • Ateists

Jona, tātad Tu esi par spēcīgu ES?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1970

es neticu pesteļiem, Ctulhu :), tādiem kā - gādīgie kapitālisti, miermīlīgie militāristi vai gļēvu lūzeru veiksmes stāsti.
tātad neticu Sūnu ciema izaugsmei pēc Laimes Lāča vizītes gar pakšiem, kamēr lielā  peļņa  paliek Melnajā muižā un Raganu krogā. Baltās mājas jāceļ katram pašam, nevienam citam tas nerūp.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jona - katram pašam un visiem kopā. Mums nevajag žogus.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu
ko tad - grāvjus un paceļamos tiltus? jeb varbūt durvis arī mums vairs nevajag un policistus jau ne tik?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jona, mums vajag katram savu personisko telpu un vienu kopīgo - visu zemi.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Ctulhu
Mums vēl vajag nožogotas telpas, kur esam mēs un visādu mūsu interešu klubu biedri.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu
Citāts
Jona, mums vajag katram savu personisko telpu un vienu kopīgo - visu zemi.

kas tie tādi mēs, varbūt tevi kā līdzvērtīgu uzklausa Briselē? tad kapēc tu pieļāvi tik netaisnīgus atbalsta maksājumus Latvijai - 5 - 10 x mazākus kā citiem vienlīdzīgajiem?
IP pierakstīta

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks

... gādīgie kapitālisti, miermīlīgie militāristi vai gļēvu lūzeru veiksmes stāsti.
tātad neticu Sūnu ciema izaugsmei pēc Laimes Lāča vizītes gar pakšiem, kamēr lielā  peļņa  paliek Melnajā muižā un Raganu krogā. Baltās mājas jāceļ katram pašam, nevienam citam tas nerūp.

Nu protams, vai tad tu domā, ka te kāds tic? ES nav gādīgie kapitālisti. Tie ir parastie kapitālisti, kuri dod darbu un kaut ko samaksā. Bet viņu tur daudz un viņi bagāti.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

MeistarsGoda
tad kāda velna pēc mums vajag izšeptēt (par pusvelti turklāt) savu mazo un vienīgo Latviju bagātiem kapitālistiem, kas bez šaubām, nav  un nekad nav bijuši filantropi? lai viņi, samaksājot mums kaut ko (tavs c), kļūtu vēl bagātāki?
kopus cūka nebarojas, to pašsaprotami zināja jau mūsu "neizglītotie" senči, bet nē taču - mums vajag par varītēm iespiest tur savu lieso trīcošo sivēntiņu, kurš pilnīgi droši pie siles tiks pēdējais.
IP pierakstīta

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks

MeistarsGoda
tad kāda velna pēc mums vajag izšeptēt (par pusvelti turklāt) savu mazo un vienīgo Latviju bagātiem kapitālistiem, kas bez šaubām, nav  un nekad nav bijuši filantropi? lai viņi, samaksājot mums kaut ko (tavs c), kļūtu vēl bagātāki?
kopus cūka nebarojas, to pašsaprotami zināja jau mūsu "neizglītotie" senči, bet nē taču - mums vajag par varītēm iespiest tur savu lieso trīcošo sivēntiņu, kurš pilnīgi droši pie siles tiks pēdējais.

Nezinu kāpēc jums vajag izšeptēt. Man gan nav ne ko izšeptēt, nedz iespēja iegūt vispār kādus atbalsta maksājumus. Toties mani nez kāpēc tīri labi apmierina tas, ko ES kapitālisti piedāvā par manu darbu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Jona, klau, es saprotu tavu nepatiku pret Rietumiem, īpaši ja iet runa par EU, bet šajā brīdī mums nav trešās izvēles. Es personīgi nelieku ne četri uz Jewropas valstīm, mana vienīgā cerība ir, ka ASV neļausies Putlera teātrim un, ja kas tad nekautrēsies izbumbot viņus uz vella paraušanu.
Nav saprotams kāds pat pus-pozitīvs rezultāts varētu rasties, ja mēs pēkšņi sāktu mīlēt Krieviju, kas šobrīd nāk no tavas iniciatīvas puses. Nav kaut kāds Stokholmas sindroma paveids? Tu man atgādini tās liberastiskās-kreisi-feministiski noskaņotās sievietes, kas pēkšņi attapās un saprata, ka labprātāk ies Mahmeda harēmā un ikdienā valkās telti, jo ''Rietumu kultūra viņu pievīla'' un baltie vīrietīši visi ir pediņi anyway.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs
Citāts
mana vienīgā cerība ir, ka ASV neļausies Putlera teātrim un, ja kas tad nekautrēsies izbumbot viņus uz vella paraušanu.

tev tikai mazuliet pietrūkst iztēles, ko tas nozīmētu mums ja Krieviju izbumbotu uz vella paraušanu. jeb slikti pārzini ģeogrāfiju.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

MeistarsGoda
Citāts
Nezinu kāpēc jums vajag izšeptēt. Man gan nav ne ko izšeptēt, nedz iespēja iegūt vispār kādus atbalsta maksājumus. Toties mani nez kāpēc tīri labi apmierina tas, ko ES kapitālisti piedāvā par manu darbu.

jauki. pašaizliedzīgi. kādam jau jārūpējas lai šie
http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/petiijums-pasaules-ultrabagatnieki-kljust-vel-bagataki.a107176/
nezaudētu ierasto komfortu - tas var slikti atsaukties uz viņu gremošanu pēc Kobes steika baudīšanas kādā karltonā.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4453

Jona, ak tad tomēr bez Krievijas?
Aste Risks
jā, kā jau MJ teica - vispirms un gkārt kopā ar bijušajiem bēdubrāļiem - tāds tādu sapratīs vislabāk. impērijām uzticēties ir bīstami, pat ja tur redzami kādi cerīgi momenti.
Ir arī tāds formulējums ka lielvarām nav draugu bet tikai ir intereses.
Šajā spriedumā mums laikam viedoklis sakrīt.
Tevis piedāvātajam veidojumam "pēc jaudas" būtu jābūt samērojamam ar liervarām lai tas varētu sniegt kautkādu drošību. Austrumeiropa ir ļoti neviendabīga. Lai arī tur nav lierlvaru, arī mazajām valstīm ir intereses, bieži vien atšķirīgas. Kaut vai tā pati Baltijas asambleja nekur tārāk par tusiņu netika, bez tam Ziemeļvalstis noteikti neies kautkādā blokā kurš būs atsevišķi no Rietumeiropas tieši savu intešu dēļ. Īstenībā, ar ko tad Tevis piedāvātais veidojums atšķirās no ES pēc būtības, tikai mazāka izmēra?
Tālāk jāpaanalizē kādas ir lielvaras un kādas tām intereses saistībā ar mums.
Krievijas intereses ir stipri aizdomīgas ņemot vērā vēsturisko pieredzi un tās prezidenta izteikumus, kurš pie tam sakoncentrējis lielu varu.
ASV intereses ir iegrožot Krieviju un censties saglabāt savu ietekmi.
Lielbritānijas intereses parasti vairāk vai mazāk sakrīt ar ASV.
Francijas intereses ir gan zivtiņu apēst , gan ...  Domāju Francijai mēs esam pie pakaļas
Ķīnai mēs esam pie pakaļas.
Nosacīti par lielvalsti var uzskatīt arī Vāciju ekonomiskā potenciāla dēļ. Vācijai noteikti nav vajadzīgs bardaks ES nomalē.
Kādas vēl ir lielvaras?

Saliekot pa plauktiem šobrīd esošo ģeopolitisko situāciju (lielvaru intereses) mums ir jāizvēlas starp Krieviju un Rietumiem (ASV,ES) . Vai tu domā ka, ņemot vērā viņu personīgās intereses, no Rietumiem nāk lielākas briesmas nekā no Krievijas?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Aste, nu man sanāk, ka tāds pēc jaudas vērā ņemams veidojums ir kāreiz ES, nu un ES sastāv no mums vislīdzīgākajām kultūrām (vēl kan;ada un austrālija ir apmēram tik pat līdzīgas).

Nu jā un ES nav kaut kāda lielvara, kurai mums būtu jāpieslienas, mēs esam ES sastāvdaļa, tur iekšā.
IP pierakstīta