Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 129941 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks

Jona

Kas ir "starpnieki"?

ASV atbalsta demokrātiju visā pasaulē tai skaitā Ukrainā. Finansiāli palīdzēt manuprāt nav nekas slikts. Cepumus dalīt arī ne.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8253

Nelikumīgi ir kā viens, tā otrs.
Nonsekvitars. Mēs apspriežam Krievijas ārpolitiku, nevis Ukrainas iekšpolitiku. Ukraiņiem ar savām nelikumībām jātiek galā pašiem.
Citāts
LOL. Mani vnk besī klīniskā rusofobija. Vai tavuprāt Ukrainai Latvijā būtu tāds pats atbalsts un pro- sentiments, ja Ukrainai saķeršanās būtu ar kādu citu valsti, nevis Krieviju? Baidos, ka ne - aiz ko secinājums, ka visa mūsu `palīdzēsim Ukrainai` histērija un žovto-blakitno karodziņu karināšana interneta kontu avataros ir ne tik PAR Ukrainu, cik PRET krieviem.
Un? Tavās acīs šī ''fobija'' ir nepamatota? Tas ir kā pārmest žīdiem ''skinhedofobiju''. Krievija pati ir radījusi savu reputāciju un turpina to aktīvi darīt. Kāda faka pēc, lai attieksme pret to būtu labāka? Mums ir Putlers, kas cenšas atjaunot Sovoku, apgalvo, ka Krievija ir PSRS mantiniece visā, izņemot savus kara noziegumus un noziegumus pret cilvēci, iebrūk un aneksē kaimiņvalstis un agresīvi dirš uz saviem kaimiņiem un Eiropu, flexē muskuļus. draudot ar savu militāro spēku un tajā pašā laikā šizofrēniski tēlo upuri un brīvības/taisnības cīnītāju caur savu gebelsoīdu armiju tā pat kā vecajo labajos laikos. Jābūt debīlam galvā, lai attieksme pret to būtu citāda.
Citāts
Cita starpā, tā ir arī galvenā latviešu nacionālisma iezīme - būt ne tik daudz PAR latviešiem, cik PRET krieviem. Šādu stratēģiju, kā arī PRINCIPIĀLU un permanentu mūžīgo opozīciju Krievijai vienalga, vai tā ir par tēmu vai nē, es nekādi nevaru pieņemt un vienmēr pret to iebildīšu. Ibo tīšuprāt naidoties ar tādu kaimiņu, kāda ir Krievija, ir suicidāls idiotisms.

Es nenoliedzu latviešu trūkumus, bet tēma nav par mums un ne-naidoties ar Krieviju nozīme būt tās maukai. No middle ground. Paldies, bet as labāk būšu amerikosu līdzskrējējs un CIA aģents. :D
Citāts
Atšķirībā no tevis, es cenšos saglabāt kulturālu diskusiju un argumentēt ar loģiku, nevis emocijām.

Kulturālus nodevējus arī liek pie sienas.
Citāts
Nekur nav teikts, ka brīvā tirgus ekonomika ir vienīgais pareizais un neapstrīdamais risinājums.
Alternatīva ir sociālisms. Gribi to atpakaļ?
Citāts
Citāts
Nācijas izdzīvošanu nodrošina bēgšana no savas valsts labākas algas nolūkos un sekojoša asimilācija emigrācijas mītnē.
Tu saprati pats, ko pateici, viedais tu mūsu? :D Bēgšana no savas valsts un asimilācija emigrācijas mītnē nodrošina nevis nācijas izdzīvošanu, bet gan pāreju no vienas nācijas citā.
Lašara. Tas bija sarkasms pret tevis teikto.

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

un es nenosodu Krieviju kamer tās pretpasākumi aprobežojas ar tautiešu aizsardzību
No kādiem spokiem viņi aizstāv savus tautiešus?
Varbūt tu nenosodītu arī, ja tā sāktu aizstāvēt savus tautiešu Latvijā? Galu galā izsenis zināms, ka pie mums notiek smaga krievu diskriminācija un fašisma atdzimšana. Laiks ievest miera spēkus un atbrīvo Latviju, ne?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2037

MeistarsGoda
Citāts
ASV atbalsta demokrātiju visā pasaulē tai skaitā Ukrainā. Finansiāli palīdzēt manuprāt nav nekas slikts. Cepumus dalīt arī ne.
.

tā bija tāda smalka ironija? ja ne, iepazīsti labāk tos demokrātijas cepumus, Kosovā jau atēdušies

"... Vairāk nekā 22000 kaujas uzlidojumus DSR teritorijai veica aptuveni 1100 kaujas lidmašīnas, nometot sprāgstvielas, kuru kopējā jauda bija ekvivalenta trim uz Hirošimu nomestajām atombumbām, 330 sagrautas skolas un augstskolas, slimnīcas, 40% bērnu permanenti psihes traucējumi, saimniecības postījumi 1 miljarda USD apmērā.

Ziemeļatlantijas alianses militārā operācija Balkānos no starptautisko tiesību viedokļa diemžēl ir definējama kā agresija: tā tika īstenota bez ANO Drošības Padomes akcepta, pārkāpjot ANO Statūtus un pat NATO dibināšanas dokumentos noteikto — t.i. pārkāpjot visus starptautiskos likumus. Tikai post factum to leģitimizēja tikai ANO DP dokumenti.

... Ir oficiāli konstatēts, ka Ziemeļatlantijas alianses dalībvalstis uzbrukumā Dienvidslāvijai izmantojušas aizliegtās kasešu bumbas, šāviņus ar ķīmisko defoliantu pildījumu, šāviņus ar urānu-235 (kodoldegvielas atkritumi), grafīta bumbas, kā rezultātā bijis daudz upuru civiliedzīvotāju vidū.

... Par iespējamajiem NATO spēku veiktajiem kara noziegumiem Starptautiskā tribunāla bijušās Dienvidslāvijas jautājumā prokurora kanceleja 1999. gada decembrī atzina, ka pat formāla NATO spēku darbības Kosovas konflikta laikā izmeklēšana nav veikta."
http://lv.wikipedia.org/wiki/Kosovas_kr%C4%ABze
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs
Citāts
No kādiem spokiem viņi aizstāv savus tautiešus?

no vietējiem dezinfektoriem
https://www.youtube.com/watch?v=GnspdJFLipg

Citāts
Galu galā izsenis zināms, ka pie mums notiek smaga krievu diskriminācija un fašisma atdzimšana. Laiks ievest miera spēkus un atbrīvo Latviju, ne?
pasaki taču vienreiz to Putinam pašam, iebļauj ausī! citādi nabaga jevreji jau rīkles samocījuši, marta pasākumos savos megafonos rēkdami, bet Putins  kā nenāk tā nenāk. dīvaini tomēr.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
no vietējiem dezinfektoriem
Ak pareizi, arī Ukrainā atdzimst fašisms. Kaut kādas brīnumainas sagadīšanās pēc jebkurā valstī, kuru satīkojusi sagrābt Kreivija pēkšņi, otkuda ņe vozmisj, atklājas kā šaušalīgs fašistu perēklis, kur vietējā tauta kā mazi putnēni ligzdā brēc pēc atbrīvošanas.
Citāts
pasaki taču vienreiz to Putinam pašam, iebļauj ausī! citādi nabaga jevreji jau rīkles samocījuši, marta pasākumos savos megafonos rēkdami, bet Putins  kā nenāk tā nenāk. dīvaini tomēr.
Ar ko tu pati atšķiries no visiem šiem lindermaņiem, ždanokām, cilvēvičiem u.c. līkdeguņiem? Tu pat gvelz tieši to pašu retoriku ko viņi. Putins pagaidām nenāk, jo NATO tomēr ir zināms šķērslis, bet ja te savairosies pietiekami daudz piekto kolonnu, kas būs gatavas sagaidīt krievu tankus ar ziediem, gan jau pārdomās. Katrā ziņā vietējā krievu populācijas jau pilnīgi noteikti neiebildīs. Ja vēl izrādīsies pietiekami daudz tādi pakļlaižas kā tu un MJ no latviešu vidus, tad pasākumus varēs novadīt kā oficiālu brālīgo tautu atkalapvienošanos.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs
Citāts
bet ja te savairosies pietiekami daudz piekto kolonnu...

tev laikam nāksies drusku pagaidīt uz savairošanos
http://www.diena.lv/arhivs/putins-aicina-krievus-atgriezties-tevzeme-11148514
IP pierakstīta

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks

Katrā ziņā vietējā krievu populācijas jau pilnīgi noteikti neiebildīs. Ja vēl izrādīsies pietiekami daudz tādi pakļlaižas kā tu un MJ no latviešu vidus, tad pasākumus varēs novadīt kā oficiālu brālīgo tautu atkalapvienošanos.

Cik es zinu vietējos krievus, tad viņi tomēr grib dzīvot Eiropā, nevis Krievijā. Pat tie, kuri Krievijas TV zombēti. Vēl jo mazāk pievienoties Krievijai viņiem gribas vērojot pašreizējo situāciju turienes ekonomikā. Lai cik necili ir Latvijā, Krievijā tomēr ir sliktāk.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

MeistarsGoda
Citāts
Cik es zinu vietējos krievus, tad viņi tomēr grib dzīvot Eiropā

ukraiņi jau tāpat. riskējot apnikt - trāpīgs Šarija komentārs arī par šo (un nav jau tik gari, lai nevarētu noskatīties).
https://www.youtube.com/watch?v=2PuEvlm7UHs
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4454

Man ir jautājums Jonai .
Kādreiz Tu biji diezgan spēcīgi nacionāli orientētas organizācijas LNNK piekritēja, tagad Tu aktīvi advokatē Krieviju.
Kādi bija iemesli Tavu uzskatu radikālai maiņai?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Aste Risks

ne gluži precīzi formulēts - es speciāli neadvokatēju Krieviju un neesmu aizmirsusi piem., Volgodonsku. taču, ja vadās vnk pēc faktiem, nekas cits neatliek kā grozīt viedokli saskaņā ar tiem - nekad nenolaidīšos tik zemu lai piegrozītu faktus par labu kādai savai superviedajai pozīcijai.
nacionāli orientēta (šā vārda labākajā nozīmē) esmu arī patlaban, manuprāt, tas noteikti  neietver aklu blēšanu kāda cita (tikai daudz slīpētāka) killera stabulē.
būtu man teikšana, es atbalstītu, vispirms jau - visciešāko Baltijas valstu savienību, tad - aliansi ar ZEiropas valstīm, tad - bloku ar AEiropu. tad mēs būtu viens solīds spēks ar ko nāktos rēķināties uzpūtīgajiem rietumiem, bet kur nu... neesam vēl izauguši, acīmredzot.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies

Jona "AEiropas" alianse nozīmē aliansi ar Krieviju?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Jona "AEiropas" alianse nozīmē aliansi ar Krieviju?
Kāpēc uzreiz Krieviju? Man tas vairāk izklausās pēc Polijas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Rumānijas, varbūt Baltrievijas, Moldovas un Ukrainas. Tīri ģeogrāfiski un vēsturiski.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies

nū, Krievija jau arī ir AEiropā, tāpēc vēlējos precizēt :)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Aste Risks

jā, kā jau MJ teica - vispirms un gkārt kopā ar bijušajiem bēdubrāļiem - tāds tādu sapratīs vislabāk. impērijām uzticēties ir bīstami, pat ja tur redzami kādi cerīgi momenti. man patika šī A.Babra intervija (ar anekdoti piedevām)
http://www.diena.lv/latvija/viedokli/babris-nevaram-but-asv-partneri-visur-14014825
nu nevar zaķis būt partneris vilkam :), vai tā būtu Amerika vai Krievija. labas kaimiņattiecības - jā, ar lielāko prieku.
kas 1991. gadā mūs drosmīgi atzina pati pirmā? - mazā Islande - godīgi īstenojot pašas pasludināto t.s. mazo nāciju solidaritātes principu (starp citu, otrā bija Krievija, kamēr ASV vēl ilgi un dikti domāja).
IP pierakstīta