Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 131013 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Gnidrologs
Citāts
Pats fakts, ka tu te izdari kaut kādas savdabīgas aplinkas ''analīzes'' liecina par to, ka visdrīzāk sūkāsi pinpi lielākajam mērkaķim, lai kurš tas mērkaķis nebūtu. Esmu ievērojis, ka taukaini oportūnisti, kas pārdod savas mātes, lai iegūtu siltāku vietiņu zem saules, izsakās tieši tādā stilā kā tu. Nekad neatbild konkrēti uz jautājumiem.
LOL, ko gan Tu citu postmodernisma laikmetā sagaidi? `Cietā nostāja` vairumā gadījumu ir raksturīga NA elektorāta sevišķi tupajam galam, vai tiem pašiem `vatņikiem`. Pasaule nav melnbalta, un daudzas lietas (pat to vairums) pasaulē ir neviennozīmīgas.

Ja Tu gribi no manis cietu atbildi - tad nē, sūdiem trāpot ventilatorā, es neraušos nolikt galvu par tēvzemi. Pirmkārt tāpēc, ka man ir ģimene, par kuru es esmu visnotaļ atbildīgs, otrkārt tāpēc, ka esmu paspējis iedzīvoties dažādās traumās, kas aktīvu galvas nolikšanu slikti savietojis. Un treškārt - nav nekāds noslēpums, ka mūsu valsts nav tik izdevusies, lai dikti gribētos par to nolikt galvu principā. Tiktāl par galvu nolikšanām.

Kas attiecas uz pārējo - sk. punktu par ģimeni. Atkal, sūdiem trāpot ventilatorā, galvenais uzdevums būtu nodrošināt ģimenes drošību un izdzīvošanu, kas manā gadījumā konkrēti paredz, visdrīzāk, emigrāciju uz laukiem uz rezerves bāzi, vai, kā variants, `uz kakla` rodņai citos laukos. Un, secīgi, mēģinājumos noorganizēt pajumti/siltumu/iztiku tur.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8273

Gnidrologs

``Ka mums nav jāņem vērā, ko cilvēki saka, ``

ņemam vērā, oponējam. Bet ne jau karinam birkas ``ienaidnieks`` utt.
Ja cilvēks izsaka naidīgas idejas, tad jams ir ienaidnieks. Vai mums jāgaida, kad jams pārgriezīs mums rīkli, lai atzītu, ka tiešām ir naidīgs? Gejropeiskā audzināšana is strong in this one.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Gnidrologs

Ja cilvēks izsaka naidīgas idejas, tad jams ir ienaidnieks. Vai mums jāgaida, kad jams pārgriezīs mums rīkli, lai atzītu, ka tiešām ir naidīgs? Gejropeiskā audzināšana is strong in this one.
Ar ko šis pēc būtības atšķiras no padomju represijām pret citādi domājošajiem?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

LOL, ko gan Tu citu postmodernisma laikmetā sagaidi? `Cietā nostāja` vairumā gadījumu ir raksturīga NA elektorāta sevišķi tupajam galam, vai tiem pašiem `vatņikiem`. Pasaule nav melnbalta, un daudzas lietas (pat to vairums) pasaulē ir neviennozīmīgas.
Vāu. Tu turpini apstiprināt manis teikto. Jā, pasaule nav melnbalta... izņemot gadījumos, kad ir. Gadījums ar Krievijas iebrukumu Ukrainā un Krimas aneksiju ir pretty fucking melnbalts, ja vien neesi krievs vai krievu pinpja sūkātājs.
Citāts
Ja Tu gribi no manis cietu atbildi - tad nē, sūdiem trāpot ventilatorā, es neraušos nolikt galvu par tēvzemi. Pirmkārt tāpēc, ka man ir ģimene, par kuru es esmu visnotaļ atbildīgs, otrkārt tāpēc, ka esmu paspējis iedzīvoties dažādās traumās, kas aktīvu galvas nolikšanu slikti savietojis. Un treškārt - nav nekāds noslēpums, ka mūsu valsts nav tik izdevusies, lai dikti gribētos par to nolikt galvu principā. Tiktāl par galvu nolikšanām.
Kas attiecas uz pārējo - sk. punktu par ģimeni. Atkal, sūdiem trāpot ventilatorā, galvenais uzdevums būtu nodrošināt ģimenes drošību un izdzīvošanu, kas manā gadījumā konkrēti paredz, visdrīzāk, emigrāciju uz laukiem uz rezerves bāzi, vai, kā variants, `uz kakla` rodņai citos laukos. Un, secīgi, mēģinājumos noorganizēt pajumti/siltumu/iztiku tur.
Es neko neteicu par galvas likšanu. Fakts, ka tu iesi sadarboties ar okupantiem un nodosi savus tautiešus lai tikai tu un tava sūda ģimenīte izdzīvotu, gan ir diezgan nopietns pamats tevi uzskatīt par kaitēkli.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs

Ar ko šis pēc būtības atšķiras no padomju represijām pret citādi domājošajiem?
Ar to, ka Padumjā savienība neaizstāvēja kādas nācijas, bet Politbiroja intereses.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists

Gnidrologs

`` vienkārši atmetu jūsu sūdus jums atpakaļ.``

Kā jau es gaidīju, atbilde izvairīga.

Also es tās perenniālistu grāmatas ( Genons, Šuons, Evola) palasīju un cietas, skaidras vērtības neatradu. Ok, varbūt sūdīgi meklēju, bet manīju tikai jūsmošanu par viņu pašu izdomātiem jēdzieniem a ļa ``primordiālais``, ``absolūts``... 
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Tu ne sūda neesi lasījis. Nekļūsti vēl arī par meli.
(tiesa, ir vēl variants ka tu esi pārāk stulbs, lai vispār saprastu par ko iet runa)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Ja cilvēks izsaka naidīgas idejas, tad jams ir ienaidnieks. ``

Tad Tu saki, ka man tie mācītāji jāatrod par ienaidniekiem?

Also vai derīgāk nav cilvēkam, kas izsaka ļaunas idejas, parādīt, cik tās idejas ir stulbas? Nu un pie viena visiem pārējiem?

Efekts:

Iespējams, ka cilvēks pārdomās ( mazāk ticams)
Iespējams, ka visi pārējie redzēs, ka idejas stulbas un ierēks par tām ( vairāk ticams). Tieši pēdējais ir tas, kāpēc visādi mācītāji (un nacienālie šovinisti arī, ja kas) mazāk baidās no tieša naidīguma un vairāk baidās no atmaskošanas, no tā, ka viņu mācība top padarīta smieklīga.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs, nu redzi, es varu lasīt, kāds es esmu ( stulbs, melis) bet Gnidrloga stabilās vērtības - kā neredzu tā neredzu.

Es to saucu par izvairīgumu.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4454

Gnidrologs a kāpēc Tu visu laiku lamājies ?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs, starp citu, ka kas tev traucē uzcirst te sadaļu par perenniālismu?

Par ateismu ir, par transhumānismu ir, var iet lasīt, oponēt utt. Par kristietību +/- arī ir. Nu Tu pārstāvi perenniālismu, tad davai iepazīstini tautu ar viņu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs

``Ja cilvēks izsaka naidīgas idejas, tad jams ir ienaidnieks. ``

Tad Tu saki, ka man tie mācītāji jāatrod par ienaidniekiem?
Ņemot vērā, ka tu visus ticīgos met zem psihiski slimiem, tu JAU esi viņus apzīmējis kā ienaidniekus. Atceries, PSRS bija populāra metode politiskos oponentus ieslodzīt trakomājās.
Citāts
Also vai derīgāk nav cilvēkam, kas izsaka ļaunas idejas, parādīt, cik tās idejas ir stulbas? Nu un pie viena visiem pārējiem?

MJ nav pirmo gadu šajā forumā. I n reizes parādīts kāpēc viņa idejas ir stulbas. Nezināju, ka Jona arī ir 5kolonnas pinpja sūkātāja, bet neredzu iemeslu atkārtot speciāli viņai kāpēc atbalstīt imperiālistus, kas vardarbīgi iekaro un aneksē svešas zemes ir slikti.

Citāts
Efekts:

Iespējams, ka cilvēks pārdomās ( mazāk ticams)
Iespējams, ka visi pārējie redzēs, ka idejas stulbas un ierēks par tām ( vairāk ticams). Tieši pēdējais ir tas, kāpēc visādi mācītāji (un nacienālie šovinisti arī, ja kas) mazāk baidās no tieša naidīguma un vairāk baidās no atmaskošanas, no tā, ka viņu mācība top padarīta smieklīga.
Patiesībā esmu ievērojis, ka cilvēki daudz vairāk ietekmējas, ka viņiem agresīvi dod pa ķobi, nevis diplomātiski lavierē. Protams, viņi to nekad neatzīs, bet pavērojot viņu tekstus dažus gadus vēlāk, nereti redzi, ka savstarpējās ''ķorkas'' ir vismaz sašķobījušas sākotnējos pamatus. Esmu to ievērojis pat tavos postos.  :D
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs a kāpēc Tu visu laiku lamājies ?
Tu nezini kas ir lamāšanās.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs, nu redzi, es varu lasīt, kāds es esmu ( stulbs, melis) bet Gnidrloga stabilās vērtības - kā neredzu tā neredzu.

Es to saucu par izvairīgumu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs, starp citu, ka kas tev traucē uzcirst te sadaļu par perenniālismu?

Par ateismu ir, par transhumānismu ir, var iet lasīt, oponēt utt. Par kristietību +/- arī ir. Nu Tu pārstāvi perenniālismu, tad davai iepazīstini tautu ar viņu.
Kādu ''tautu''? Šo forumu lasa 5 cilvēki. Es šeit meklēju tikai izklaidi.
IP pierakstīta