Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 123901 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Gnidrologs, mošš tu zavjazal, a papucs nē? ( reāls alkāns jau parasti neatzīst, ka ir alkāns)
Es esmu godīgs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 41640
  • Ateists

Gnidrologs, var cilvēkiem nepiekrist, bet vai tāpēc šamie uzreiz ir ienaidnieki? A ko - tad man visi ticīgie būtu jāatrod par saviem ienaidniekiem? Vroģe absurds sanāk, ne?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks

Jona
Citāts
agrākos uzkrājumus viņš zaudēja vajāšanu laikos vēl pie Janukoviča, bet kāpēc gan idejas vārdā nevarētu strādāt par brīvu, vai tad tev atmodā kāds maksāja.
Strādāt par velti var, ja tā vai savādāk var nodrošināt iztiku. Ja iztika nodrošinājuma nav - primārais būs maizes darbs.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Dezinfektoram

papriekšu tu to varētu pavēstīt manam vīram, daudz vairāk par to sarkano šlipsi no tevis pāri nepaliks.
Vāu, es pateikšu onkulim un viņš tevi piekauz. lululu
Tu es plānprātīga.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Tb cīnāmies pret aplamām idejām, ne cilvēkiem?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs, var cilvēkiem nepiekrist, bet vai tāpēc šamie uzreiz ir ienaidnieki? A ko - tad man visi ticīgie būtu jāatrod par saviem ienaidniekiem? Vroģe absurds sanāk, ne?
Viņi ir kolaboracionisti, vismaz būtu, ja krievi šeit atkal ienāktu. Potenciālie denuncianti un kārklu krievi. Tie nav ienaidnieki? Ā pareizi, ''latvieši'' ir tikai sociāls konstrukts, komopolītims ftw.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Gnidrologs, oj, nu tās ira kreizas expektācijas.... ir šausmīgi tālu no muldēšanas internetā līdz teiksim cilvēka izdošanai tiem, kas viņu nonāvē. Tā pati jona drīzāk slēptu pretkrievu disidentus, es domāju.

Jeb Tu domā tā - izveidotos te nejauši teokrātija ( pareizās zortes) un visi mums zināmie mācītāji mestos spīdzināt un bendēt cilvēkus?

Nu TIK slikti es par šamiem tomēr nedomāju, neskatoties uz viņu toksiskajiem izteikumiem un toksiskajām idejām.

Also visi šeit runājošie un es pieņemu lielākā daļa no mācītājiem vispirms ir humānisti un pēc tam jau kas nu kurš specifiski.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1944

MJ
Citāts
Strādāt par velti var, ja tā vai savādāk var nodrošināt iztiku. Ja iztika nodrošinājuma nav - primārais būs maizes darbs.

bez šaubām - acīmredzot gana rentablu robu netā atradis. pat viņa nomaksātie nodokļi aizejot uz Ukrainu.
netīrās rebēs iesaistīts tik daudz un labprāt par saviem ienākumiem diez vai atskaitīsies, kā arī nudien neticu, ka Nīderlandē viņu neuzmana zem mikroskopa un vēl 5x nepārčeko - politiskais kā nekā ;)
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks

Gnidrologs
Citāts
Viņi ir kolaboracionisti, vismaz būtu, ja krievi šeit atkal ienāktu. Potenciālie denuncianti un kārklu krievi.
Teiksim tā - iespējamo krievu ienākšanas scenāriju ir tik daudz un tik dažādu, ka prognozēt, kā izvērstos liktenis katram no mums tajā, ir visai neiespējami. Man gan arī nav radies iespaids, ka Gnidrologs šādā gadījumā steigtos ar skubu brīvprātīgi nolikt galvu uz ežiņas tēvu zemes labā.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Pats fakts, ka tu te izdari kaut kādas savdabīgas aplinkas ''analīzes'' liecina par to, ka visdrīzāk sūkāsi pinpi lielākajam mērkaķim, lai kurš tas mērkaķis nebūtu. Esmu ievērojis, ka taukaini oportūnisti, kas pārdod savas mātes, lai iegūtu siltāku vietiņu zem saules, izsakās tieši tādā stilā kā tu. Nekad neatbild konkrēti uz jautājumiem. Nekad nepauž stingru nostāju iekš jebkā. Vienmēr luncinās apkārt un meklē veidus kā izpatikt visām pusēm. Tādi mēsli pat neatsver lodes vērtību.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs, oj, nu tās ira kreizas expektācijas.... ir šausmīgi tālu no muldēšanas internetā līdz teiksim cilvēka izdošanai tiem, kas viņu nonāvē. Tā pati jona drīzāk slēptu pretkrievu disidentus, es domāju.

Jeb Tu domā tā - izveidotos te nejauši teokrātija ( pareizās zortes) un visi mums zināmie mācītāji mestos spīdzināt un bendēt cilvēkus?

Nu TIK slikti es par šamiem tomēr nedomāju, neskatoties uz viņu toksiskajiem izteikumiem un toksiskajām idejām.

Also visi šeit runājošie un es pieņemu lielākā daļa no mācītājiem vispirms ir humānisti un pēc tam jau kas nu kurš specifiski.
Nu un ko tas nozīmē. Ka mums nav jāņem vērā, ko cilvēki saka, jo zem realitātes stresa viņi varētu rīkoties pavisam citādi? Tad nah tu cīnies pret ļaunajiem klerikāļiem internetā?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Gnidrologs

Ja Tu esi tik kategorisks, tad man jājautā sekojošais:

``kalijuga``, ``viss iet uz galu, akvai`` - tas ir kas? Stingra nostāja? Jeb tomēr bezmugurkaula oportunisms?

Pardon, bet kad Gnidrologam tieši uzjautā, kas tad ir tās viņa konstantās vērtības, tad arī atbildes neizceļas ar skaidrību.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Gnidrologs

``Tad nah tu cīnies pret ļaunajiem klerikāļiem internetā? ``

Es necīnos ar ļauniem cilvēkiem
Es cīnos ar ļaunām idejām.

Cīnīties ar cilvēkiem - tas ir kā susļiks dara  - aizbāž muti utt. Nu padomju un tml cenzūras - līdzīgi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Gnidrologs

``Ka mums nav jāņem vērā, ko cilvēki saka, ``

ņemam vērā, oponējam. Bet ne jau karinam birkas ``ienaidnieks`` utt.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs

Ja Tu esi tik kategorisks, tad man jājautā sekojošais:

``kalijuga``, ``viss iet uz galu, akvai`` - tas ir kas? Stingra nostāja? Jeb tomēr bezmugurkaula oportunisms?

Pardon, bet kad Gnidrologam tieši uzjautā, kas tad ir tās viņa konstantās vērtības, tad arī atbildes neizceļas ar skaidrību.

The fuck? Es simtiem reižu šeit esmu skaidrojis kas ir manas vērtības. Tās nav kaut kas obskūrs. Esmu arī devis linkus uz pereniālistu grāmatām, kas ļoti sīkās detaļās skaidro kas ir tās vērtības. Jūs, kā jau labi modernisma produkti, nelasāt, tāpēc atkārtojat savus retardētos jautājumus, uz kuriem atbilde sen jau sniegta. Tieši tāpēc es sen jau vairs necenšos nopietni diskutēt ar tevi un tev līdzīgajiem, vienkārši atmetu jūsu sūdus jums atpakaļ.
IP pierakstīta