Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Nākotnes vertikālās pilsētas  (Lasīts 1924 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks
Re: Nākotnes vertikālās pilsētas
« Atbilde #15 : Februāris 04, 2014 »

cthugha
Citāts
neelpojamās gāzes varbūt var savākt ar ķīmiskiem skrubjiem, ar kaut kādiem filtriem vai ko tādu kas ir iemontēts infrastruktūrā. līdzīgi kā kanalizācija savāc netīros ūdeņus.
Tas imho neizklausās īsti reāli.
Citāts
vai (vismaz co2) papildus ar apzaļumošanu.
Teorētiski - jā. Reāli - atkal problēma ar apgaismojumu, dabiskā Saules gaisma jau apakšējos līmeņos, kā pati saproti, neiespīdēs.

Ctulhu
Citāts
4. Visur surveillance, iestrādāta jau projektējot, teroristiem maz kas spīd.
Tipa Lielais Brālis Tevi vēro? :D Atkal, tas nav garantija. Surveilance labi preventīvi var darboties pret kriminālu parasto, bet spridzinātājam-pašnāvniekam ir diezgan vienalga, vai viņš tiek nofilmēts īsi pirms sprādziena vai nē... taisni otrādi, apziņa, ka sprādziens, kā likums, TIKS nofilmēts, viņam var dot papildus motivāciju...
Citāts
Vienkāršākais variants - konstrukcijas ar 2x rezervi, dublētas, defektīvās maina.
Tas skaisti izskatās teorijā. Es nudien gribētu to redzēt praksē.

Gnidrologs
Citāts
4. Cilvēki jāpiespiež tādās huiņās dzīvot.
Es personīgi nepiedalos. Zinu, ka līdzīgi domā ļoti daudzi.
Nu, domājams, ka draudot ar šaujamieroci, jau nevienu tur iekšā nedzīs, tomēr ņemot vērā, ka urbānais dzīvesveids turpina dedzināt un stūrēt, var paredzēt, ka sevišķi daudz lielas izvēles nebūs, vai arī tā būs ļoti atkarīga no Tavām finansiālajām iespējām, tieši tāpat, kā tas ir tagad.
Citāts
5. Tas nahuj nav vajadzīgs. Vismaz valstīs, kuras vispār potenciāli spētu ko tādu uzsliet.
Jā, šobrīd un tuvākajā pārskatāmajā nākotnē nē. Piekrītu, tēma vairāk ir no sērijas `vai jūs piekrītat, ka ZF filmās par nākotnes daudzlīmeņu pilsētām rāda bulšitu` ;)
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists
« Atbilde #16 : Februāris 05, 2014 »

Nav izslēgts, pa vispirms šāda tipa struktūras tiks būvētas uz citām saules sistēmas planētām, kur ārpuse ir tāda, nu kāda tā tur ir un attiecīgi struktūrai no ārpuses jābūt labi izolētai.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #17 : Februāris 05, 2014 »

Citāts
Tas imho neizklausās īsti reāli.

kāpēc?

inženierijā es esmu diezgan liela nulle, tādēļ būtībā spekulēju.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #18 : Februāris 05, 2014 »

cthugha
Citāts
inženierijā es esmu diezgan liela nulle, tādēļ būtībā spekulēju.
Nu, tajā apakšējā līmenī uzkrāsies nekustīgas gaisa masas - dabiskais klimats tās vairs īsti neskars, bet viena pati CtH pieminētā konvekcija nodrošinās visai nebūtisku šo gāzu kustību. Lai to izdzītu cauri attīrīšanas iekārtām (skruberiem), vajadzēs piespiedu cirkulāciju - t.i. milzu ventilatorus vai, drīzāk, kompresorus. Kas atkal nozīmē gan pamatīgu enerģijas patēriņu (kas pats par sevi varbūt arī nebūtu problēma), gan troksni, gan papildus čakaru ar absorbenta regulāru nomaiņu skruberos, gan arī spēcīgas gaisa plūsmas (vēju) izejās no skruberiem, kam atkal ir ne sevišķi patīkama ietekme uz cilvēka labsajūtu un veselību. Īsāk sakot, šāda tehnoloģija atmaksājas vietās, kur tas ir ļoti nepieciešams un kur savādāk nevar, un kuras ir samērā nelielas (zemūdenes, kosmiskās stacijas utt.), bet piemērot to veselas pilsētas apakšējam līmenim - izklausās diezgan šaubīgi.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #19 : Februāris 05, 2014 »

Nu, domājams, ka draudot ar šaujamieroci, jau nevienu tur iekšā nedzīs, tomēr ņemot vērā, ka urbānais dzīvesveids turpina dedzināt un stūrēt, var paredzēt, ka sevišķi daudz lielas izvēles nebūs
Eiropiešu poplācija pakāpeniski izmirst. Pēc pašreizējajiem datiem ap 2100 gadu katrs cilvēks varēs imeķ privātmāju ar milzīgu rančo apkārt. Protams, ja neturpināsies leftardu lieliskās idejas realizācija par trešās pasaules transportēšanu uz Eiropu. Kā rezultātā nekādas Eiropas ar visu tās zinātni, materiālismu, sekulārismu etc. vienkārši pārstās eksistēt. Smieklīgi, ka kreisie kā tu paši sev rok kapu.

IP pierakstīta