Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai ateistiem ir pieļaujams uzvesties amorāli?  (Lasīts 7379 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

"Šī gada sākumā mūziķis un puišu grupas Latte bijušais dalībnieks Ainars Bumbieris nāca klajā ar visai skaļu paziņojumu, ka viņam jau trīs gadus esot romantiskas attiecības ar dziedātāju Sandri Mikudu (abi attēlā) un abi pat plānojot apprecēties. Tiesa, oktobrī tapa zināms, ka mīlas stāstam pienākušas beigas.

Latvijas slavenākā geju pāra attiecībās šovasar iestājās krīze - Sandris devās peļņā uz ārzemēm, bet Ainars palika dzimtenē. Lai gan Bumbieris bija pārliecināts, ka attālums abu mīlestībai nebūs šķērslis, dažus mēnešus vēlāk katrs nolēma iet savu ceļu, un Ainars pavēstīja, ka nolēmis vairs nebūt gejs".

http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/popularo-latviesu-milas-veiksmes-un-likstas-2013-gada.d?id=43982274&page=3#ixzz2pHdcpC00

No ētikas viedokļa šis pederasts vienkārši samelojās un muļķoja cilvēkus. Vai ateistam ir ļauts uzstāties pret šādiem klauniem?   
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
Re: Vai ateistiem ir pieļaujams uzvesties amorāli?
« Atbilde #1 : Janvāris 03, 2014 »

divatā ar kaķi
Citāts
Vai ateistam ir ļauts uzstāties pret šādiem klauniem?
A par ko ne? Ateisms jau obligāti neparedz liberālismu un tolerastiju, tas var sadzīvot arī ar konservatīvākiem uzskatiem. Kur problēma?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

tas_pats

« Atbilde #2 : Janvāris 03, 2014 »

A par ko ne? Ateisms jau obligāti neparedz liberālismu un tolerastiju, tas var sadzīvot arī ar konservatīvākiem uzskatiem. Kur problēma?
Viedokļu dažādība. :) Varbūt ateistiem ir jābūt tolerantiem pret pederastiem un nēģeriem, jo viņi ir teistu ienaidnieki, un mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs. Tā ar tak piemēram varbūt? :)   
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #3 : Janvāris 03, 2014 »

divatā ar kaķi
Citāts
Varbūt ateistiem ir jābūt tolerantiem pret pederastiem un nēģeriem, jo viņi ir teistu ienaidnieki, un mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs. Tā ar tak piemēram varbūt?
Jā, tas nav izslēgts, bet tas nav obligāti.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #4 : Janvāris 03, 2014 »

Citāts
mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs. Tā ar tak piemēram varbūt?

tā ir banāla stratēģiski psiholoģiska kļūda. Izcili pierādīta Afganistānā.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #6 : Janvāris 27, 2014 »

MJ
Konkrētie kaija un vārna ir dēmonu apsēsti putni. :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #7 : Janvāris 29, 2014 »

problēma ir ka miglas lielie pederastu aizstāvji nepārmet šiem ļaužu mānītājiem, ka viņi mana cilvēkus ar savu pederastiju. To var uztvert arī ka ateisti principā atbalsta cilveku mānišanu, kā viņi pāši arī tā dara - tā sakot, vārna vārnai acī neknābj! 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 42217
  • Ateists
« Atbilde #8 : Janvāris 29, 2014 »

Tapa, vēlreiz un latviski.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
« Atbilde #9 : Februāris 04, 2014 »

tavu izteikto homofobiju, var uztvert kā kognetīvo disonanci, kura izpaužas, jo apspied sevī patiesas jūtas. melot sev gandrīz vienmēr nāk ar dārgu cenu.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8263
« Atbilde #10 : Februāris 04, 2014 »

Kognitīvo disonansi.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #11 : Februāris 04, 2014 »

paldies par labojumu ;)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #12 : Februāris 06, 2014 »

tavu izteikto homofobiju, var uztvert kā kognetīvo disonanci, kura izpaužas, jo apspied sevī patiesas jūtas. melot sev gandrīz vienmēr nāk ar dārgu cenu.
Ja tu šo tekstu biji veltījis man, tad tu esi sajucis kognitīvās disonanses problēmas būtību, jo es esmu izteikts heteroseksuālis un man nav nekādas disonanses pat būt homofobu, kur patiesībā es pret šo problēmu esmu vairāk klasē kā agnostiķis - alternatīvi mērot. Tad jau kognitīvā disonanse daudz lielāka ir tiem 'nepederastiem', kas aizstāv pederastus, jo patiesībā viņiem jau nekad pederastus nesaprast, bet tikai jāpiespiež sevi aizstāvēt viņus. Un pati smieklīgākā loma ir sievietēm, kas jaucās šai strīdā. :)   
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #13 : Februāris 06, 2014 »

muhāaaahāaaa... cik uzjautrinoši skatīties ka idiots, kurš nesaprot kas ir kognitivā disonanse- skaidro kas tas ir un meklē objektus kam pierakstīt šo kaiti. Cirks par velti!
 ;D ;D ;D ;D
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #14 : Februāris 06, 2014 »

Ja tu šo tekstu biji veltījis man, tad tu esi sajucis kognitīvās disonanses problēmas būtību, jo es esmu izteikts heteroseksuālis un man nav nekādas disonanses pat būt homofobu, kur patiesībā es pret šo problēmu esmu vairāk klasē kā agnostiķis - alternatīvi mērot. Tad jau kognitīvā disonanse daudz lielāka ir tiem 'nepederastiem', kas aizstāv pederastus, jo patiesībā viņiem jau nekad pederastus nesaprast, bet tikai jāpiespiež sevi aizstāvēt viņus. Un pati smieklīgākā loma ir sievietēm, kas jaucās šai strīdā. :)   

rodas tāda sajūta, ka nekad nēesi satikusi homoseksuālu cilvēku.
lūdzu izlasi ko nozīmē "kognitīvā disonanse" - http://en.wikipedia.org/wiki/Cognitive_dissonance
IP pierakstīta