Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jautājums Ilāram un citiem teistiem par līdzdalību  (Lasīts 10780 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
tad man jāizpēta, kā tos iegūt
Šajā eksponentes posmā tev tas nespīd. Un arī citos posmos nē.
Tu esi spilgts piemērs tai krišnaītu domai par būtni, kas pati grib visu kontrolēt un tātad būt pirmā :) Bet, tā kā tas nav iespējams, tad nākas apmierināties ar perfektu ilūziju par dzīvi pasaulē, kur it kā Dieva nav, un kur it kā pats visu var kontrolēt.
Tevī mīt tāda doma, ka - ja kāds kontrolē vairāk par tevi pašu, tad - neko nevar zināt, ja nu kas slikts ar tevi notiek?
Tas ir kā būt bērnam, kas būvē savu "māju" pagalma vidū.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
A nahren tad taisīja, ja nav vajadzīgs?
Cilvēka paša dēļ.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41618
  • Ateists

Ilārs

`` Mēs esam radīti priekš Dieva un Dievs ir priekš mums, ne piespiedu kārtā, protams, bet viņš tā vēlas. ``

Nu tad tā ir normāla neatkarīgu, suverēnu saprātu sadarbība jeb draudzība, nevis, ka viens kalpo otram. Uz tādu attiecību veidu es piekrītu, uz kundzību/ kalpošanu - ne.

`` kā arī spēju radīt no nekā. ``

A kāpēc tad patur monopolu uz šo, ja irlabestīgs?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Un vēl ir tāda doma, ka runāt par to "ko tur viņi paradīzē darīs" ir apmēram kā kāpuran runāt par lidošanu.
Tas ir, kā Mulders teica, visu mērīt ar savu lineālu.
Vai kā bija austrumniekiem tāda līdzība par profesoru-vardi, kas dzīvoja akā un visu mērīja pēc savas akas. Kad viņai stāstīja par okeānu, tad viņa prasīja, vai tiešām okeāns lielāks par aku, vai tiešām 2x lielāks? Ko, 10x lielāks? Nevar būt ... ko, 100x lielāks? Vēl lielāks? Tajā līdzībā varde pārsprāga, nevarēdama iedomāties, cik daudz okeāns ir lielāks par viņas aku.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs

``Tur vajadzēs dārzus iekopt, celiņus izveidot, lai zinātniekiem būtu kur pastaigāties. Tāpat cilvēki gribēs dāvināt skaistām meitenēm ziedus. Nāks pie manis pēc puķēm. Man tas neapniks. Es tā pa reizei skatos uz puķēm un tīri brīnums kādas tur nianses un cik dažādas tās ir. Nu ja apniks, varēšu kādu laiku vārīt zinātniekiem tēju vai citādi pakalpot. Viņi jau tādi aizmāršīgi ļaudis, vienmēr vajadzēs kādu, kas piepalīdz. ``

Tas viss ir OK, es domāju visu šo sarīkot pats.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis, principā jā - vienīgais risinājums ir: N būtnes - ``parciālie dievi``, kas katra kontrolē savu sektoru un visas sadarbojas.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
tā ir normāla neatkarīgu, suverēnu saprātu sadarbība jeb draudzība, nevis, ka viens kalpo otram.
Jā, es nekalpoju kaķim un kaķis man arī nekalpo. Kaut gan - es drīzāk kalpoju kaķim, nodrošinot viņam visu izdzōvošanai nepieciešamo.
Kādi suverēni saprāti? Iznāk, ka attīstītākais saprāts kalpo mazāk attīstītākajam, jeb - Dievs kalpo cilvēkam?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7466

Tas viss ir OK, es domāju visu šo sarīkot pats.

Parunāsim par to pēc gadiem 30.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis

``Iznāk, ka attīstītākais saprāts kalpo mazāk attīstītākajam,``

Vai arī ``uplifto`` to līdz savam līmenim, ja prot.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
N būtnes - ``parciālie dievi``, kas katra kontrolē savu sektoru un visas sadarbojas
Bet ja viena būtne ir daudz gudrāka? Tad tai būtu jāseko, lai pārējās ar savu "sektora kontroli"  pārāk visu nesačakarētu. Jo tās nav tik zinošas. Nu, un te rodas atkal tā pati problēma ar neiejaukšanos.
Vēl ir jautājums - kāda tām kontrolēm jēga? Rotaļa tāda, spēle? Vai arī kaut kas draud, ir X faktori un nepilnības?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs, labāk pēc 300. (Vienīgi, ja Ilārs iespītēsies un nomirs, tad neko....)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
Vai arī ``uplifto`` to līdz savam līmenim, ja prot
Priekš kam tas vajadzīgs? Es negribu savu kaķi padarīt par sev līdzīgu.
Vai tas kaitē manam kaķim? Kādā veidā?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis, man aizvien vairāk sāk likties, ka gudrākajai būtnei jāmāca pārējās, nu vai jāuplifto, kas ir vnk koncentrēta mācīšanās metode.

Jo citādi sanāk kas? Mums ir daunis un mēs to neārstējam - vnk lai dažādībai būtu arī dauņi. Kaut kā nav labi...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis, ar kaķi ir tā problema, ka tu nevari viņam uzprasīt, bet mums ta uzprasīt var.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu
Ja daunis ir laimīgs, un tāds turpinās būt, tad arī nav viņu jāārstē. Tiesa, dauņi diez vai ir laimīgi, tāpēc mēs viņus ārstējam. Daunis ir cilvēks ar trūkumiem.
Kaķis, savukārt, nav cilvēks.
Kaķi var novērot un izdarīt secinājumus, varbūt kaut kad vēlāk varēsim ar kaķi arī aprunāties, kad sapratīsim kaķu valodu. :)
Piem, murrāšana liecina, ka kaķis ir apmierināts.
IP pierakstīta