Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jēzus Kristus  (Lasīts 78273 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
Re: Jēzus Kristus
« Atbilde #30 : Decembris 14, 2013 »

`vispirms nekaitē``.

Bet ja viedoklis par to, ko nozīmē "kaitē" atšķiras? Lūk, te arī sākas visas problēmas, biedri Višinski!
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #31 : Decembris 14, 2013 »

Zinātne vienkārši ir vienīgais, kas mums ir.

Ne visi, Ctulhu, ir tik nabagi kā Tu domā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #32 : Decembris 14, 2013 »

Ilārs

``ko nozīmē "kaitē" ``

Piekrītu, jautājums nav vienkāršs

Bet nav arī neatbildams.

``kaitē`` ir - sagrauj, vienkāršo, pazaudē informāciju.

Piemēram - miris cilvēks ir vienkāršāks par dzīvu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #33 : Decembris 14, 2013 »

Ilārs

``Ne visi, Ctulhu, ir tik nabagi kā Tu domā. ``

Ilūzijas neskaitās.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #34 : Decembris 14, 2013 »

miris cilvēks ir vienkāršāks par dzīvu

Nu bet ja dzīvais atsakās ļaut savas smadzenes uzlabot un neiesaka to arī citiem un citi viņu klausa, tad progresa vārdā, lielākās daļas lielākas sarežģītības vārdā, un īpaši kādas maz as grupas varas un peļņas vārdā varēs taču kādam smadzenes arī piespiedu kārtā uzlabot. Vai ne? Ai! Ne tikai vajadzēs būs pat noteikti vēlams un atkal mēs dzirdēsim tautas balsi, kas no sirds lūgs un parasīs tikt galā ar atpakaļrāpulīgajiem sludinātājiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #35 : Decembris 14, 2013 »

Ilārs

Piespiedu kārtā nevar. Kāpēc? Tāpēc, ka tas sagrauj struktūru, vispirms jau sabiedrības līmenī - sagrauj te jau minētos operacionālos sadarbības tīklus starp cilvēkiem.

Otrkārt - jebkura vardarbība izraisa stresu, kas grauj cilvēka smadzenes. Tu taču zini, ka pārdzīvotas šausmas un vardarbība noved pie smadzņu kaitēm.

Te risinājums ir cits - diskusija un piemērs. 

Nu viņi atsakās uzlabot savas smadzenes. Labi, no problem. Bet - būs, kas neatteiksies. Pats saproti, kādā pozicijā būs tie neuzlabotie pret uzlabotajiem. Autsaideri. Kā tagad ``amišu`` sektanti, kas atsakās no tehnikas. Nu ir tādi. Neviens tos ne uz ko nespiež, viņi dzīvo kā grib. Bet vai viņu ir būtisks daudzums? Ne tak.

Un tagad iedomājies, ka kārtējais uzlabojums būs nekas cits kā nemirstība. Kas atteiksies?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #36 : Decembris 14, 2013 »

Daudzi apskauž amīšus...

Ar to uzlabošanu jau būs tā, ka to ne visi varēs atļauties un tādēļ nevienlīdzība un citas negācijas strauji pieaugs.

būs nekas cits kā nemirstība. Kas atteiksies? Es, man jau ir, es esmu kristīts.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Decembris 14, 2013 »

Ilārs

``Daudzi apskauž amīšus...``

Hehe, apskauž :) Bet cik ir tādu, kas praksē grib viņiem sekot?

``Ar to uzlabošanu jau būs tā, ka to ne visi varēs atļauties un tādēļ nevienlīdzība un citas negācijas strauji pieaugs.
``

Jā ir tāds risks, bet tas nav iemesls neko nedarīt. Arī tagad ir daudz cilvēku, kam nav pa kabatai izmantot aviotransportu. Un tad? Likvidējam aviāciju? Neattīstam to? Nē, gluži otrādi - daram to aizvien pieejamāku. Tā - visur.

``Es, man jau ir. ``

1) Nunu, es gribēšu redzēt, kā Tu atteiksies reāli. ( tas pats, kas ar amišiem)
2) OK, tā var gadīties, ka rezultātā ticīgie atteiksies un nomirs, paliks ateisti. Žēl, protams, bet Tu pareizi saki - piespiest mēs nevienu nedrīkstam, lēmumu pieņem katrs pats.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #38 : Decembris 14, 2013 »

Zinātne vienkārši ir vienīgais, kas mums ir.
Zinātnieks, kam nav talanta, ir līdzīgs tam nožēlojamajam mullam, kurš sagrieza un apēda korānu, domādams, ka tā taps piepildīts ar Muhameda garu.
Puškins
Dzīve ir ļoti jautra lieta patiesībā. :)
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #39 : Decembris 14, 2013 »

Ilārs
Citāts
Ar to uzlabošanu jau būs tā, ka to ne visi varēs atļauties un tādēļ nevienlīdzība un citas negācijas strauji pieaugs.
Man atkal ir jānorāda uz to, ka nevienlīdzības primārais cēlonis ir kapitālisms, pret kuru Ilāram, kā var noprast, principiālu iebildumu nav. Līdz ar to šī te vaimanāšana izklausās pēc, pardon, klajas liekulības.
Citāts
Daudzi apskauž amīšus...
Tieši tā - viena lieta ir par kaut kādām detaļām apskaust, pavisam cita - sekot viņu piemēram.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

tas_pats

« Atbilde #40 : Decembris 14, 2013 »

Man atkal ir jānorāda uz to, ka nevienlīdzības primārais cēlonis ir kapitālisms, pret kuru Ilāram, kā var noprast, principiālu iebildumu nav. Līdz ar to šī te vaimanāšana izklausās pēc, pardon, klajas liekulības.
Un kapitālisma pamats ir cilvēka grēcīgā daba, kuru izlabot spēj tikai pazemība dievam un Jēzus upura nozīmes atzīšana savā dzīvē. Ar to jau Jēzus ir tik nozīmīgs. Un Vatikāns un pavests Francisks vismaz ir nosodījis kapitālismu kā nepieņemu ekonomisko sistēmu. 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #41 : Decembris 14, 2013 »

Tapa, nav nekādas cilvēka grēcīgās dabas, ir mācīšanās stadijas. Pamazām mācamies arī organizēt sabiedrību.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #42 : Decembris 14, 2013 »

Tapa, nav nekādas cilvēka grēcīgās dabas, ir mācīšanās stadijas. Pamazām mācamies arī organizēt sabiedrību.
pēc evolūcijas teorijas cik jūs jau mācaties organizēt sabiedrību, un ja vēl tik pat jūs mācīties pietiks laika arī lai kādu laiku dzīvotu ar 'ar grēcīgo dabu'. :)   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #43 : Decembris 14, 2013 »

Sistematiski un apzināti mācāmies pavisam neilgu laiku, nu kādus gadus 150 var būt. Un sanāk šis tas. Globalizācija, piemēram.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
« Atbilde #44 : Decembris 14, 2013 »

Citāts
Un kapitālisma pamats ir cilvēka grēcīgā daba, kuru izlabot spēj tikai pazemība dievam un Jēzus upura nozīmes atzīšana savā dzīvē.

Izlabot var(ēs) vienīgi ģenētiķi. Bet dievu pielūgšana neglābj no mantrausības grēka. Apskaties internetos, cik pazemīgi žīdkristieši iekasē no gojiem miljonus.
http://www.economist.com/node/21560536
Nemaz nerunājot par krievu popiem, kuru kāre pēc jaunām un spīdīgām rotaļlietām jau ir leģendāra.
IP pierakstīta