Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisti, neklusējiet.  (Lasīts 24293 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Ateisti, neklusējiet.
« Atbilde #360 : Decembris 16, 2013 »

cthugha
Citāts
kamēr tapa vai nu ļoti veiksmīgi tēlo pilnīgu idiņu, vai arī, nu..
Imho 50:50. Gan, gan. Tb - ir gan tjipa fzioloģiskas problēmas, gan veiksmīga to menedžēšana hipertrofēšanas virzienā, tādā veidā itkā liekot saprast ka viss ir gluži pretēji...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556
« Atbilde #361 : Decembris 17, 2013 »

Nu jau nu gan, pie ad hominem , ķeraties. Kā mans draugs Ctulhu sacīja - krietni cilvēki par idejām runā, un šajā gadījumā Tapas domu gājiens ir krietni sakarīgāks par jūsu mistiskajām spekulācijām. 

Tapa ir krietns zellis, pēc jūsu replikām sāk man patikt vēl vairāk. Cerams, ka rīt iepriecinās ar kādu jaunu plakātu par bezgalības medniekiem.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #362 : Decembris 17, 2013 »

tas nav ad hominem, ja tā ir taisnība. kaut gan, nu, ja bībeli var uztvert kā patiesu tekstu, tad gan jau arī tapa var likties sakarīgs, pie tādiem kvalitātes standartiem.

jā, un runājot par plakātiem...

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #363 : Decembris 17, 2013 »

Ilārs
Citāts
Nu jau nu gan, pie ad hominem , ķeraties. Kā mans draugs Ctulhu sacīja - krietni cilvēki par idejām runā, un šajā gadījumā Tapas domu gājiens ir krietni sakarīgāks par jūsu mistiskajām spekulācijām.

tavuprāt, tapas iekopētais plakāts ir vispārizglītojoš, vai kalpo kā ad-hominems?
/jautājums, pēc būtības ir retorisks, taču ja jau sākam troļļošanas spēli, tad esi laipni aicināts uz to godprātīgi atbildēt/
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #364 : Decembris 17, 2013 »

Masik,

Šo te tematu laikam būs jāatstāj Tapam. Šķiet, ka viņam vajadzētu diezgan viegli tikt galā ar misticismā grimstošajiem bezgalības bruņiniekiem.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #365 : Decembris 17, 2013 »

lol

un vispār jautri, ka profesionāls dievticīgais izjusti vārās par nepierādītām hipotēzēm.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #366 : Decembris 17, 2013 »

Ilārs
tas takā mājiens, ka kraties no atbildības vaļā? nē, nu, ok.....
Tapa nespēj to, ko tu no viņa ceri. Paņemt uz izbrīnu un bezkaunību - nostrādā tikai VIENU reizi. Bet nevis 3 gadus no vietas.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #367 : Decembris 17, 2013 »

Nu neko, te jau nav vairs daudz par ko diskutēt, pret misticismu esmu bezspēcīgs.

Kā iet? Kā ar veslību? Man drusku labāk.

Uz Ziemassvētkiem eglīti pušķosi un bērniem dāvanas pirksi?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42396
  • Ateists
« Atbilde #368 : Decembris 17, 2013 »

Ilār, dabīgi, ka bezspēcīgs, jo Tu jau esi mistiķis.

Mistiķis = cilvēks, kas tic pārdabiskiem spēkiem.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #369 : Decembris 17, 2013 »

Nē, Ctulhu, aplami! Gauži aplami! Mistiķis ir cilvēks, kurš tic, ka zināšanas iegūstamas nepastarpinātā veidā, pa tiešo, tautas valodā runājot.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #370 : Decembris 17, 2013 »

Ilārs

``Mistiķis ir cilvēks, kurš tic, ka zināšanas iegūstamas nepastarpinātā veidā, pa tiešo, tautas valodā runājot.``

Nu ja. Kā kristiešiem ``dievišķa atklāsme``, ``piedzimšana no augšas`` un tamlīdzīgi. Ilārs ir kristietis, tātad Ilārs ir mistiķis. Kristieši ir mistiķu apakškopa.

Ctulhu nav mistiķis un uzskata, ka zināšanas iegūstamas tikai caur novērojumiem un eksperimentiem.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #371 : Decembris 17, 2013 »

tikai caur novērojumiem un eksperimentiem

Kā ar bezgalīgo un mūžīgo matēriju? Es taču Tev lūdzu kaut vienu pavisam niecīgu, gauži mazu empīrisku evidenci vai eksperimentu.

Ilārs nav mistiķis, jo viņš netic nepastarpinātai Dieva atklāsmei, bet uzskata, ka Dievs vienmēr runā tikai un vienīgi caur savu vārdu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #372 : Decembris 17, 2013 »

Ilārs

Materiju mēs novērojam, paši no tās sastāvam, tāpēc ir jēga no jēdziena ``materija``. No jēdziena ``dievs`` nav nekādas jēgas, jo mēs neko tādu nenovērojam un bez tam tas ir arī pretrunīgs.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #373 : Decembris 17, 2013 »

`Es taču Tev lūdzu kaut vienu pavisam niecīgu, gauži mazu empīrisku evidenci`

nu, vismaz dažām elementārdaļiņām (protoniem, laikam vēl kkam) ir zināms, ka tām nav ierobežots mūža ilgums (vai nav zināms, ka tas būtu ierobežots), līdz ar to vismaz dažas matērijas formas turpinās eksistēt bezgalīgi ilgi. tas skaitīsies?

i mean, lai tās turpinātu eksistēt `mūžīgi`, nav problēmu, ka tās ir radušās, galvenais ka tās nebeigs pastāvēt.

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #374 : Decembris 17, 2013 »

Ctugha,

Problēma ir tā, ka izdarīt zinātniskus apgalvojumus pamatojoties uz pieņēmumiem, kas varētu vai nevarētu notikt nākotnē nav uzskatāms par evidenci un nav iespējami arī nekādi eksperimenti. Mēs te arī vispār vairāk runājam par to, kas notika pagātnē, bija matērija mūžīgi vai arī kaut kad tās nebija. Jautājums nav atbildams empīriski, loģiski tas rada nopietnas problēmas, tā kā par evidenci runāt nevaram. 
IP pierakstīta