Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisti, neklusējiet.  (Lasīts 24025 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
Re: Ateisti, neklusējiet.
« Atbilde #30 : Decembris 09, 2013 »

Traukos mēs dažreiz cilvēkus enforcējam dzīvoties pa vienu īpaši viņiem radītu tēmu. Ķipa lokalizējam sēnalas, lai nav pa visurieni. :)

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #31 : Decembris 09, 2013 »

Ateists, nu mēs līdzīgi, piemēram ir tēma ``sahaja joga``, kurā cilvēciņš var ganīties un jogoties. Ja daži pilsoņi te sāk pārāk piedrazot tēmas, tad var darīt tā, var uzlikt ``restricted user``.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8266
« Atbilde #32 : Decembris 09, 2013 »

Ko Tu tur lej? Šie baušļi ir pat ļoti racionāls sabiedrības organizācijas  veids, ieskaitot visas penteres par dievu pielūgšanu un godāšanu, jo tieši bailes no dieva soda (mūža ieslodzījums piķa katlā) arī attur ticīgos no nevēlamas uzvedības.
Un "baušļu" praktisko pamatojumu nav tālu jāmeklē, pietiek ar vidusskolas dabaszinību kursu.
Ilzasi vismaz wiki šķirkli par racionālismu un tad penterē. Nē nu ģivu dajošsja. Pat šajā forumā kaut kāds pagrimums. Nesen parādījušies posteri nejēdz pat besik konceptus, par kuriem varonīgi boksterē un atļaujās sniegt pamācības.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #33 : Decembris 09, 2013 »

Ilzasi vismaz wiki šķirkli par racionālismu un tad penterē. Nē nu ģivu dajošsja. Pat šajā forumā kaut kāds pagrimums. Nesen parādījušies posteri nejēdz pat besik konceptus, par kuriem varonīgi boksterē un atļaujās sniegt pamācības.
Visi grib atdarināt Ctulhu būt autoritatīvi un "gudri", patiesībā neko īsti nezinot, balstoties uz izteiksmes veidu tikai. ;)
Ka tu atnāci uz filozofiju.lv tur ar izveidojās pagrimums, tagad tu piedzīvo nākamo fāzi, kad pagrimums notiek kaut kur zem tevis. :)
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8266
« Atbilde #34 : Decembris 09, 2013 »

Ņemot vērā, ka tu tur jaut tad biji galvenais zvsegdatijs, pagrimumam nebija nekur tālāk, kur iegrimt.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #35 : Decembris 10, 2013 »

(c)Nu tb ja tas par izziņas noliegumu nav neveikls joks, tad, kāds lūdzu ir Kristas piekšlikums? Apturēt izziņu? Un ko tālāk? kas notiks?

Es tikai cenšos tev palīdzēt saprast teistiskā konservatīvisma anatomiju. Tas, ka "stabilitāte" nereti izvērsas "stagnācijā" ar mīnus zīmi - tas jau cits jautājums.

Piedevām, izskatās, ka tu teistus uzskati par nopietnu spēku, kas bremzē Izziņu. Tīri cilvēcgi žēl noskatīties. Mans priekšlikums ir ļaut cilvēkiem ticēt tam, kam tie tic, jo iekšējo laimi/pārliecību, pat ja tā bastās "maldos" - vērtēju augstak kā piespiedu sekošanu scientiskām konsekvencēm. Šis ir vienīgais izņēmums principam "Platons mans draugs, bet patiesība dārgaka".

Man patīk/izklaidē uzskatu, viedokļu daudzveidība, jo konsūmeriskais pragmātisms un racionālisms tāpat stabili dominē, ilāri ir vairāk relikts, nevis kaut kāds nopietns "memētiskais vīruss", no kā tev tik ļoti bail, kas, lūk, bremzē izziņu.

Izziņu regulē tikai viens - ekonomiskās intereses un vasts/koorporāciju stratēģiskās prioritātes.

________

Paskaties, plz, uz šiem cilvēkiem. Aptuveni tāda ir kristīgo fundamentālistu  - tradicionālistu seja austrumeiropā.

http://drugoi.livejournal.com/3919606.html#comments

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #36 : Decembris 10, 2013 »

Krista, OK, ja Tev ir taisnība, tad es esmu vecs paranoiķis un priecājos par to, ka man nav taisnība.

Protams, ja teistu pozicija, sevišķi apskatītajā griezumā ir marginalizēta, tad viss, briesmas nedraud un varam pievērsties kam svarīgākam.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Decembris 10, 2013 »

Krista, uz cilvēkiem paskatījos. Neomulīgi. Labi, Tu saki - margināli un pēc vecuma sadalījuma tā arī izskatās. Un salīdzinot kaut vai ar pro-ES manifestacijām tajā pašā Ukrainā. Bet - krievijā šitas te murgs atkal pretendē uz centrālu poziciju sabiedrībā.

OK, ir labi, ja cilvēki tic visādām lietām, man arī patīk diversitāte. Bet tajā pat laikā uzstāties pret tiem, kas aplamības aktīvi izplata - ir vai nav labi? Lūk tāds ir jautājums.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #38 : Decembris 10, 2013 »

(c)Bet tajā pat laikā uzstāties pret tiem, kas aplamības aktīvi izplata - ir vai nav labi? Lūk tāds ir jautājums.

Šajos jautājumos es atbalstu antiklerikālismu - iestāties pret ielaušanos skolās un citās vasts iestādēs aģitēt jebkādā reliģiskā virzienā. Tam ir vecāki un mājas.

Kas attiecas uz Krieviju - to veicina konkrētas varas politika. Vaino to.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #40 : Decembris 10, 2013 »

Krista
Citāts
iestāties pret ielaušanos skolās un citās vasts iestādēs aģitēt jebkādā reliģiskā virzienā.
, kā arī aģitēt par ateismu.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #41 : Decembris 10, 2013 »

Ierubī jel, ka tie ir eksotiski izņēmumi, 99,9% ticīgo ved bērnsu uz slimnīcu.

Tūkstošiem pofigistisku vecāku - ateistu alkašu ir fiziski, morāli un psiholoģiski sakropļojuši savus bērnus un pēc statistikas dara to joprojām. Ko tu te murgo? Tā var spekulēt bezgalīgi.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #42 : Decembris 10, 2013 »

Krista, Ezis

Nu lūk un aptuveni to jau es arī daru - uzstājos pret teistu profesionāļiem.

Es pilnīgi piekrītu Kristai tādā ziņā, ka ņemt un deteizēt, piemēram, vientuļu ticīgu invalīdu, nedotot ( vai neprotot dot) tam neko vietā nav labi.

Bet aktīvu mācītāju/ sludinātāju - jā, katrā laikā.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #43 : Decembris 10, 2013 »

Krista
Karojošajiem ateistiem patīk pa miskastēm rakņāties un vilkt dienas gaismā visādus 0.01% briesmu darbus.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #44 : Decembris 10, 2013 »

Krista

`` ateistu alkašu ir fiziski, morāli un psiholoģiski sakropļojuši savus bērnus``

Nu redzi, to, ka alkoholisms ir slikti un jāārstē, praktiski visi zina, pat vairums alkoholiķu.

IP pierakstīta