Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisti stāsta kāpēc kļuvuši par kristiešiem  (Lasīts 27036 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Ateisti stāsta kāpēc kļuvuši par kristiešiem
« Atbilde #225 : Decembris 19, 2013 »

Citāts
Hmzs, vai nepietiek ar paziņojumu, ka es esmu atzinis Jēzu kristu par savu kungu?
un tiešām domā ka pietiek?  Ja tu paziņosi ka tava dzimtā valoda tagad ir krievu, vai tas būs pietiekami lai tu būtu krievs? Vai ķīnietis, piemēram....
Tapēc jau pamatoti saka ka tu muļķi mētā, lai vienkārši tādu Ilāru varētu piekrāpt un apčakarēt. Kā rādās - ar citiem tas neiet cauri.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #226 : Decembris 19, 2013 »

Ugu, šis ir tāds pats kristietis kā 96 gadus veca princese, kā šim profilā rakstīts.

Eu, a mošš tapa ir sučkajogs arī? Mums te laikam ir brīva sučkajoga vakance.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #227 : Decembris 19, 2013 »

Ps - es TAD iru lielāks kristietis, nekā tapa. Jo kad kristīju sievasmāsas bērnus, nācās ij Jēzu par kungu atzīt, ij jaunos kristiešus iesvētīt. Nē nu irst jau var, bet kad īsti mēru nezin.... tad pilniga tapa....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #228 : Decembris 19, 2013 »

Ctulhu
Citāts
Eu, a mošš tapa ir sučkajogs arī? Mums te laikam ir brīva sučkajoga vakance.
laikam nē, bet varēja gan būt. Jo cik dzirdēts - tapa piedalījies kādā harizmātu tusoffkā, ij tjipa publiski evanģelizēts. Nobļāvies kopā ar pārējiem, ka pieņem Jēzu par savu kungu.... nu un viss. Nu, tjipa kā tur pie tiem harizmātiem pieņemts.
Viņš tagad ir tads pats kristietis kā knīpstangas ir zirgs.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #229 : Decembris 19, 2013 »

ā, nu OK. Man jau monopenisuāli, bet šitas laikam saucas ``pofigists`` - kā visi bļauj, tā šis arī :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #230 : Decembris 19, 2013 »

Ja tu paziņosi ka tava dzimtā valoda tagad ir krievu, vai tas būs pietiekami lai tu būtu krievs? Vai ķīnietis, piemēram.... 
Heh, kāds tu tomēr izcili attīstīts esi, patiešām tautību mūsdienās var brīvi izvēlēties. Es eju un pasaku kā esmu Arābs, un man ieraksta arābs. :)
p.s. Masik, kā tad tev veicas ar īstena ateista rituālu? Tu vari no viņa nekautrēties, neviens tevi nenosodīs (dieva tak nav). Vari pat atsūtīt kādu bildi, kā tu sev pakalpo. :) 
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #231 : Decembris 19, 2013 »

zāles atkal neiedzēri?

tas_pats

« Atbilde #232 : Decembris 19, 2013 »

zāles atkal neiedzēri?
Hmzs, a kas tu esi farmakologs? :) Vai tu man mēģini pastāstīt ka ateisma ieviestajā pasaulē vairums cilvēku tiks kontrolēta ar psihotropām vielām? ;)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #233 : Decembris 19, 2013 »

a_masiks
Citāts
tapa piedalījies kādā harizmātu tusoffkā, ij tjipa publiski evanģelizēts. Nobļāvies kopā ar pārējiem, ka pieņem Jēzu par savu kungu.... nu un viss.
acīredzot, viņš tur pajokojās.
Ja būtu nopietni, tad tapa te intensīvi sludinātu - harizmāti jau ir dikti aktīvi un harizmātiski.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #234 : Decembris 19, 2013 »

acīredzot, viņš tur pajokojās.
Ja būtu nopietni, tad tapa te intensīvi sludinātu - harizmāti jau ir dikti aktīvi un harizmātiski.
Es nejokojos, es ar pilnu sirds dedzību apliecināju, ka Jēzus kristus ir mans kungs, un visu laiku jūtu cik nozīmīga bija šī mana izvēle. Un patiesībā jau šis aizdomas ir neprātīga parādība, jo Eiropā 76% iedzīvotāju ir pieņēmuši Jēzu Kristu par savu kungu, un tikai 3,2% ir ateisti. Šeit takšu Masikam neviens nepiesienas, ka viņš drīzāk ir neticīgs kristietis, nevis apzinīgs ateists. Bet man kā normālam ikdienas kristietim te tagad ir jātaisnojas. Dievs ir varens, Allejuja!     
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
« Atbilde #235 : Decembris 20, 2013 »

drīzāk ir neticīgs kristietis, nevis apzinīgs ateists.

Labs formulējums, ko lielā mērā var ģeneralizēt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #236 : Decembris 20, 2013 »

Ilār, no šejienes sīkāk, plz. Ko Tu gribi ģeneralizēt?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #237 : Decembris 20, 2013 »

Nu cilvēku valodā piektās klases līmenī, Ilārs mēģināja pateikt, ka "ateisti" ir ticēt nespējīgi cilvēki, kas šīs īpatnības dēļ ir vīlušies kristīgajā ticībā, un tāpēc mēģina to noliegt. Ģeneralizēt - vispārīgot :) Ļoti interesanti, ka viņi neizvēlas pozitīvo ceļu un nejautā pēc pozitīva risinājuma, kā to dara racionāli zinātniski noskaņoti cilvēki, bet ļaujas degradācijai un negatīvismam, kā ... :)     
IP pierakstīta