Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ļaunuma cēlonis  (Lasīts 86139 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Ļaunuma cēlonis
« Atbilde #270 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs
Citāts
Par pretapaugļošanas līdzekļu lietošanu es saviem draudzes locekļiem iesaku runāt ar ārstu, un Tev varētu ieteikt to pašu. 
ok, bet cik zinu - tu neesi ginekologs. Naher jaucies abortu lietās? Tās, zinies, no teoloģiskā viedokļa, ir IDENTISKAS pretapaugļošanās spirālei. Ibo rezultāts ir identiks - abortēts auglis. Kā tas sanāk, ka bezmaz ikmeneša aborti tevi nerausta, bet ķirurģiska operācija, kas visā visumā salīdzinot ar spirāli notiek ļoti reti - tevi uzvelk vāvuļot par slepkavībām? Kur gan paliek tava konsekvence, dārgais?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #271 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs

``Katoļi nav sātanisti, bet kristieši. ``

Hehe, Ilārs kaut kur augstāk šajā debatē teica, ka katoļi ir gandrīz tādi paši kā Ctulhu :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #272 : Decembris 04, 2013 »

Masiks, vispār jau ir dzirdēts, ka viņi ir gan pret spirālēm, gan pret post-coitus kontracepciju.

Bet nu jā - dot mediciniskus padomus gan ne-mediķi nav autorizēti. Mjā, starp citu, interesanta doma. Kad visādi pūšļotāji ``ārstē`` cilvēkus un tiem pēc tam ir komplikacijas, tad pēc idejas pūšļotājus var saukt pie atbildības, likums to atļauj. Tātad ja kāda sieviete saklausīsies sprediķus, saglabās grūtniecību pretēji mediķu padomiem.... un pēc tam būs komplikācijas....
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #273 : Decembris 04, 2013 »

Citāts
Bailes no elles būtība ir bailes no Dieva, jo tikai Dievs var iemest ellē. Pēc tam sāc domāt un saprast, ka Viņš rīkojas taisnīgi.

Baidīties no elles ir tas pats kas baidīties no hipija kurš draud samest pa tavu auru. :D

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #274 : Decembris 04, 2013 »

Ateists, protams, bet ja izdodas bērnam iestāstīt, ka skapī ir bubulis, tad bērnam tā var būt reāla trauma, te tas pats.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #275 : Decembris 04, 2013 »

Ctulhu
nē, nu man iespārdīja šis iedalījums: vienai un tai pašai darbībai, kas veikta uzskatāmi - ir milzīgs protests, da vaimanāšana pa visu pasauli un cilveku apsūdzēšana slepkavībās, a tad kad, teiksim... tas notiek uz poda da noslaucīts tiek salvetē - nekādu lielu pretenziju. Pat otrādi, tiek sniegts aicinājums konsulteties ar speiālistiem par to kā to labāk nokārtot.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #276 : Decembris 04, 2013 »

Ateists, protams, bet ja izdodas bērnam iestāstīt, ka skapī ir bubulis, tad bērnam tā var būt reāla trauma, te tas pats.
negluži. ja bērnam iestāsta ka viņu novēro neredzama laumiņa - bērns izvēlas moralētiski pareizāku, lai arī sev neizdevīgaku rīcību.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #277 : Decembris 04, 2013 »

Masiks, aga, bet tā nav īsti laba strateģija jo tad vienreiz bērns sapratīs, ka ir piekrāpts un turpmāk, iespējams, liks X uz visu ētiku.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #278 : Decembris 04, 2013 »

negluži. ja bērnam iestāsta ka viņu novēro neredzama laumiņa - bērns izvēlas moralētiski pareizāku, lai arī sev neizdevīgaku rīcību.
Tas ir kā vajadzētu būt, bet vai tā patiešām ir? Līdz šim neesmu redzējis evidenci, kas balstītu apgalvojumu, ka reliģiozie cilvēki ir morālāki. Baidos, ka ļoti daudz patiesības ir tajā jociņā - es lūdzu dievam riteni bet tad sapratu, ka dievs tā nestrādā, tāpēc riteni nozagu un pēc tam palūdzu dievam piedošanu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #279 : Decembris 04, 2013 »

Ateists
pardon! Neiet runa par pamatojumu: reliģiozi=morālāki.  Iet runa par bērnu psiholoģiju un to ka samerā primitīva mitoloģija zināmā vecumā un zināmos apstākļos, bez ārējas kontroles, nodrošina sociāli adekvātu uzvedību. Loms meklet, bet bija jūtūbē video par šo, visnotaļ zinātnisko eksperimentu.
īsumā - bērniem uzdeva veikt faktiski neizpildamu uzdevumu - atmuguriski metot šautriņas, trāpīt mērķī. Filmeja ar slepto kameru. Uzdevuma devējs uz brīdi atstaja bērnus vienus. Pusei tika sastāstīts ka istabā sēž neredzama laumiņa un vinus vēro. Tiem kam nebija stāstīts - noblēdījās - vienkārši piegaja pie mērķa un sasprauda droķikus. Tiem kam iestastīja un kas noticeja - mocījās līdz galam bez blēdīšanās.
Izaugot no bernisķīgās psiholoģijas -šitādas manipulacijas vairs nestrādā... parasti...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Anonymous

« Atbilde #280 : Decembris 05, 2013 »

Un tu, a_masik, kas tu esi?
Ginekologs, akušieris, jeb kaktu vecmāte?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #281 : Decembris 05, 2013 »

Un tu, a_masik, kas tu esi?
Ginekologs, akušieris, jeb kaktu vecmāte?
Ne viens, ne otrs, ne trešais. A ko? Savajadzējās tāda rakstura palīdzību?
Vispār, kas attiecas uz teoloģiju un tās saistību ar jebkuru dzīves jomu - es esmu vai vismaz kaut cik man jābūt lietas kursā. Lielākoties tā ir teistu priekšrocība - piemēram neko nezināt par evolūciju un tapēc to noliegt.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Anonymous

« Atbilde #282 : Decembris 05, 2013 »

Tātad, a_masik, nekādu drošu zināšanu, kas ļautu „abortētu augli” atšķirt no „neieņemta augļa” tev nav?

Bet ir milzīga vēlēšanās uzbraukt kādam?

Kādēļ gan tu neskaidro šai forumā spietojošajām DIM (dabiskā izsargāšanās metode) propagandistēm, ka DIM tas pats Onāna grēks (Gen. 38:10) vien ir?

Zināšanu pietrūkst vai konsekvences?
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #283 : Decembris 05, 2013 »

lol, vēl viens `anonymous`. laikam tiešām būs jāpiereģistrējas. ;D
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #284 : Decembris 05, 2013 »

Anonymous
Citāts
Tātad, a_masik, nekādu drošu zināšanu, kas ļautu „abortētu augli” atšķirt no „neieņemta augļa” tev nav?
Man ir, bet tev gan, acīm redzot - nav. Ibo mani uzbraucieni bija par augli kas abortēts un augli kas abortēts. Tb - abos gadījumos apaugļota zigota galu galā tiek aizvākta no mātes organisma. Atšķiras tikai metodes - manuālā vai "automātiskā".
Taču jā, piekrītu, kalendārā metode ir Onāna darbībai līdzīga. Tikai ar to starpību ka grēks tas bija tikai Onāna gadījumā, nevis vispārīgi jebkurā seksā bez apaugļošanās.
/proti - Onāna gadījumā grēks bija tas, ka Onāns neturpināja sava vecākā brāļa dzimumu, izejot no jūdu poņatkām, pēc kurām vecākā brāļa (pirmdzimtā) sieva pāriet jaunākā brāļa īpašumā ja pirmdzimtais salīmē pleznas, tomēr bērni kas tiem dzims skaitīsies pirmdzimtā pēcnācēji, nevis jaunākā bērni. A sava krāniņa raustīšana bija tikai veids kā TO nedarīt. Pie kam.... cik var spriest no bībeles textiem - Onāns nevis savu krāniņu raustīja, bet gan piekopa pārtraukto aktu - pirms kulminācijas vienkārši izvilka ārā. Par ko tika taisnīgi, žēlsirdīgi un ar mīlestību nokauts/
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu