Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ļaunuma cēlonis  (Lasīts 86267 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
Re: Ļaunuma cēlonis
« Atbilde #180 : Decembris 04, 2013 »

Thank you ma'am for atheist's creed and blessings. Es te rakstu vienu rakstiņu par ateistiem, to noteikti pievienošu ilustrācijai.
Uzraksti labāk kaut ko par šito. Kamēr tu ārstē ateistus, tikmēr tava paša pils deg melnās liesmās.
http://www.diena.lv/pasaule/vatikans-atsakas-ano-sniegt-informaciju-par-bernu-seksualo-izmantosanu-14035397

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #181 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs

``kas ir gatavs pret dabu un aicinājumu nogalināt pašu skaistāko un labāku, kas šajā pasaulē ir - savu bērnu!!! ``

Tu taču zini, ka tā ir demagoģija, jo normālo abortu gadījumā vienkārši nav darbības ``nogalināt``, jo nav būtnes ar apziņu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #182 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs

Bet ja atmetam emocijas, Anonīmajai lēdijai ir taisnība.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #183 : Decembris 04, 2013 »

Gnidrologs

``Pats fakts, ka eksistē (un ne pirmo gadsimtu) civilizācija, kas balstās uz šiem noteikumiem ir gana labs pamatojums. ``

Tā gluži nebūs, jo redzi - tas, ka cilvēki gadsimtiem ilgi ir braukuši ar zirgiem, nenozīmē, ka zirgi ir optimāls transporta veids. Te tas pats.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
« Atbilde #184 : Decembris 04, 2013 »

Palasīju, vispār interesanti: Regardless, one thing is becoming clear: that sufficient raw materials for building terrestrial planets were available very soon after the Big Bang, raising the possibility that there could be life in the universe far older than we. Perhaps they reside around long-lived red dwarf stars, or have moved on from their home system after their star expired. Or, perhaps, we really are the first, which means that if life has happened just once throughout the entire history of the universe, our existence must be a fluke and our planet very, very special indeed.

Tu noklausījies savu tautieti?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #185 : Decembris 04, 2013 »

Ateists, tie šķiet ir katoļi, kuri luterānim Ilāram skaitās nepareizie :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #186 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs, man tagad nesanāk skatīties videofailus, jo tie, atšķirībā no debates, prasa visu uzmanību, kaut kad vēlāk un pie ātrāka interneta.

Par planetām - nu jā, smagie elementi pēc Fe radās novu un supernovu uzliesmojumos, tātad ne pirmajā zvaigžņu paaudzē.

IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #187 : Decembris 04, 2013 »

Kāda nozīme? Kristieši ir kristieši. ;)

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #188 : Decembris 04, 2013 »

Jap, tie ar Ctulhu gandrīz vienā kompānijā. Vismaz viņi visi nonākšot vienā vietā.

Par lady incognito es nevaru teikt, ka viņai taisnība, bet varētu piekrist, ka ar sievietēm nestrīdās.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #189 : Decembris 04, 2013 »

Kad sanāk laiks paskaties to vēstures kursu. Ne visam var piekrist, bet diezgan interesants domas gājums.

ateist,

Ne visi, kas saucas par kristiešiem, ir kristieši, daži pat ir ateisti.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #190 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs - Piedod, es vēl neizlasīju visu jūsu debati, bet

1) Par abortiem viņai taisnība. Mēs visi izejam no tā, ka nedrīkst iznīcināt saprātīgu būtni un arī sentientu būtņu iznīcināšana nav nekas labs, bet te nav runa ne par vienu ne par otru.

2) Jā, un teksti par ``ciešanu svētīgumu`` tiešām ir ļauni, neskaitāmes reizes ļaunāki par visu citu, kas te izskanējis. Tas ir tas, ko es saucu par memetisko indi ( memetic hazard).
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #191 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs, tad sanāk, ka Vatikāns nav kristieši un viņi tur tikai sevi par tādiem sauc? :D

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #192 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs
Par abortiem runājot, es vēl aizvien gaidu tavu viedokli spirāļu sakarā....  tu taču ļoooooooti labi saproti, ka tas nav gluži par velti uzdots jautājums......
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #193 : Decembris 04, 2013 »

Ateists, cik es atceros no vēstures, M.Luters Romās pāvestu nosauca par antikristu ( tas būtu Lucifera dēls, ja es pareizi saprotu mitoloģiju), turklāt ne jau tikai konkrēto pāvestu, bet pāvesta amatu kā tādu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #194 : Decembris 04, 2013 »

Ateists, nu re - nenāk te neviens Ilāram palīgā, viens viņš cīnās...
IP pierakstīta