Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ļaunuma cēlonis  (Lasīts 86287 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

anonymous

Re: Ļaunuma cēlonis
« Atbilde #165 : Decembris 04, 2013 »

ateistiem nav ne creed'a, ne blessingu.

toties ir parasta cilvēcīga aizkaitināmība, pie kādas var novest klausīšanās, kā mācītājs pusi dienas runā par to, kā izdomātam dievam esot tiesības uzsūtīt cilvēkiem visas iespējamās ciešanas, un pēc tam tādā pašā tonī sāk protestēt pret sievietes tiesībām kontrolēt pašai savu grūtniecību.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #166 : Decembris 04, 2013 »

Thank you ma'am for atheist's creed and blessings. Es te rakstu vienu rakstiņu par ateistiem, to noteikti pievienošu ilustrācijai. 
IMHO bija labāk rakstīt par mācītājiem. domāju ka tos tu pazīsti nedaudz labāk.............
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
« Atbilde #167 : Decembris 04, 2013 »

Masik,

Tā vietā, lai mūs taisnīgi iznīcinātu, Dievs cieš kopā ar mums un, protams, ne tikai cieš, bet arī glābj. Nu, piemēram, ko varētu darīt ar anonīmo bezkauņu? Jāpcieš nabaga cilvēks, kāds nu ir, ko Tu te citu izdarīsi?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #168 : Decembris 04, 2013 »

pret sievietes tiesībām kontrolēt pašai savu grūtniecību

Jā, kontrolieru mums te ir saradies daudz, arī tādu, kas par cilvēka dzīvību runā tāpat kā par svara kontrolēšanu. Cik samaitātam gan jābūt cilvēkam, kas ir gatavs pret dabu un aicinājumu nogalināt pašu skaistāko un labāku, kas šajā pasaulē ir - savu bērnu!!! Turklāt nevis kaunas par to, bet bezkaunīgi bļaustās. Kaina cilts!
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #169 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs
Jā, ar šo Dieva nekonsekvento dabu es esmu pazīstams. Te Dievs bez liela pamata cilvekus iznīcina (laikam netaisnīgi, tatad), te atkal tiesi pretēji - neiznīca, lai gan taisnīgi būtu iznīcināt. Vai nu nav taisnīgs, vai arī dikti untumains un ar savu galvu nedraudzējas...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

anonymous

« Atbilde #170 : Decembris 04, 2013 »

`Turklāt nevis kaunas par to, bet bezkaunīgi bļaustās. Kaina cilts!`

vari paturpināt sašutumu vēl kādas desmit minūtes? es uztaisīšu popkornu. ;D
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #171 : Decembris 04, 2013 »

Masik,

Lietas ir tādas, kādas nu tās ir ir. Ne visu mēs saprotam, bet nav tāda Dieva, ko varam tiesāt, ir tikai tāds Dievs, kurš tiesās mūs, un taisnīgi.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #172 : Decembris 04, 2013 »

Anonīmais,

Cinisms ir nejauka lieta un nešpetna izrunāšanās arī. Ieēd popkornu vai čipšus, tikai atceries, ka jākontrolē svars.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #173 : Decembris 04, 2013 »

`nav tāda Dieva, ko varam tiesāt, ir tikai tāds Dievs, kurš tiesās mūs`

ir vienkāršāk. ir tikai tāds dievs, ko ir izdomājusi mācītāju un priesteru kliķe, lai iegūtu falšu autoritāti citu tiesāšanai.

`Cinisms ir nejauka lieta un nešpetna izrunāšanās arī.`

ne jau nu tu man norādīsi, ko darīt - ne ar manu muti, ne manu dzemdi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #174 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs

``ka viena un tā pati Dieva darbība vienam dod dzīvību, otram nāvi. ``

Tātad tomēr dievs - laundaris?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #175 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs

``bet nav tāda Dieva, ko varam tiesāt``

Nu reāli jau protams nav, jo nav nekāda dieva, bet mitoloģisko tēlu ``bībeles dievs Jahve`` jau mēs tiesāt varam, par ko ne? Tieši tāpat, kā citus literārus tēlus.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #176 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs

``Dieva mīlestība liek Viņam pašam nemitīgi būt nomodā, ievainotam, asiņojošam``

Pag, šis atkal ir grāvī.

Visvarena būtne. Kāpēc ievainota, kāpēc asiņojoša?

Cilvēcisks varonis tāds var būt - savas ierobežotības dēļ - ja nežēlo sevi citu dēļ un atdod visus resursus, tajā skaitā savu veselību. Dievam tak resursu bezgalīgi daudz, kālab šim būt ievainotam?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #177 : Decembris 04, 2013 »

Ilārs

``ja matērija ir mūžīga tiem, vajadzēja būt sabrukušiem utt.``

Ilārs iet mācās astrofiziku - kā rodas smagie elementi.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #178 : Decembris 04, 2013 »

Ctulhu,

Pasaki lūdzu, lai anonīmais bezkauņa mani vairāk nelamā un neko nestāsta ne par savu muti, nedz par savu dzemdi. Vismaz no tām ciešanām pasargājiet mani!

Nē, Dievs nav ļaundaris. Vienam zāles palīdz, bet otram, kas tās lieto ļaunprātīgi, rada problēmas, bet zāles ir vienas un tās pašas un labas.

Es neieteiktu tiesāties ar Dievu, tiešām neieteiktu, labāk te sekot anonīmā padomam un kontrolēt savu muti.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #179 : Decembris 04, 2013 »

Vai arī iedod pieredzi - reducētā formā, protams. Nu, piemēram - jebkura sāpju sajūta un skaidrojums, ka kaķītim ir tāpat, ja tam dara pāri.
Turpini spergot. Tā pat kā ar tipisku vidusmēra sievieti, tāpat arī ar bērniem/pusaudžiem tev darīšanas acīmredzot nav bijis, vai arī ja ir, tad prosta nefiltrē notiekošo. Ja audzināšana risinātos stroga skaidrojumu līmenī, mēs jau sen būtu izmiruši kā suga.
Citāts
Nu bet noteikumi, kas ir pamatoti, jau ir , tā sacīt, izturīgi pret apstrīdēšanu, tāpat kā zinātniskas teorijas, kuras darbojas. Tb var apstrīdēt dajebko, bet darot to korekti, pie tiem pašiem pamatotajiem noteikumiem vien atgriezīsies.
Pats fakts, ka eksistē (un ne pirmo gadsimtu) civilizācija, kas balstās uz šiem noteikumiem ir gana labs pamatojums. Individuāli tev gan būs grūti iestāstīt jebkādu normu nepieciešamību, ja tās neatspoguļo tavu sekli utilitāro un ''wanna feelgood feelings'' pasaules skatījumu.
IP pierakstīta