Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateists un Staļinisma dievināšana roku rokā?  (Lasīts 9845 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Re: Ateists un Staļinisma dievināšana roku rokā?
« Atbilde #60 : Decembris 04, 2013 »

Aušvice, gulags un kaujaslauki nav piemēri tam, kas notiek, kad cilvēki kļūst pārāk kritiski pret neattaisnotiem uzskatiem, tieši pretēji, šīs šausmu lietas liecina par draudiem, kas rodas nedomājot pietiekami kritiski par specifiskām sekulārajām ideoloģijām.

Es pilnīgi piekritu šīm uzstādījumam, ka atņemot cilvēkam kaut ko (teiksim mīlestību uz Dievu) viņš nekļūst ne par matu labāks. :) 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
« Atbilde #61 : Decembris 04, 2013 »

Tapa, ja cilvēkam atņem iluzijas, viņš var labāk novērtēt apkārtni.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #62 : Decembris 04, 2013 »

`Bet uz šo brīdi par ateisma humanizēšanu runa neiet, ateisms vēl ir maniaku rotaļlietiņa.`

nu tā jau ir tādas masas diršana, ka var sākt pārdot organisko mēslojumu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #63 : Decembris 04, 2013 »

Anonymous, domāju, ka te ir kas cits - cilvēks vnk neprot rakstīt sakarīgu tekstu, noformulēt savu domu. Te varētu būt tas fenomens, ko sauc par klipveida domāšanu + uzmanības nenoturēšana - katrs viņa teikums ir par kaut ko citu, reizēm arī teikuma sākums par vienu, beigas par otru.

(ne jau velti šim pilsonim tā patīk postēt videeofailus un attēlus - ar tekstu viņš nespēj darboties)

Izglītības trūkums, ja vien nav kas organisks.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #64 : Decembris 04, 2013 »

vispār jau no malas izskatās, ka ir biš arī organika. vismaz kolosala nespēja noturēt uzmanību pie rakstītā.

bet nu labi, man nav medicīniskās izglītības, es te nesākšu dalīt diagnozes. personiskais iespaids: cilvēks lej kā asenizātors. kāpēc - lai nu pats atbild vai tiek skaidrībā...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #65 : Decembris 04, 2013 »

Anonymous, vispār man te paziņas, kuriem ir sakars ar personāla komplektēšanu stāsta, ka ir tāda tendence - jaunieši ( ne vairums, bet gadās) tiešām nespēj izteikt savas domas, šādi te ``tapojas``.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #66 : Decembris 04, 2013 »

Ctulhu
Imho, tas saucas disleksija un patiesībā ir samērā nekaitīga kaite.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #67 : Decembris 04, 2013 »

MJ, nu jā, vienīgi tāds kex ir ļoti grūti lietojams kā debates partneris :D

Nu apmēram tāpat, kā vīrietis bez erekcijas seksam.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #68 : Decembris 05, 2013 »

Ctulhu Imho, tas saucas disleksija un patiesībā ir samērā nekaitīga kaite.
Mja, birkas dalīt, bija padomju sistēmas pēdējo gadu kaite, jau pēc Ctulhu smagdemogoģijas posma. Bet tas patiesībā signalizēja tikai vienu - nespēju risināt. Jūsu gadījumā, hroniska nespēja, ko izskaidrot. 
p.s. dienās paklausījos Reini Tukišu, par satori forumu, viņš arī atzīmēja snobismu attieksmē, kas aizlāpa zināšanu un rūpības trūkumu. Tā kā es par to neuztraucos (bet taisni par tādu manu neuztraukšanos mani ankha neieredzēja visvairāk). 
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #69 : Decembris 05, 2013 »

nespēja izskaidrot ko?

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #70 : Decembris 05, 2013 »

tas_pats
Citāts
Mja, birkas dalīt, bija padomju sistēmas pēdējo gadu kaite, jau pēc Ctulhu smagdemogoģijas posma. Bet tas patiesībā signalizēja tikai vienu - nespēju risināt. Jūsu gadījumā, hroniska nespēja, ko izskaidrot.
Hmm, satraukumam nav pamata, kā jau teicu, disleksija ir samērā nekaitīga un, līdzīgi kā paranoja, ģeniālu ļaužu kaite :)
http://lv.wikipedia.org/wiki/Disleksija
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #71 : Decembris 05, 2013 »

tas_pats
tā nav birku karināšana, bet gan cenšanās rast racionālu (saprātīgu) izskaidrojumu noverojamai evidencei. Tu taču piekrīti, ka ir mulsinoši nemitīgi saskarties ar situāciju, kad oponents tevis rakstīto domu saprot daudz labāk, nekā tu to esi uzrakstījis? Pie kam, aiz tavas pastāvīgās cenšanās pēc kaut kādām īpaši snobiski dziļām un elitārām atziņām- tās vienmēr tev ir un paliek triviālas banalitātes, tikai neticami neveikli noformulētas...
MJ vienkārši dod pašu ticamāko un iespējamāko evidences skaidrojumu... un man, godīgi sakot, nav argumentu lai to noraidītu....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #72 : Decembris 05, 2013 »

tas_pats
tā nav birku karināšana, bet gan cenšanās rast racionālu (saprātīgu) izskaidrojumu noverojamai evidencei. Tu taču piekrīti, ka ir mulsinoši nemitīgi saskarties ar situāciju, kad oponents tevis rakstīto domu saprot daudz labāk, nekā tu to esi uzrakstījis? Pie kam, aiz tavas pastāvīgās cenšanās pēc kaut kādām īpaši snobiski dziļām un elitārām atziņām- tās vienmēr tev ir un paliek triviālas banalitātes, tikai neticami neveikli noformulētas...
MJ vienkārši dod pašu ticamāko un iespējamāko evidences skaidrojumu... un man, godīgi sakot, nav argumentu lai to noraidītu....
1) disleksijas piedēvēšana Latvijā, ir vistirākā "birku karināšana". Kāpēc lasi http://www.disleksija.lv/
2) arī ctulhu jau te sakabinaja sarunā iesākumā daudz dažadas birkas: mistiķis, ezotērists, utt nepareizajiem ateistiem, un pavisam loģīski ir ka MJ ietekmējas no viņa un tupina iedvesmoti kabināt birkas.
2) iesaku izmantot translate.google.com kur vienā pusē ierakstīt evidence un otru pusi ieslēgt uz latviešu valodu, lai varētu tomēr izmantot pilnvērtīgi vienu valodu, nevis metāt mazvērtības nomāktu čigānu.
3) vai kāds pamanija, ka mēs vairs nerunājam par polu potu, bet ateistu dižgari ir iedzinuši šo sarunu smagā tas_pats kritikā, kas noteikti liecina par augstāķas pakāpes racionālismu un turēšanās pie tēmas. No otras puses, man nav kļuvis skaidrs vai Džūga, Hitlers un pats 'elles pavēlnieks' ir ateisti vai nav un kāpēc? :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #73 : Decembris 05, 2013 »

MJ, nu jā, vienīgi tāds kex ir ļoti grūti lietojams kā debates partneris :D Nu apmēram tāpat, kā vīrietis bez erekcijas seksam.
Man jau sen likas, ka Ctulhu ir stingrāku dibenu piekritējs. Bet man man nepatīk, ka man drāž, kaut arī ateistiem tas nav nekāds grēks acīmredzami! Vardarbīgi izdrāzt citu cilvēku!

Tapa, ja cilvēkam atņem iluzijas, viņš var labāk novērtēt apkārtni.
Nu, tu man atņēmi jebkādu ilūziju par Ctulhu zināšanu kvalitāti un kļuvi riebīgs! Vai man patiesi uzlabojas apkārtnes novērtēšanas spējas? Hmzs...
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #74 : Decembris 06, 2013 »

tas_pats
Citāts
1) disleksijas piedēvēšana Latvijā, ir vistirākā "birku karināšana". Kāpēc lasi http://www.disleksija.lv/
Atvaino. Izlasīju. Saproti, mans mazais draugs... tur nekā nav par to ko tu savā teikumā apgalvo. Un saproti, tava teikuma SATURS jau kā reiz LIECINA par disleksiju. Jo, redzi.... tavam teikumam trūkst loģiskas argumentācijas jēgas. Nu ir tā saite par disleksiju, tacu TUR NAV nekā par to, ko tu savā teikumā apgalvo. Nu kā man vēl saudzīgāk tavai trauslajai psihei to paskaidrot?
#2 - tur ir mazliet savādāk. es nevēlos te mucas ripināt un tādā garā, bet cik es zinu - tu šobrīd redzi vai uzskati visu šo absolūti ačgārni. atvaino, smalkāk neizplūdīšu.
#2 tas kurš otrais 2. Googles translātors ir zvērs. es pat varētu ticēt ka tev nav disleksija, bet pieņemt ka tu esi čukča, kas cenšas rakstīt angļu valodā un tad to translē (!!!) caur googles vardnīcu uz latviesu valodu. Tikai diemžel es zinu ka esi latvietis un šī versija diemžēl atkrīt....
par evidenci, es labāk lasu tezaurā - latviešu skaidrojošā vārdnīcā:
evidence
1. Uzskatāmība, pilnīga skaidrība.

#3 - tava tēma = esi brīvs runāt par ko vien vēlies. Savukārt oponentiem tavi strawmani nav gluži saistoši kā obligāti un bezierunu kartā izpildāmi.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu