Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Biežāk uzdotie jautājumi par ateismu  (Lasīts 10832 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
Biežāk uzdotie jautājumi par ateismu
« : Novembris 20, 2013 »

Hei!

Prieks jūs atrast aktīvus (pēc LELB pārveidošanās pazudāt no mana no radara). Pazīstami gan neesam, bet LELBā es ilgu laiku biju novērotāja lomā - lasīju, mācījos.. ;) Kas dažus gadiņus vēlāk mani ir likumsakarīgi aizvedis līdz šī materiāla tapšanai:
https://sites.google.com/site/ateismajautajumi/
Vēlos dzirdēt jūsu domas, kā arī norādes uz kļūdām un neskaidrībām tekstā, tomēr galvenokārt vēlos vienkārši pasniegt instrumentu, ko, cerams, varēsiet izmantot turpmākajās kaujās. :)

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Biežāk uzdotie jautājumi par ateismu
« Atbilde #1 : Novembris 20, 2013 »

un kapēc gan mans antivīrus stāsta, ka laipnais uzaicinājums uz lapu beidzas ar datorvīrusa infekciju?

ok, palasīšu. izskatās ka kā konspekts tas ir OK.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #2 : Novembris 20, 2013 »

Citāts
un kapēc gan mans antivīrus stāsta, ka laipnais uzaicinājums uz lapu beidzas ar datorvīrusa infekciju?
Hmm, nav ne jausmas. No manis tur ir tikai pliks html, ko ikviens pats var apskatīties. Viss pārējais ir Googles ziņā.  :o

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #3 : Novembris 20, 2013 »

Teksts laikam ka ok.
Nevajadzētu visu vienā lielā lapā, bet strukturēt pa tēmām.

Vai / kā to ir domāts attīstīt?

P.S. žēl, atkal ateists, interesantāk būtu, ja kāds ticīgais atnāktu ar savu lapu. :)
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #4 : Novembris 20, 2013 »

Citāts
Vai / kā to ir domāts attīstīt?

Šis ir informatīvs materiāls. Ja vēlies ko nopietnāku, tad varu ieteikt aplūkot šo http://skepticisms.lv/ un šo https://www.facebook.com/skepticafe?fref=ts :)

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #5 : Novembris 20, 2013 »

Nu man antivīruss nebrēc, liekas viss OK.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #6 : Novembris 20, 2013 »

Ateists
Also par norādēm paldiespateicos, ātrumā izskatot pamanīju vien to, ka vēl pie morāles varētu piebilst, ka to aizvien vairāk mūsdienās pēta kognitīvās un neirozinātnes, kā arī kibernētika.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #7 : Novembris 20, 2013 »

BTW kam interesē, nepalaidiet garām, ka tieši šodien notiek šīmēneša pasākums https://www.facebook.com/events/656463651041114/?ref=22

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #8 : Novembris 20, 2013 »

Thnx
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #9 : Novembris 20, 2013 »

Citāts
vēl pie morāles varētu piebilst, ka to aizvien vairāk mūsdienās pēta kognitīvās un neirozinātnes, kā arī kibernētika

Tieši tā arī pierakstīt? :) Es mēģināju atrast kādu īsu kopsavilkumu šajā sakarā, bet izskatās, ka nemāku internetu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #10 : Novembris 20, 2013 »

Ateists, nu ir piemēram Alonzo Faifs (Alonzo Fyfe), kas runā par t.s. vēlmju utulitarismu jeb desirismu, tad šo var palasīt

http://www.evolutionaryethics.com/index.html
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #11 : Novembris 20, 2013 »

Ateists
Citāts
Kas dažus gadiņus vēlāk mani ir likumsakarīgi aizvedis līdz šī materiāla tapšanai:
https://sites.google.com/site/ateismajautajumi/
Vēlos dzirdēt jūsu domas
Domāju, ka ir ļoti ok materāls.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8266
« Atbilde #12 : Novembris 20, 2013 »

Citāts
vēl pie morāles varētu piebilst, ka to aizvien vairāk mūsdienās pēta kognitīvās un neirozinātnes, kā arī kibernētika

Tieši tā arī pierakstīt? :) Es mēģināju atrast kādu īsu kopsavilkumu šajā sakarā, bet izskatās, ka nemāku internetu.
Tu pats īsti nezini ko gribi un kam tici un taisies papildināt savu pamfletu no tā ko iesaka random kekss internetā? Morāli droši vien pēta arī dadaisti un trompetisti, nevienam jau nav liegts, bet kāds tam būtu sakars ar ateismu, kas tevis paša vārdiem nesatur nekādas idejas ne par ko?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #13 : Novembris 20, 2013 »

Gnidrologs
Citāts
Tu pats īsti nezini ko gribi un kam tici un taisies papildināt savu pamfletu no tā ko iesaka random kekss internetā?
Man gan ir aizdomas, ka pamfleta autors kādu brīdi to `random keksu internetā` ir pavērojis no malas, un izdarījis kādus nekādus slēdzienus par to, cik lielā mērā viņš (kekss) varētu būt vai nebūt autoritāte.
Citāts
Morāli droši vien pēta arī dadaisti un trompetisti, nevienam jau nav liegts, bet kāds tam būtu sakars ar ateismu, kas tevis paša vārdiem nesatur nekādas idejas ne par ko?
Vistiešākais, jo viens no teistu pamatargumentiem ir, ka tieši dievs ir morāles avots un cēlonis, un bez dieva tipa viss ir atļauts... nu bet Tu jau arī jautā kā no Mēness nokritis :D
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #14 : Novembris 20, 2013 »

Tu pats īsti nezini ko gribi un kam tici un taisies papildināt savu pamfletu no tā ko iesaka random kekss internetā? Morāli droši vien pēta arī dadaisti un trompetisti, nevienam jau nav liegts, bet kāds tam būtu sakars ar ateismu, kas tevis paša vārdiem nesatur nekādas idejas ne par ko?

Šis posts ir kā meitene, kas prasa atvainošanos par to, ka viņas pašas sapnī tu esi nolaidis pa kreisi. Piedo! :D