Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Mīlestība jeb sievietes dievināšana  (Lasīts 5779 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Re: Mīlestība jeb sievietes dievināšana
« Atbilde #30 : Aprīlis 03, 2012 »

Ufff, tiešām nespēju iedomāties sev blakus cilvēku, ar ko man nav nekā būtiska kopīga, tikai kaut kāds instinktu uzlidojums. Lai es ar cilvēku varētu vismaz sarunāties, ir nepieciešams kaut kāds pierē ņemams intelekta līmenis.
Man patīk tavs definējums "kaut kāds". Es tev piemetīšu vēl domu, ka tam līmenis ir jābūt vismaz tādam, lai viņš novērtētu sievietes daiļumu un varētu izteikt vismaz vienu paplašinātu teikumu, par sievietes daiļumu. Jo savā ziņā, sievietēm nepieciešams apbrīns, kā vīriešiem uzslava.
:) Lai laba nakts visiem cilvēku bērniem, un botu kungiem.  :)
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #31 : Aprīlis 03, 2012 »

Jo daiļums, protams, ir vienīgā svarīgā sievietes īpašība - ja tips prot nošļupstēt pāris salkanas frāzes par to, sistēmas prasības ir izpildītas.</sarcasm>
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #32 : Aprīlis 03, 2012 »

Ufff, tiešām nespēju iedomāties sev blakus cilvēku, ar ko man nav nekā būtiska kopīga, tikai kaut kāds instinktu uzlidojums. Lai es ar cilvēku varētu vismaz sarunāties, ir nepieciešams kaut kāds pierē ņemams intelekta līmenis.
Man patīk tavs definējums "kaut kāds". Es tev piemetīšu vēl domu, ka tam līmenis ir jābūt vismaz tādam, lai viņš novērtētu sievietes daiļumu un varētu izteikt vismaz vienu paplašinātu teikumu, par sievietes daiļumu. Jo savā ziņā, sievietēm nepieciešams apbrīns, kā vīriešiem uzslava.
:) Lai laba nakts visiem cilvēku bērniem, un botu kungiem.  :)
Es biju domājusi vērā ņemamu matemātiski loģiskā intelekta līmeni... *ievelk ar pannu*
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
« Atbilde #33 : Aprīlis 03, 2012 »

Tas pats

``Intelekts divu cilvēku attiecībās bieži vien ir lieks, tur vairāk noder estētiskā analīze, jo mīlestība ir pilnīgi perpendikulāra intelektam un prātam,``

Aciimredzot Tas Pats nav paziistams ar fenomenu ``miilestiiba``. Ja Tas Pats buutu paziistams ar fenomenu ``miilestiiba``, kaa arii orienteetos kau vai vispaareejaa liimenii cilveeka smadzenju uzbuuvee un funkcioneesanaa, tad vinjs zinaatku, ka persiniskas attieciibas taadaa veidaa, kaadaa taas ir sastopamas pie cvilveekiem, t.sk. miilestiibu, nosaka taas pasjas smadzenju struktuuras, kas nosaka intelektu.

Miilestiiba ir viena no intelekta funkcijaam.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #34 : Aprīlis 03, 2012 »

Pag, jūs tagad miņat mani. Tas nav labi. Es protams, esmu pamanījis, ka miglā valda sieviešu nicināšana un nievāšāna, bet varbūt nevajag? Psihenē dzīvot nemaz nav interesanti. 

Visu dienu, visu dienu,
Tinot vaļā tikai vienu
Tumši sārtu pavedienu,
Nonācu pie savām mājām:
Tavām lūpām, tavām kājām.

Nonācu pie savas elles:
Tev ap kaklu melnas krelles,
Kur tu glabā manu sirdi,
Manu pratu, zaļo mirti?
Nevaram vairs būt mēs šķirti−

Katru vakaru un rītu,
Klāts ar savu skumju zīdu,
Es pār tavu klēpi krītu
Kā pār dziļu zelta zārku.
Nav vairs manām alkām svārku.

:)

Jūsu intelekts ir tīra dumjība. :P Jo Ctulhu nezin, kas ir kas.   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #35 : Aprīlis 03, 2012 »

Tas pats

``Es protams, esmu pamanījis, ka miglā valda sieviešu nicināšana un nievāšāna, bet varbūt nevajag? ``

Nesapratu. Tas taccu bija Tas Pats, kursj nicina sievietes, uzskatot taas tikai par emociju objektiem. Es un domaajams citi/ citas arii saprot, ka gan viiriesji gan sievietes pirmkaart ir sapraatiigas buutnes.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #36 : Aprīlis 03, 2012 »

Hmzs, Ctulhu teicās esam brīvdomātājs, bet uzvedas ka klasisks svētulis - franciskāņu mūks, vēl vajag ko nocitēt no "Neorganiskās ķīmijas" un tāds "neintelektuāls jāklis" tas_pats būtu iedzīts stūrī.

Citāts
Es biju domājusi vērā ņemamu matemātiski loģiskā intelekta līmeni... *ievelk ar pannu*
Man vienmēr ir patikušas emocionālas sievietes, jo ja gribi intelektoties, ej spēlēt šahu. Bet arī man ir robežas - panna jau ir par skarbu, labi vēl ka nopēri mani ar stibiņu pa pēdām :) 

http://www.youtube.com/watch?v=EXmILXZoXF0 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #37 : Aprīlis 03, 2012 »

Tas Pats

Nepareizi. Zem kategorijas ``svētulis`` pareizāk likt individu, kursj uzskata preteejo dzimumu tikai par primitiivo instinktu objektu, nevisn par taadu pasju sapraatiigu nbuutni kaa pats.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #38 : Aprīlis 03, 2012 »

Citāts
Man vienmēr ir patikušas emocionālas sievietes, jo ja gribi intelektoties, ej spēlēt šahu. Bet arī man ir robežas - panna jau ir par skarbu, labi vēl ka nopēri mani ar stibiņu pa pēdām :) 
Neesmu droša, ka esmu Tevi jelkad satikusi, tāpēc samierinies ar virtuālu panningu, nevis reālu stibingu. Savukārt šahā es kaut cik protu vienīgi kaut cik kādu brīdi izvairīties no tūlītēja zaudējuma - stratēģijas nav mana stiprā puse. Man vienkārši patīk gudri puiši.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #39 : Aprīlis 03, 2012 »

Ctulhu, vai tev nekad nav radušās šaubas par savu "vienīgo patiesību"? Tu tak pat nepiedāvā argumentus, bet skaldi pa tiešo vienā virzienā, brīvdomātājs, bruņojies ar patiesību, vēl atliktu ja tu sevi uzrautu gaisā, lai parautu mani līdz. :) Atslābinies intelektuāli! Tavs intelekts sāk atgādināt milzīgu peni. Mieru , mieru ...       
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #40 : Aprīlis 03, 2012 »

Tas pats.

Protams, es varu apsaubiit savu uzskatu sisteemu, tas ir normaals paskontroles reziims. Pagaidaam defektus neatrodu, sisteema funkcionee normaali.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #41 : Aprīlis 03, 2012 »

Neesmu droša, ka esmu Tevi jelkad satikusi, tāpēc samierinies ar virtuālu panningu, nevis reālu stibingu. Savukārt šahā es kaut cik protu vienīgi kaut cik kādu brīdi izvairīties no tūlītēja zaudējuma - stratēģijas nav mana stiprā puse. Man vienkārši patīk gudri puiši.
Labi vien ir, jo Ctulhu nezin, kas ir garstāvoklis, un kā viņu var sabojāt. Un uz šo brīdi es neesmu spējīgs pielūgt neko. Un pat dabūšana ar pannu mani neuztrauc, bet es tagad zinu - ja man gribēsies mazohismu, mani apmierinās Ctulhu. Nekādas sievietes, sasodīta būšana! :)   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #42 : Aprīlis 03, 2012 »

Tas Pats

Garastaavoklis ir smadzenju reakcija uz ieejas datiem, pareizaak sakot, sjiis reakcijas viena dalja jeb izpausme.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #43 : Aprīlis 03, 2012 »

Protams, es varu apsaubiit savu uzskatu sisteemu, tas ir normaals paskontroles reziims. Pagaidaam defektus neatrodu, sisteema funkcionee normaali.
Tas laikam ir super. Vai tu uzrakstīsi garāku rakstu ar atsaucēm? Un, protams, viņā strādā normāli - tu pat neraksti pareizi!  (SB!!)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #44 : Aprīlis 03, 2012 »

Tas pats

Ar atsaucēm uz ko?
IP pierakstīta