Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Mīlestība jeb sievietes dievināšana  (Lasīts 5777 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Re: Mīlestība jeb sievietes dievināšana
« Atbilde #15 : Aprīlis 02, 2012 »

Tas ir tavs pasaules uzskats par to dievināšanu? Pastāsti sīkāk lūdzu.
Mans pasaules uzskats nav noteikts, bet reizēm es esmu gatavs mesties arī pie kādas dievietes kājām. Es gan nemetos fiziski, jo ... bet lai paliek . :D
Manas uzskatu sistēmas sastāvdaļa ir feminims arī. Sievietes arī ir cilvēki, ne tikai vārgais daiļais dzimums, bet viltnieces, krāpnieces, liekules, gudrules, smukules, utt ;) Bet visvairāk man patīk ka pat visvulgārākā sieviete ir noslēpums! :)     
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #16 : Aprīlis 02, 2012 »

Tas Pats

``bet apmierināsies ar cilvēku - personību, tēlu, attiecībām. ``

Šis ir primārais arī pretējo dzimumu attiecībās, saprātīgām būtnēm.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #17 : Aprīlis 02, 2012 »

Šis ir primārais arī pretējo dzimumu attiecībās, saprātīgām būtnēm.
Sapratīgas būtnes nedzīvo kopā jo viņās apzinās, ka tas ir bara instinkta pakļautas attiecības vai neprātīga aizraušanās.   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #18 : Aprīlis 02, 2012 »

Tas pats

Vēl ir arī konstruktīvas draudzīgas attiecības. Tas ir normālais variants.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #19 : Aprīlis 02, 2012 »

Vēl ir arī konstruktīvas draudzīgas attiecības. Tas ir normālais variants.
Tu runā par distances ievērošanu. Proti, klasika, kad tavs kaislību avots ir viena, bet tu appreci citu, lai nebojātu pirmās attiecības. Arī tik tālu 'intelektuālās' attiecības ir novedušas cilvēci. Intelekts divu cilvēku attiecībās bieži vien ir lieks, tur vairāk noder estētiskā analīze, jo mīlestība ir pilnīgi perpendikulāra intelektam un prātam, tu varbūt viņu vari pamanīt "ēnā", bet ne tieši uztver ar prātu. tas visu sarežģī un vienkāršo - uzticies un tu vinnē, shēmo un zaudē!     
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #20 : Aprīlis 02, 2012 »

Citāts: tas_pats
Intelekts divu cilvēku attiecībās bieži vien ir lieks [..]
Tad, ja pašiem cilvēkiem (kādēļ noteikti tikai diviem?) tas ir lieks, tad droši vien. No otras puses vismaz es, piemēram, nevaru īsti iedomāties sevi stājamies attiecībās, kurās tam būtu malējā vai nekāda loma.

Bet sievietes gadījumā - ilgstoša sievietes kompānija rada spriedzi, kuru var izgāzt tikai seksā.
Ja tas ir vispārīgs, nevis konkrēts apgalvojums, jūtu līdzi.

Tā kā sievietes, piemēram Artemīdu, dievināt ir daudz vieglāk, nekā izjust līdzjūtību pret sakropļotu pediņu (pediņiem).
Pirmkārt, lūdzu, pievaldi savu leksiku. Otrkārt, WTF (par izcēlumu)?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #21 : Aprīlis 03, 2012 »

Tad, ja pašiem cilvēkiem (kādēļ noteikti tikai diviem?) tas ir lieks, tad droši vien.
Patiesībā, divi ir personas ierobežojums, jo tik liela persona, lai varētu uzturēt mīlestību (kas manuprāt ir saziņas veids) pietiek uz pusi no vajadzīgā, un tas arī padara šīs attiecības par iracionālām un ir labs kritērijs divu un vairāk partneru mīlēšanai vienlaikus - viņš nemīl , bet spēle intelektuālu šahu.   

Citāts: Noetic Jun
No otras puses vismaz es, piemēram, nevaru īsti iedomāties sevi stājamies attiecībās, kurās tam būtu malējā vai nekāda loma.
Gribi uzspēlēt intelektuālu šahu, lūdzu, tikai nekļūdies un neiemīlies, jo tas kas iemīlas zaudē, šahs ir šahs. :)

Bet sievietes gadījumā - ilgstoša sievietes kompānija rada spriedzi, kuru var izgāzt tikai seksā.
Ja tas ir vispārīgs, nevis konkrēts apgalvojums, jūtu līdzi.
Tā vairāk ir slikta pieredze. Protams var izgāzt savādāk arī bet seks ir ātrs un efektīvs līdzeklis. :(

Tā kā sievietes, piemēram Artemīdu, dievināt ir daudz vieglāk, nekā izjust līdzjūtību pret sakropļotu pediņu (pediņiem).
Pirmkārt, lūdzu, pievaldi savu leksiku. Otrkārt, WTF (par izcēlumu)?
Kas tad manai leksikai vainas - es domāju Pānu, vai tu neesi pazīstama ar grieķu /romiešu dieviem?
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #22 : Aprīlis 03, 2012 »

Kas tad manai leksikai vainas - es domāju Pānu, vai tu neesi pazīstama ar grieķu /romiešu dieviem?
Pazīstams! Noetic Jun pieder pie vīriešu dzimuma...
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #23 : Aprīlis 03, 2012 »

Gribi uzspēlēt intelektuālu šahu, lūdzu, tikai nekļūdies un neiemīlies, jo tas kas iemīlas zaudē, šahs ir šahs.
Well, vismaz mana personiskā pieredze rāda, ka to ir lieliski iespējams apvienot, nevienam no komponentiem nezaudējot un nepaliekot mazākumā.

Un Pāns jau nu gan nekur neparādās kā eksplicīti homoseksuāls personāžs - drīzāk biseksuāls vai, ehm, panseksuāls. Un par leksiku - "pediņš" tomēr ir lamuvārds, skaties kā gribi.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #24 : Aprīlis 03, 2012 »

Pazīstams! Noetic Jun pieder pie vīriešu dzimuma...

Atvainojos, mani samulsināja viņa uztraukums par pediņu (vīriesi nezkāpēc parasti neuztraucas par tadiem apzīmējumiem, jo tie noteikti neattiecas uz viņiem) un Jun, kas mani aizvilka uz Junonu, bet es patiešām nebiju domājis, kādu aizvainot :) 

Gribi uzspēlēt intelektuālu šahu, lūdzu, tikai nekļūdies un neiemīlies, jo tas kas iemīlas zaudē, šahs ir šahs.
Well, vismaz mana personiskā pieredze rāda, ka to ir lieliski iespējams apvienot, nevienam no komponentiem nezaudējot un nepaliekot mazākumā.
Nu lieliski, tev ir paveicies, dzīvo tik maldos, un kad iesi kārties nesaki, ka es tev meloju. 

Un Pāns jau nu gan nekur neparādās kā eksplicīti homoseksuāls personāžs - drīzāk biseksuāls vai, ehm, panseksuāls. Un par leksiku - "pediņš" tomēr ir lamuvārds, skaties kā gribi.
Varbūt, ka bilde un stāsti vainīgi un saglabājies mazliet sagrožīts iespaids par kaut ko pretīgu, kas man izspruka šai nepieklājīgajā vārda.

Es jau varētu taisnoties, ka pederastija un viņas piekopēji nav nekas nepieklājīgs, bet droši vien nav vajadzība aizsākt nevajadzīgu diskusiju. 
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #25 : Aprīlis 03, 2012 »

[..] un kad iesi kārties nesaki, ka es tev meloju.
Es ceru, ka tas ir slikts joks.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #26 : Aprīlis 03, 2012 »

[..] un kad iesi kārties nesaki, ka es tev meloju.
Es ceru, ka tas ir slikts joks.
Protams, vai tad varbūt savādāk, gan jau man jocīgais Pana gars piesitās. Bet lai nenoskusmtam:

Upes malu liepas ēno,
Zālē smaržo kreimenes,
Laiku ievērodams lēno,
Sārto vīnu turpu nes.

Neaizmirsti daiļās nāras,
Kas uz bučošanu kāras,
Abas divas līdzi ved,
Arī līras nepamet.

Es jau dzirdu skaņas saldās.
Sārto vīnu lūpas sūc,
Paradīzē domas maldās,
Mīlestībā viļņo krūts
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #27 : Aprīlis 03, 2012 »

Nu lieliski, tev ir paveicies, dzīvo tik maldos, un kad iesi kārties nesaki, ka es tev meloju. 
Ufff, tiešām nespēju iedomāties sev blakus cilvēku, ar ko man nav nekā būtiska kopīga, tikai kaut kāds instinktu uzlidojums. Lai es ar cilvēku varētu vismaz sarunāties, ir nepieciešams kaut kāds pierē ņemams intelekta līmenis.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Ieraksti: 8267
« Atbilde #28 : Aprīlis 03, 2012 »

Kas tad manai leksikai vainas
Politkorektuma policija nesnauž. Ir tāda cilvēku suga, kas labprāt atbalsta vārda ''nigger'' izņemšanu no Toma Sojera, dabi viss būtu maksimāli korekti.
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #29 : Aprīlis 03, 2012 »

Toms Sojers ir period piece (precīzāk, piece from a period) un katrs puslīdz inteliģents īpatnis tur lasāmo leksiku sapratīs kontekstā. Unlike cases like this.
IP pierakstīta