Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms nav naida un stulbuma mistrs.  (Lasīts 26505 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
Re: Ateisms ir naida un stulbuma mistrs
« Atbilde #330 : Janvāris 03, 2014 »

`Kur jūs ņemat šādus izteicienus, ko man piedēvēt? Es neesmu nevienu aicinājis atšaut`

tik nu nevajag, ja. pat gnidrologs, no visiem cilvēkiem, ir pavaibstījies par tavām replikām par tieši šo tēmu.
http://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=394.msg25761#msg25761

un jā, loģiski ka homoseksualitāte ir pastāvējusi visu cilvēces pastāvēšanas laiku. tev tas kaut kādā veidā traucē?

tas_pats

« Atbilde #331 : Janvāris 03, 2014 »

redzi, lielākajai daļai no mums kopīgi nepatīc tu. un ļoti konkrētu, labi paskaidrojamu iemeslu dēļ.
Mja, bet tā tak nav mana problēma, bet gan to cilvēku , kam es tik ļoti nepatīku, pareizi -proti, lomu spēļē, ko mums piedāvāja Masiks, es esmu žīds, // apmelojumi izņemti// Demokrātija, it sevišķi jau intelektuālā demokrātija jeb brīvdomātāji,  Ctulhu ir arī mazākuma tiesību ievērošana, nevis viņu viedokļa ierobežošana pēc mazākā (Ctulhu) izmēra. Mja, varbūt tam vajag laiku , lai saprastu, bet es esmu pret to esmu saprotošs.
p.s. es nekad neesmu rakstījis delfos, atšķirībā no Masika un Ctulhu. :) Tā kā, ja gribat iznīcināt delfu stilu, jūs zināt kam viņš ir, un man tāds pat būt nevar. :) p.s.s. delfos gan ir ļoti slikta moderācija, tiek dzēsti neatbilstoši ieraksti, tai paša laikā spams tikai vairojas. :)
« Pēdējā izmaiņa: Janvāris 04, 2014 Ctulhu »
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #332 : Janvāris 03, 2014 »

nu lūk, es ceru ka šeit moderācija būs labāka un tavējais un līdzīgs spams tiks padzēsts biežāk. :)

tas_pats

« Atbilde #333 : Janvāris 03, 2014 »

tik nu nevajag, ja. pat gnidrologs, no visiem cilvēkiem, ir pavaibstījies par tavām replikām par tieši šo tēmu.
http://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=394.msg25761#msg25761
un jā, loģiski ka homoseksualitāte ir pastāvējusi visu cilvēces pastāvēšanas laiku. tev tas kaut kādā veidā traucē?
Tas ir strīds par terminoloģiju, un es vienkārši dodu  priekšroku senākam jēdzienam un neredzu  vajadzību zinātniskus terminus aizstāt ar citiem modes pēc. Vai tas nav gana racionāli?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #334 : Janvāris 03, 2014 »

nu lūk, es ceru ka šeit moderācija būs labāka un tavējais un līdzīgs spams tiks padzēsts biežāk. :)
Nu es cerēju, ka šeit parādīsies teksti, ko būs jēga lasīt, bet šeit forumā vien raksta un raksta. :) Ilārs vienīgais raksta sakarīgus tekstus. :)
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #335 : Janvāris 03, 2014 »

`Tas ir strīds par terminoloģiju`

tas nav strīds par terminoloģiju. tas ir strīds par uzvedību. lielākā daļa cilvēku vārdu `pederasts` uztver un turpinās uztvert kā lamuvārdu, jo tādā veidā tas ir ticis izmantots gadsimta garumā (pie tam, tas arī burtiski nozīmē `bērnu mīlētājs` (burtiski to pašu, ko `pedofīls`, pateicoties tam ka grieķu valodā ir vairāki vārdi ar ko apzīmēt mīlēšanu), tātad ar daudz lielāku pavilcienu uz pedofīliju, nevis vienkārši viendzimuma attiecībām, kurās šādu elementu absolūtajā vairākumā gadījumu vnk nav).

ja tu to nezini, tad paskaties apkārt un uzzini. ja tu to zini, bet ignorē, tu vienkārši uzvedies kā draņķis, kā tie astoņdesmitgadnieki štatos, kas spītīgi lieto vārdu `nigers` (labi zinot, ka tas ir aizvainojošs), ``jo viņu jaunības laikā tas bija okej`` - tas jau nekas, ka pasaule kopš viņu jaunības laika ir nogājusi 2/3 gadsimta un ir atbilstoši mainījusies.

`Ilārs vienīgais raksta sakarīgus tekstus.`

kas nu kuram tuvāks...

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #336 : Janvāris 03, 2014 »

Viss tapa, pietiks te performances taisīt.

Tev par terminu lietošanu komentu augstāk visu paskaidroja? Paskaidroja.

Lasi, ievēro.

Ja nepielec, izlasi vēlreiz.

IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #337 : Janvāris 04, 2014 »

Viss tapa, pietiks te performances taisīt.
Tev par terminu lietošanu komentu augstāk visu paskaidroja? Paskaidroja.
Lasi, ievēro.
Ja nepielec, izlasi vēlreiz.
Hmzs, tu man tehniski bez vispārinājumiem, kas tev nav stiprā pusē, vari pateikt ko šeit t.s. "Brīvdomātājos" drīkst darīt? Rakstīt ierakstus? Izmantot šo ierakstu sacerēšanai savas domas un latīņu alfabēta burtus? Ievietot ierakstos attēlus? Hmzs, varbūt vel kaut ko? (lūdzu, tikai bez vispārinājumiem!)
ps. tu izdzēsi manu atbildi un tu esi pelnījis vārdu debīls! Nu ko tu man visu  laiku vari uzmākties? Nu kas tev nav ko citu darīt?
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
Re: Ateisms nav naida un stulbuma mistrs
« Atbilde #338 : Janvāris 04, 2014 »

`vai to saka cilvēks, kurš nemitīgi citus apsaukā par idiotiem, muļķiem, stulbiem, garīgi atpalikušajiem?
Vai man vienam tas izklausās pēc nekaunīgas divkosības?`

`Vai tas bija domāts par mani? Tu mani ar kādu nejauc?`

`tu izdzēsi manu atbildi un tu esi pelnījis vārdu debīls!`

nē, tevi neviens nejauc ar kādu citu. un tu labi zini (un pārējie izlasījušie arī zina), par ko izdzēsa, tā ka beidz žēloties. runas brīvība nenozīmē brīvību no konsekvencēm.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #339 : Janvāris 04, 2014 »

divatā ar kaķi
redzi, te katram bernam ir iedota lāpstiņa. ar to drīkst rakt, urķēt zemi, līdzināt trases, cept smilšu kūkas. Drīkst darīt gandrīz visu. Taču ar lapstiņu nedrīkst sist citiem bērniem pa galvu un bērt smitis acīs.
vai tas tev ir pietiekoši saprotami, vai arī vēl kaut kā vienkāršāk jāpaskaidro?
/lai gan vairs nav ne jausmas kā to varētu vēl saprotamāk un vienkāršāk..../
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #340 : Janvāris 04, 2014 »

`vai to saka cilvēks, kurš nemitīgi citus apsaukā par idiotiem, muļķiem, stulbiem, garīgi atpalikušajiem?
Vai man vienam tas izklausās pēc nekaunīgas divkosības?`
`Vai tas bija domāts par mani? Tu mani ar kādu nejauc?`
`tu izdzēsi manu atbildi un tu esi pelnījis vārdu debīls!`
nē, tevi neviens nejauc ar kādu citu. un tu labi zini (un pārējie izlasījušie arī zina), par ko izdzēsa, tā ka beidz žēloties. runas brīvība nenozīmē brīvību no konsekvencēm.
Piedod, es nerakstīšu tev otrreiz atbildi. Padomju laikā VDK šādus cilvēkus, kā tu sauca par provokātoriem. Tā sakot, viņi izprovocē uz brīvdomību, bet tad atnāk 'varas realizētāji' un tevi iesēdina, lai tu padomā. 100% taktika. :)  Totalitāra taktika. Apspiestības taktika. piedod, bet tev vienkārši nerakstīšu vairāk. Man ir ko arī citu darīt, nevis iepriecināt Ctulhu ar ierakstiem, ko viņš izdzēsīs, jo visi viņa argumenti ir beigusies, palikusi tikai iespēja dzēst.
p.s. un vārds debīls šoreiz nav lamuvārds, bet gan zinātnisks izteiciens. :) Karojiet vien tālāk ar zinātni!   
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #341 : Janvāris 04, 2014 »

divatā ar kaķi
redzi, te katram bernam ir iedota lāpstiņa. ar to drīkst rakt, urķēt zemi, līdzināt trases, cept smilšu kūkas. Drīkst darīt gandrīz visu. Taču ar lapstiņu nedrīkst sist citiem bērniem pa galvu un bērt smitis acīs.
vai tas tev ir pietiekoši saprotami, vai arī vēl kaut kā vienkāršāk jāpaskaidro?
labāk draugs tomēr vienkāršos nesalīktos teikumos un bez alegorijām. Ctulhu izdzēsis manu atbildi, kas tur bija nepareizs, es tikai atbildēju uz augstāk uzrakstīto - nedrīkst? 
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #342 : Janvāris 04, 2014 »

varbūt, kamēr neesi iemācījies šeit rakstīt jebko konstruktīvu, tu varētu ne tikai nerakstīt ctulhu, bet nerakstīt šeit vispār? tici man, lielākā daļa no mums būtu par to pateicīgi.

karojiet ar zinātni... vienīgais, ar ko te tavā sakarā kāds reizēm pacīnās, ir tavas riebeklības. kad to sāk palikt par daudz, tad nākas izmēst, kā jau mēslus.

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #343 : Janvāris 04, 2014 »

problēma ir nevis tajā, ka tu atbildēji, bet ko tu atbildēji un . pat tik daudz tev nepielec?

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #344 : Janvāris 04, 2014 »

divatā ar kaķi
labāk draugs tomēr vienkāršos nesalīktos teikumos un bez alegorijām. Ctulhu izdzēsis manu atbildi, kas tur bija nepareizs, es tikai atbildēju uz augstāk uzrakstīto - nedrīkst? 
piemērs priekš tevis tomēr pārāk grūts un nesaprotams? Es būšu paķēris veselu līmeni par augstu?
nu nez.... man kaut ko par tavas mammas pupu un/vai taviem pamperiem ir jāsagudro? Lāpstiņu atstāsim vēlākiem, sarežģītākiem piemēriem, ja?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu