Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms nav naida un stulbuma mistrs.  (Lasīts 26517 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Ateisms ir naida un stulbuma mistrs
« Atbilde #300 : Janvāris 03, 2014 »

Masiks, nē, nah man viņu audzināt, man par to nemaxā, vnk ja es redzēšu mērķtiecīgu cūkošanos no tapas puses ( un jams ir vienīgais, kas to te dara), tad es to notīrīšu, lai forums nekļūst līdzīgs delfinārija miskastei.
Ok. Nav iebildumu, ibo tas ir tiešs moderu un adminu pienākums...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #301 : Janvāris 03, 2014 »

Masiks, nē, nah man viņu audzināt, man par to nemaxā, vnk ja es redzēšu mērķtiecīgu cūkošanos no tapas puses ( un jams ir vienīgais, kas to te dara), tad es to notīrīšu, lai forums nekļūst līdzīgs delfinārija miskastei.
Ok. Nav iebildumu, ibo tas ir tiešs moderu un adminu pienākums...
Hmzs, diez kā Ctulhu noteiks atbilstību tematam, un kā viņš grasās noteikt, vai tas ir vienkārši savādāķs viedoklis, vai cūkošanās, kur "cūkošanās" vispār nenotiek? Vai brīvdomātājiem ir tiesības uz savu oponentam ne īsti pieņemamu viedokli un vispār savādāku viedokli? Par to jau visu laiku it runa, jo PSKP ups, ateistus neslavējošu viedokli tiek lietots - delete, taisni tāpat kā Ziemeļkorejā. 
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #302 : Janvāris 03, 2014 »

divatā ar kaķi
Citāts
Par to jau visu laiku it runa, jo PSKP ups, ateistus neslavējošu viedokli tiek lietots - delete, taisni tāpat kā Ziemeļkorejā.
Nu bet tā jau nav - Ilāru ar viņa nepamatotajām zajavām tipa `ateisms ir tumsonība` © jau neviens nedzēš un dzēst un banot netaisās, pamatā tāpēc, ka ir pietiekoši daudz pamata domāt, ka Ilārs tā patiešām patiesībā domā. Tavā gadījumā, khmm, pats labi zin, kā ir ;)
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

tas_pats

« Atbilde #303 : Janvāris 03, 2014 »

Jā bet mani par ar pavisam pamatotām norādēm dzēšs (es pieņēmu, ka Ctulhu mēģina mani pavedināt). Man nu galīgi nav pārliecības, ka Ctulhu to dara pēc kaut kādiem kvalitātes principiem, jo tad viņš būtu izdzēsis savas 11'000 savu ziņu . :)   
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #304 : Janvāris 03, 2014 »

divatā ar kaķi
Citāts
diez kā Ctulhu noteiks atbilstību tematam, un kā viņš grasās noteikt, vai tas ir vienkārši savādāķs viedoklis, vai cūkošanās, kur "cūkošanās" vispār nenotiek?
Pēc pazīmēm, sekojot instrukcijai:
http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)
Citāts
Vai brīvdomātājiem ir tiesības uz savu oponentam ne īsti pieņemamu viedokli un vispār savādāku viedokli?
Proti - vai fašistiem ir tiesības uz viedokli par ebrejiem? domāju ka ne. tu esi voluntāri paplašinājis viedokļa jēdzienu, iekļaujot tajā arī troļļošanu. Vai ir tiesības uz viedokli, ka troļļot ir labi un ka tas ir jādara? Pašam trollim varbūt tā liekas, taču varu apglvot -ne, šādas tiesības nepastāv. Tādas var  tikai uzrupēt.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #305 : Janvāris 03, 2014 »

divatā ar kaķi
Citāts
diez kā Ctulhu noteiks atbilstību tematam, un kā viņš grasās noteikt, vai tas ir vienkārši savādāks viedoklis, vai cūkošanās, kur "cūkošanās" vispār nenotiek?
Pēc pazīmēm, sekojot instrukcijai:
http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

Okay, nav iespējams troļot paša izveidotā sarunā, un ja jau vēlas, lai man ir tāda tīrības pakāpe, es ceru, ka arī manu personu aizsargās pret rupju izlamāšanu - teiksim lobotomija piedāvāšanu, viedokļa noniecināšanu. :) MJ pārliecināja mani, ka iesācējiem, ne visai atapīgiem moderatoriem, bijušajiem spameriem, prasa pārāk daudz enerģijas, tā kā es piekristu arī pilnīgajai anarhijai, kas gan nozīmē, ka varu paļauties, ka mani ieraksti nepazudīs! :)     

Citāts
Vai brīvdomātājiem ir tiesības uz savu oponentam ne īsti pieņemamu viedokli un vispār savādāku viedokli?
Proti - vai fašistiem ir tiesības uz viedokli par ebrejiem?
Protams, nacistiem ir tiesības uz viedokli par ebrejiem demokrātijā. Viņiem gan nav tiesības aicināt uz vardarbību pret ebrejiem vai nēģeriem, kas nav atļauts nevienam. Es jau kādu gadu atpakaļ, uzstāju kā miglas valstī neviens īsti nezin, ko no likuma viedokļa drīkst un ko nē, bet tikai fantazē. Un starp citu , saukāt visus par troļļiem (kas personiski nepatīk), ar nav labas uzvedības paraugs. :) Un miglas valsti prasību pēc noteikumiem, toreiz noraidīja. :)
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #306 : Janvāris 03, 2014 »

ne jau nu tevi kāds grasās vairs uzklausīt par to, kas ir laba uzvedība forumā.

tas_pats

« Atbilde #307 : Janvāris 03, 2014 »

ne jau nu tevi kāds grasās vairs uzklausīt par to, kas ir laba uzvedība forumā.
Hmzs, es esmu pārliecināts, ka es uzvedos adekvāti un tikai. Manuprāt, 'homo sapienam sapienam' tas ir gana pietiekami.
p.s. nu saprāta balsi šai forumā nekad nav ņēmuši vērā, tā kā man īstenība ir vienalga, vai mani kāds ņem vērā vai nē. :)   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #308 : Janvāris 03, 2014 »

tapa

`` es esmu pārliecināts, ka es uzvedos adekvāti un tikai.``

Tu maldies.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #309 : Janvāris 03, 2014 »

Es to esmu pamanījis, ka tu tamlīdzīgi domā, bet tev nav taisnība. :) Es uzvedos gana racionāli un pamatoti. Un piedod, bet tavs viedoklis ir reti nesaistošs cilvēciski. :)   
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #310 : Janvāris 03, 2014 »

`Es uzvedos gana racionāli un pamatoti.`

tu uzvedies kā psihklīnikas pacients.

`Un piedod, bet tavs viedoklis ir reti nesaistošs cilvēciski.`

tava gaume nav kaut kāda vispārcilvēciskā, okej.

tas_pats

« Atbilde #311 : Janvāris 03, 2014 »

tu uzvedies kā psihklīnikas pacients.
Vai tev ir kaut vismazākā zināšanas šai jomā? Vai profesionāla interese?
`Un piedod, bet tavs viedoklis ir reti nesaistošs cilvēciski.`
tava gaume nav kaut kāda vispārcilvēciskā, okej.
Es neteicu vispār cilvēciski, bet konkrēti man - cilvēciskā ziņā. Zin mēdz tā būt, ka cilvēki kuriem objektīvi nav nekādas nesaderības, pēkšņi ir subjektīva nepatika. Un vēl jo vairāk, ja arī objektīvi ir. :)
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #312 : Janvāris 03, 2014 »

`Vai tev ir kaut vismazākā zināšanas šai jomā? Vai profesionāla interese?`

gan, gan.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #313 : Janvāris 03, 2014 »

divatā ar kaķi
Citāts
Un starp citu , saukāt visus par troļļiem (kas personiski nepatīk), ar nav labas uzvedības paraugs.
vai to saka cilvēks, kurš nemitīgi citus apsaukā par idiotiem, muļķiem, stulbiem, garīgi atpalikušajiem?
Vai man vienam tas izklausās pēc nekaunīgas divkosības?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #314 : Janvāris 03, 2014 »

Citāts
Zin mēdz tā būt, ka cilvēki kuriem objektīvi nav nekādas nesaderības, pēkšņi ir subjektīva nepatika. Un vēl jo vairāk, ja arī objektīvi ir. :)
mēdz notikt. taču ja vienam indivīdam rodas savstarpējā nepatika pret 90% apkārtesošo, kuri lielākoties savā saskarmsē ir draudzīgi un pozitīvi, tad elementārā matemātika (kombinatorika?) un loģika saka, ka problēmas ir tam vienam indivīdam. Un tieši problēmas ar saskarsmi.
Tas pat nav minējums. Tas ir ciets un loģisks secinājums no fakta.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu