Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms nav naida un stulbuma mistrs.  (Lasīts 26553 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
Re: Ateisms - naida un stulbuma mistrs?
« Atbilde #270 : Decembris 27, 2013 »

Krista
Citāts
Cth - Lieberāļu un humānistu maindsetā vispār nefigurē tāds koncepts kā `mauka.
mauka - tas ir tautas valodas vulgārisms politkorektajam "seksuāli neizvēlīgs".
Un tad? "seksuāli neizvēligs" nav velkomēts jebkurā sabiedrībā. Kaut vai tikai STS nekontrolētas izplatības dēļ.
Klasiski liberālā - jā. Mūsdienās - nē. Feminisms ir aizgājis tālāk, nekā domājis un mauka, kas ģērbjās, kā mauka, uzvedas, kā mauka un smird pēc maukas, tomēr nav mauka (jo mauku nav, kas gan netiek postulēts, jo tad feministi nonāktu pie BSOD un tas pat tiem laikam pielecis).
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #271 : Decembris 27, 2013 »

nez vai sanāks tradicionālisms, ja jau neeju sist peģikus un nebrēcu ka maukām jāsēž ķrumī par zīdaiņu slepkavībām (lasi - abortiem).
Nu nu nu, masik san, mēs jau par to izrunājām. Nedz vieni no totāliem savu nominālo grupu jampapmpiem nebūtu jāuzskata par to etaloniem. Tu tagad pats sāc lietot ''sevišķo'' loģiku. Da i tas, ka principā esi diezgan tradicionāls, lai gan pašam netīk atzīt, biju piefiksējis jau no lelb laikiem, kad pašam vēl dikti patika par katru cenu zaibīt kriščāņus. Kas uz sirds?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #272 : Decembris 27, 2013 »

Gnidrologs, faktiski jau pietiek ar kategoriju ``deklasēts elements``, kur tad arī ieraxtās attiecīgie individi - kurus var saost utt - abēju dzimumu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #273 : Decembris 27, 2013 »

Gnidrologs, ugu, tad es arī esmu baisais tradiocinalists, jo esmu heteroseksuals monogāmists. Un kkā no tā nemaz nekautrējos :D
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #274 : Decembris 27, 2013 »

Gnidrologs, kuri tas ir tie baisie liberasti, kas jebkuru atšķirīgu viedokli cenzē? Tipa vari pievest konkretus resursu piemērus, kur cenzē to vai citu?
Principā gandrīz jebkurš lielais ziņu portāls iekš Westernā jewropas, kas nav ar pašdefinēto konservatīvu ievirzi (tādu laikam nav daudz). Konkrētus forumus tev nepateikšu un nemeklēšu, jo es to tredos gandrīz vienmēr nonāku pilnīgi nejauši un nemēdzu bukmārkot resursu, ko nelasu. Domāju gan, ka tu tāpat tici manam vārdam.  ;)
Kak raz tādi margināli sīki, nevienu neinteresējoši forumeļi džimbuzasu valodā, kā šis, ir pagaidām imūni pret obligātu pašpiespiedu cenzūru, jo lielie ziņu saiti prosta nevar ignorēt nu jau nacionāli-politiski-juridiskā līmenī enforsētu polikorekciju. Smieklīgākā no pēdējo dienu fiškām bija, ka cilvēku karjeras tiek fakapotas, ja tie nav pietiekami uzmanīgi twiterī, jo vispasaules denunciācija PCgestapo nu ir kārtējais fenomens, kas pierāda šīs tendences nepārtraukto masivizēšanos.
Citāts
Nū un kā Tu redzi, es te cenzēju tikai tapu un tikai jamā logorejas apogejā.
Viņa lašārība ir tik lašārīga, ka dēļ tās absolūti neofensīva. Kā kā maza stulba kaķēna mēģinājums apēst tavu kāju. Nesaprotu kā jūs vēl ļaujaties aptroļļoties.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #275 : Decembris 27, 2013 »

Gnidrologs, nu vispār tev taisnība, jāmācās uz tapu vnk nereaģēt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #276 : Decembris 27, 2013 »

Gnidrologs, Ok, es piekrītu, ka t.s. politkorektums var kļūt par savdabīgu kvazireliģiju ar savu dogmatiku un šis process ir jāpieskata un jākoriģē pēc vajadzības.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #277 : Decembris 27, 2013 »

Gnidrologs, faktiski jau pietiek ar kategoriju ``deklasēts elements``, kur tad arī ieraxtās attiecīgie individi - kurus var saost utt - abēju dzimumu.
Jēdzienam mauka ir plaša nozīme. Tā var apzīmēt profesionālu prostitūtu var arī parastu palaistuvi. Otrais no latviskā viedokļa ir adekvātāks, jo precīzāk atbilst vārdam ''slut''. Deklasēts elements vispār ir samērā mistisks jēdziens, jo tas nav nedz oficiālajos vokabulārijos, nedz arī tautā iegājies apzīmējums dajebkad. Imo tas bija padomju laiku krievu vārds kaut kādiem tuņijaciem un huļigāniem.
Gnidrologs, ugu, tad es arī esmu baisais tradiocinalists, jo esmu heteroseksuals monogāmists. Un kkā no tā nemaz nekautrējos :D
Ugu, tāpat kā kāds, kas ēd gaļu vai lieto laivas. Nu es tagad neiedziļināšos tavas izpratnes trūkuma seklumos.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #278 : Decembris 27, 2013 »

tātad ``parasta palaistuve/ palaistuvis`` ir cilvēks ar zemu intelektu, kas nejēdz neko interesantāku, kā regulāri kopoties, mainot partnerus, jo kaut kam citam bez kopošanās un arī sarežģītākiem attiecību veidiem pietrūkst intelekta?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #279 : Decembris 27, 2013 »

tātad ``parasta palaistuve/ palaistuvis`` ir cilvēks ar zemu intelektu, kas nejēdz neko interesantāku, kā regulāri kopoties, mainot partnerus, jo kaut kam citam bez kopošanās un arī sarežģītākiem attiecību veidiem pietrūkst intelekta?
Ne obligāti. Imho ar intelektu tur tiešas korelācijas nav, vien tāda starpība, ka <intelektuāls netiklis> spēs labāk izvairīties no nevēlamām sekām (lai kādas arī tās nebūtu).
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #280 : Decembris 27, 2013 »

MJ, bet - ja individs ir intelektuals un attiecīgi savas lietas plāno un realizē tā, ka no tā neviens cits necieš - vai mums ir tiesības viņu jebkā kritizēt? Mans domā, ka nē.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #281 : Decembris 27, 2013 »

MJ, bet - ja individs ir intelektuals un attiecīgi savas lietas plāno un realizē tā, ka no tā neviens cits necieš - vai mums ir tiesības viņu jebkā kritizēt? Mans domā, ka nē.
Nu tas ir drusku atkarīgs.

In ģenerāli, imho, šitajās lietās ir iespējamas 3 stratēģijas:
1. Cilvēki, kas involvējas attiecībās, involvējas tajās ar nolūku izveidot [klasisko] ģimeni - t.i., dibināt stabilas, ilgstošas, max. likumīgas attiecības.
2. Cilvēki, kas involvējas attiecībās, involvējas tajās ar nolūku izveikt vienreizēju sakaru bez jelkādām saistībām.
3. Cilvēki, kas inolvējas attiecībās, paši nezin, ko no tām īsti grib, kā rezultātā sanāk visas iespējamās starpformas starp 1. un 2.

Attiecīgi, 1. un 2. principā ir ok stratēģijas, kuras vismaz konceptuāli cilvēki cenšas minimizēt ciešanas. 3. stratēģija ar savām starpformām savukārt ir labs veids, kā radīt ciešanas - nu, visas tur situācijas, kad vienam partnerim attiecīgās attiecības ir apnikušas un viņš tās vairs negrib, savukārt otrs par katru cenu grib tās saglabāt.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #282 : Decembris 27, 2013 »

MJ, ekzaktlī un #3 notiek, kad netiek padomāts ( vai individi ir par dumju lai padomātu) un sanāk tas, ko teicu augstāk.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #283 : Decembris 28, 2013 »

MJ, ekzaktlī un #3 notiek, kad netiek padomāts ( vai individi ir par dumju lai padomātu) un sanāk tas, ko teicu augstāk.
Huh, taisni kā kundalis teica - sekss un laulība ir divas dažādas lietas! Jums vajag viņu piesaistīt savam amorālistu klubiņam, viņam, saprāta ierobežojumu dēļ varētu būt laba pieredze, tur kur jūs tikai teoretizējat. :) Un viņš ir arī labs piemēŗs, kas sanāk. Apmeklējiet savu domubiedru dabā un baudiet vizuālu savu domu īstenošanu. :)
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #284 : Decembris 28, 2013 »

nerunā tik daudz par saprāta ierobežojumiem, kad pats esi staigājoša tādu demonstrācija.