Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms nav naida un stulbuma mistrs.  (Lasīts 26568 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
Re: Ateisms - naida un stulbuma mistrs?
« Atbilde #255 : Decembris 27, 2013 »

(c)mauka - tas ir tautas valodas vulgārisms politkorektajam "seksuāli neizvēlīgs".

Pēc būtības, redz, tās, kas ielido kā "mauka"  - izdara abortu. Tās, kas tomēr izšķiras par labu bērnam un audzina to viena - jau vien ir cieņas vērts fakts ij tikai īpaši seksuāli frustrēts tur saskatīs kaut kādu kodu "maucībai".

btw, kopš kura laika tev bībele un tās paradigma tuva?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #256 : Decembris 27, 2013 »

Krista, in general Tev taisnība, bet gadās alkoholiķi, kuri izmanto bērnus kā pabalstu avotu, pabalstus nodzer, bet par bērniem nerūpējas.

Masik, Tu domāji šo variantu?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #257 : Decembris 27, 2013 »

Ctulhu
ok, bet tas jau ir vispār šaurs deklasētu padibeņu definējums.

Krista
pastāv iespēja, ka "klasiskā mauka" tomēr neveic abortu. Nevis tapēc ka izšķiras par labu bernam, bet tapēc ka (piemēram) reliģijā tas ir TABU. Un kā reiz šīs sievietes nonak popam zem sitiena, un kā reiz šīs sievietes (IMHO) pops sprādīja savā vāvuļošanā. Taču atvēzējās tik plaši... ka trāpija puspasaulei.

Un jā, ja bija nolūks izdibināt manu viedokli un attieksmi - nē, es neatbalstu izlaidīgu dzīves veidu. Vismaz formāli. Un jā, izlaidīgas sievietes domāju ka ir pamats saukt par maukām. (izlaidīgas dzīves dēļ, nevis vientuļās mātes statusa dēļ) TAČU. Tā ir viņu dzīve, viņu izvēle, viņu vajadzība. Un tieši tāpat ka peģikiem - arī maukām ir tiesības dzīvot un uzskatīt sevi par visnotaļ normāliem sabiedrības locekļiem. Ar peģikiem neguļu, ar maukām nemaukojos. Bet viņi, ja nendara kaitējumu - var darit ar sevi ko un kā vien grib.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #258 : Decembris 27, 2013 »

Masiks, nu tad man ir aizdomas, ka mēs varam izdalīt šīs deklasētās padibenes, pret ko tad arī jāvēršas, a visi pārējie - normāli cilvēki, neatkarīgi no tā, kā viņi/ viņas veido savu dzīvi, t.sk. seksuālo.

Vēlreiz atgādinu - pie nosacījuma - nekaitēt citiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #259 : Decembris 27, 2013 »

Masiks, nu jā, es arī esmu heteroseksuāls monogāmists, bet tāpēc es neuzskatu, ka esmu ``augstāks/ labāks`` par citādi-seksuāliem citādi - gāmistiem.

Galu galā, man patīk kaķi un garšo šašliks, bet tāpēc tak es neienīstu tos, kam patīk krokodīli un garšo zupa, teiksim.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #260 : Decembris 27, 2013 »

masik, jā, paldies, es gribēju no tevis dzirdēt atzīšanos tradicionālismā. Tikai nafig vajag tik ilgi lauztes, lai tajā atzītos, ij mani par duru saukt?   

rezumē -  tb klasiska mauka = ticīga, bet vieglas uzvedības manipulatore, kas vēl pēc zaļota grib razkrutjīt veci šo apprecēt? /sasummējot visu lugu/  :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #261 : Decembris 27, 2013 »

Krista, tad pēc Tevis - ja cilvēks izvēlas vienu uzvedības modeli, bet neuzbrūk citādiem - viņš arī ir ``tradicionalists``?

// es netaisu raspaļcoffkas, es tikai provēju noskaidrot pozicijas - ko kurš ar ko domā//
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #262 : Decembris 27, 2013 »

Krista
Citāts
masik, jā, paldies, es gribēju no tevis dzirdēt atzīšanos tradicionālismā.
nez vai sanāks tradicionālisms, ja jau neeju sist peģikus un nebrēcu ka maukām jāsēž ķrumī par zīdaiņu slepkavībām (lasi - abortiem).
Citāts
rezumē -  tb klasiska mauka = ticīga, bet vieglas uzvedības manipulatore, kas vēl pēc zaļota grib razkrutjīt veci šo apprecēt?
nez vai mauka klasificēsies kā manipulātore, kura grib apprecēties. Tas velk uz oximoronu. Gluži ka katoļu priesteris kas oficiali piekopj daudzsievību....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #263 : Decembris 27, 2013 »

(c)nez vai mauka klasificēsies kā manipulātore, kura grib apprecēties. Tas velk uz oximoronu

Tu pats velc uz oksimoronu, iefeiso, ko pats rakstiji diskusijas sākumā  ;D

Tavs citāts doslovno:
(c)Ok, pie lietas. Vientuļās mātes mēdz būt maukas. Jo gadījās sekss, gadījās neizsargāties, bet nesanaca pielauzt partneri precēties.

Tu esi `tradicionālis` vai vienkārši šiziks?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #264 : Decembris 27, 2013 »

Krista
tev tiešām šķiet ka VIENS NO PIEMĒRIEM ir VIENĪGAIS IESPĒJAMAIS VARIANTS?
Jeb gaidīji no manis mācītaja cienīgu vāvulošanu, apcerot 1000 un 1 atšķirīgu gadījumu? Jeb tjipa tabulu/grafiku ar pazīmju uzskaitījumu, zonu pārklāšanos, procentuālo sadalījumu?
Nē, nu - es jau varu sākt spēlēt vienu no mācītaju iecienītajām spēlēm - "uzmini nu!" Proti - uz taviem nepareizi būvētajiem salmu vīriem, bez paskaidrojuma atbildēt, :"Nē, tā tas šoreiz nav!".... tjipa - mēģini velreiz....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #265 : Decembris 27, 2013 »

Ateists, Gnidrologs un citi.

Ateista parādītā problema ir. Ne tikai Eiropa vs Āfrika, tā izpaužas arī šeit. Protams, ne tik dramatiski, jo mūsu sekularās valsts sisēmas par laimi ir jau pietiekami stabilas. Bet - paskatieties kaut vai forumos. Ir atšķirība, kad kristieši runā neticīgo klātbūtnē un kad paši savā starpā, piemēram ``apstrādājot`` kādu jaunpienācēju. Kaut vai tajā pašā LELB forumā. Kristieši ateistu klātbūtnē un kristieši, kad ateistu klāt nav. 2 lielas atšķirības. Kad ir ateisti klāt, tad balti, pūkaini, runas tā vairām par mīlestību - žēlsirdību - piedošanu. Kad ateistu nav, sāk rādīt zobus, tad sākas ``dieva dusmas``, ``grēcīgums``, tad parādās tekstiņi, ka to raganu dedzināšanu jau ``var saprast``.... Nu tā.

Izdariet secinājumus.

Es jau tos esmu sen izdarījis redzot kā liberasti un leftofāgi analoģiski rīkojas savos forumos, kur pat vismiermīlīgākais disidents tiek automātiski brīdināts/banots, ja izsaka nelberalistiskas/neleftofagiskas domas. Tāda lūk liberāla attieksme ir mūsdienu liberālismam.
Nesaku, ka kristieši būtu labāki savā iekšējā info vidē, bet nah viņiem būt? Es viņu vietā jau sen sāktu rīkoties daudz radikālāk, ja man tā vispār būtu svēta.

Un jā, problēma ir un tā ir far left pideros, kas jau tagad sāk pārāk nopietni ietekmē valodas brīvību un demokrātijas principus. Kristieši faktiski ir kļuvuši par new liberāļiem, kas ir toleranti par pret tik drastiskām savas kultūras un ticības ''nolaišanām'' kā to femen slampu demaršiem. Pamēģini analoģisku gājienu izdarīt pretējā nometnē - vari jau tagad braukt uz Ziemeļiem, sargāt polu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #266 : Decembris 27, 2013 »

Gnidrologs
Citāts
Ar to man liekas arī tā tēma izsmeļas. Psihi un troļļi vienmēr viegli pamanās uz pamatā civilizētās mažoritātes fona.
Negluži. Runa bija par antimoralitati. Lūk, viens ekselents piemērs, kuru man ir plānots mazliet izvērst un patroļļot suslikāriju. Proti - viens debīls krievu pareizticīgais priesteris novāvuļoja ka vientuļās mātes ir maukas. Tapēc ka vientuļās mātes. Kas, zināmos apstākļos, varētu būtu tuvu patiesībai. Lai gan tas, savukārt, gluži nedod šim tēviņam tiesības tā viņas saukt. Un pret viņām tā izturēties. Ņemot vērā šo "zināmo tuvību patiesībai", arī jaukie mācītaji no lelba paķēra pravoslavu karogu un sāka vicināt. Piebalsojot ka taisnība vien ir, ij lietas jāsauc īstajos vārdos. Kaut kā savā vāvuļošanas karstumā piemirstot ka viņu uzticīgākais ieroču nesējs (dafne) pati ir vientuļā māte jo šķirtene. Tas vēl nekas. Vakar "Latvijas Lepnuma" goda titulu izpelnījās vēl viena bijusī lelba pasažiere - esenif, kas sobsna ir 4 bērnu vientuļā mamiņa. Lai gan visi viņas bērni ir adoptēti. Bet nu - mauka kas mauka. Vientuļa, ar berniem un bez vīra. Acīm redzot pelnijusi baznīcas nosodījumu, nevis Latvijas Lepnuma titulu.
Nu veiksmi tev ikdienas darbā. Es pat šo pašu forumu jau esmu iztroļojis līdz ānusa blīdumam ar huiziņviņ cik piemēriem, kur analoģiskas antimorālas darbības ar korespondējoši plašu publiski masveidīgu ideju paušanu notiek no lib-left-fāgiem, pie tam nu jau daudz kur ar valsts atbalstu, atšķirībā no veciem perdošiem susļikiem, kam šīs privilēģijas nav. Rīt darbadiena, takšo neķemmēšu vecus linkus, bet es tev garantēju ilgu un diktu darbu, lai iekļūtu kaut vai otrajā līgā.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #267 : Decembris 27, 2013 »

Cik nu vājš.
Vājss, jo VISI cilvēki baidās no nāves, pat tie kas nebaidās. Varbūt tikai mušmirzupu sadzēries berserkmouda vikings, šahīdists un random amoka skrējējs nebaidās, jo pat nefiltrē, kas īsti notiek, Tie, kas filtrē, baidās. Un nāve ir prosta nepatīkama lieta, takšo nav ko tur tāli tiranizēt kaud kāda jambuļa ''atklāsmi''.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #268 : Decembris 27, 2013 »

Gnidrologs, kuri tas ir tie baisie liberasti, kas jebkuru atšķirīgu viedokli cenzē? Tipa vari pievest konkretus resursu piemērus, kur cenzē to vai citu?

Nū un kā Tu redzi, es te cenzēju tikai tapu un tikai jamā logorejas apogejā.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #269 : Decembris 27, 2013 »

Nū un kā Tu redzi, es te cenzēju tikai tapu un tikai jamā logorejas apogejā.
Tu sevi varētu pacenzēt - 22000+ ieraksti, bļin, liekas medali vajag. :) 
IP pierakstīta