Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms nav naida un stulbuma mistrs.  (Lasīts 26569 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
Re: Ateisms - naida un stulbuma mistrs?
« Atbilde #195 : Decembris 25, 2013 »

``Nu nevarētu teikt, ka ateisms ir prieka un labsirdības ideoloģija,``

Varētu.

Sevišķi salīdzinot ar jebkura veida teismu.

Salīdziniet paši :D
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #196 : Decembris 25, 2013 »

``Nu nevarētu teikt, ka ateisms ir prieka un labsirdības ideoloģija,`` Varētu. Sevišķi salīdzinot ar jebkura veida teismu. Salīdziniet paši :D
Varētu gan, bet, piedod, uz šo brīdi jūs atgādināt agrīnos kristiešus, kas nodedzināja Aleksandrijas bibliotēku un nodarbojas ar oponentu izkaušanu. :)  Diez vai kāds sapratīgs cilvēks piekritīs dot pārs gadsimtus laika ateistiem izaugt par labsirdīgu un simboliski saturīgu pasaules uzskatu. Tā kā piedodiet ateisma fanātiķi par manu dziļo neizpratni .... :)
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #197 : Decembris 25, 2013 »

`piekritīs dot pārs gadsimtus laika ateistiem`

it kā ateistiem vajadzētu kādam prasīt piekrišanu augšanai.

`simboliski saturīgu pasaules uzskatu`

ir (bija) tāds komiķis kā george carlin. viņam ir jauks citāts, `i leave symbols for the symbol-minded`.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #198 : Decembris 25, 2013 »

Tapa, nemuldi, mēs nekādus datus neiznīcinam un mūsu dēļ nekādi dati netiek pazaudēti.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #199 : Decembris 26, 2013 »

Ctulhu,

Veidenbauma vārdi bija tieši par tēmu, proti, ateista sapņi un cerības izkūp kā dūmi! Turklāt tas tika tā skaisti nodziedāts.

tu par šiem vārdiem turi savu sāpi?
Citāts
..........
Un dievīgie tēli tik bāli, tik drūmi,
Un dīdzis nekas nav, kas ticībā sēts....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #200 : Decembris 26, 2013 »

nu re, un priekam un labsirdībai mums nevajag kaut kādus reliģiozus māžus.
Nu nevarētu teikt, ka ateisms ir prieka un labsirdības ideoloģija, kaut vismaz tad "mažus" nepulgojiet, ja reiz jums pašiem nekā nav :) :)
Nevajag melot. Vismaz melot nav saprātīgi tiem, kuri zin ka tu melo.
ticība nozīmē bailes no elles un ahūnu vēlmi tikt paradīzes haļavā. Pie kam elli no kuras baidīties un paradīzi uz kuru tiekties definē nekas cits kā tā pati ticība. Vāvuļot ka tā ir prieka un labsirdības izpausme var tikai psihiski slims cilveks. Tb  -tu.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #201 : Decembris 26, 2013 »

Vai arī tāds, kurš kristiešu ir saticis arī IRLā. Ne viens no abiem ismiem nav prieka un saticības ideoloģija. Ateisms, kā paši apgalvojat, vispār nav nekas, savukārt ''prieka un saticības ideoloģija'' izklausās pēc diezgan idiotiska mērķa. Teletūbisku utopiju nebūs ne zem kādas idejas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #202 : Decembris 26, 2013 »

Gnidrologs, tas tiesa. Nirvānas nav un nekad nebūs.

Un par to prieka saticības blablabla es teicu  - salīdzinoši. Materialistu, naturalistu filozofijā vismaz nav tādu horror gabalu un anti-ētikas kā visādos ``svētajos`` rakstos.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #203 : Decembris 26, 2013 »

Citāts
Vai arī tāds, kurš kristiešu (Dievu?) ir saticis arī IRLā.
Ņemot vērā aforismu:
"Ja es runāju ar Dievu - tad tā ir lūgšana
Ja Dievs runā ar mani - tad tā ir šizofrēnija"
Tad "satikšanās IRLā" ir tā pati psihiskā kaite. Tikai konkrētā diagnoze katram sava...  BEZ VARIANTIEM.

Citāts
Ne viens no abiem ismiem nav prieka un saticības ideoloģija.
tas gan taisnība. Utpopija nepastāv, un katra, pat tikai iedomātā utopija -  satur sevī antiutopiju.
Kā "piektajā elementā" teica čuguna civilizācijas parstāvji - nekas nav svarīgs. Tikai un vienīgi dzīvība ir svarīga. Pie kam svarīga tā ir tikai pašai sev. nekam citam.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #204 : Decembris 26, 2013 »

Nirvāna ta kak raz kādam arī būs - prieks un saticības uz Zemes - nekad.

No kāda delīrija atkal cieš masisks es vispār nesaprotu. Pats taču visu laiku tusē ar kristiešiem pa visādiem šašlikvakariem. Esi novērojis viņos ''horror gabalus'' un ''anti-ētikas''? Vai kāds no viņiem atgādina šizofrēniķi? Ateistu butthurts par citādi domājošajiem noteikti izskatās lielāks, vismaz spriežot pēc šī foruma, kas savukārt liecina par ne visai veselīgu psihi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #205 : Decembris 26, 2013 »

Gnidrologs

`` Esi novērojis viņos ''horror gabalus'' un ''anti-ētikas''?``

Viņu rakstos - jā, biezā slānī.

`` Vai kāds no viņiem atgādina šizofrēniķi?``

Ir, kas atgādina, bet nu OK, gan jau ka starp ateistiem arī tādus var atrast.

Gnidrologs, mēs te runājam par idejām, nevis par to nesējiem. Jā, nesēji var būt puslīdz OK, nokompensēti utt. Bet idejas kā tādas, mācības viņu - tās satur gan horroru gan antiētiku.
« Pēdējā izmaiņa: Decembris 26, 2013 Ctulhu »
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #206 : Decembris 26, 2013 »

Gnidrologs izņemot tapu (kurš vienkārši nekaunīgi dirš) -  neviens ar kuriem tusēju, neuzstāj ka redzējis Jēzu klīstam pa Rīgas ielām, vai ka nemitīgi dzirdētu TāKunga balsi sev ausī. Ij paši, labprātīgi atzīst ka visas tjipa tikšanās - novārās uz specifiskām emocijām vai sajūtām. Kurām, sobsna, ar fizisku tikšanos ir vairāk kā attāla līdzība.
Jā, antiētikas, zināmi horrori un pat diagnozes ir novērotas. Taču es mācos piedot cilvekiem viņu vājības. Tieši tāpat, kā šie kristieši pieņem un piedod man manu ateismu. Gan es, gan viņi pieņemam faktu ka pasaule nav tikai balta vai tikai melna. Tas būtu tāds pusaudžu maksimālisms, zinies. Nu, kau vai tapa - nosacīti ateists, bet pilnīgs pideras (šī vārda sliktākajā un ne seksuālajā nozīmē). Tad man ko- tapas dēļ nesaukties par ateistu? Tak tādi paši mūdži, biezā slānī, sastopami arī pie kristiešiem. Par vēsturi pat nerunāsim. Kaut vai susliks. TE nebūs neviena kristieša kas par viņu domātu kā par labu cilvēku. Lai gan viņš ir kristiešu mācītājs, acīm redzot profesionālis savā darbā, un arī labi skolots. Taču kā cilvēks - tapa, kas tapa. Burtiski. Man grūti iedomāties šašliku tusonu kopā ar šo personāžu. Savukārt ar Zbigņevu Stankēviču - varu iedomāties.
Ij ko? Suslika dēļ foruma luterāņi taču neatsakās no savas ticības. Vien nožēlo ka ir tāds niecīgs cilvēciņš ar savām ambīcijām, ij ka likteņa nejaušības dēļ iekļuvis luterāņos, nevis luterāņu pretiniekos... nu gadās ar likteni tādas lietas, gadās...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #207 : Decembris 26, 2013 »

Ja viņu idejas saturētu ''antiētiku'' (the fuck vispār tas ir?), tad viņu rīcībā arī to kaut kā varētu pamanīt.

Masiks, tapa ir īpašs gadījums, bet kopumā nav tu nekas no tiem toksiskajiem apzīmējumiem kā šizofrēnija/antisamting vai tiekšanās pēc haļavas un mežonīgas bailes no elles. Tie visi ir tādi tipiski davkinsa līmeņa salmuvīri, kas dzīvē neapstiprinās, bet nu pakaļsāpi jau kaut kā jābaro.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #208 : Decembris 26, 2013 »

Gnidrologs
bet to visu VAR pamanīt. Burtiski. Var. Ja TU to neredzi un/vai nepamani - tas nekādi nenozīmē ka šīs lietas nav. Tas nozīmē tikai to, ka TU nevēlies pamanīt. Un tālāk jau varam izvērst visādas spekulācijas par tēmu - kapēc Gnidrologs  nevēlas redzēt to ko var redzēt un kapec tieši konkrētās temas kontekstā... utt. utjp...
/ja tev vajag piemērus - lūdzu: antipraidi, kas motiveti ar reliģiju. Kaut vai izcilie kakumetēji, kuri nāk no JP. Nebūs daudz tādu ticīgo, kas radikali to nosodītu vai izteiktu kategorisku protestu. Zinamos apstakļos, paši piedalītos...
Tas pac valis atzinās ka bail no nāves, lai gan vidusmēra kristietim nebūtu jābaidās, ibo viņam jatic ka nokļūs paradīzē (kas, sobsna ir pašas ticības defineta) - tb bailes jau ir, taču tās tiek kompensētas ar pašiedvesmu par haļavu./
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #209 : Decembris 26, 2013 »

Gnidrologs, piemēram, ir Eiropas kristieši un ir Āfrikas kristieši. Kamēr Eiropas kristieši cep ar ateistiem šašļikus, tikmēr Āfrikas kristieši dedzina raganas. Protams, Āfrika ir cits kontinents. Var pat teikt, ka Āfrika ir cits gadsimts. Var argumentēt, ka mums ar Āfriku nav nekā kopīga. Bet redzi, ir. Vatikāns joprojām nodarbojas ar eksorcismu un vēl pavisam nesen iesauca jaunus eksorcistus. Raganu dedzināšana un eksorcisms ir no viena gadsimta. Vatikāns ar tādu uzvedību ir daļa no problēmas un Eiropas kristieši ir daļa no problēmas, ja atbalsta tādu Vatikānu.