Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms nav naida un stulbuma mistrs.  (Lasīts 26510 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Ateisms - naida un stulbuma mistrs?
« Atbilde #150 : Novembris 18, 2013 »

tas_pats
tur gan nav nekas teikts par to, kurš izdomāja...... taču iespārda tavas prioritātes.
Bez masturbēšanas tiešām tevi tur nekas cits neinteresēja? Ok, saprotu ka nakošais būs anālais sekss un narkotikas. Kas gan cits vēl pievilinātu tavu uzmanību...
Izejot no tavas Maslova piramīdas - laikam kaut ko par ēšanu arī vajadzēja, vai ne? Tas laikam arī būtu viss?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #151 : Novembris 18, 2013 »

Nu re, tapa kko vērtīgu priekš sevis iemācījās, varbūt būs ko darīt un mazāk bezjēgā drukās forumā.
Jā, nu žēl. Zaudēsim vienu makten produktīvu foruma biedru. Bet no otras puses... moš viņam ar Vaļiku tagad būs daudz vairāk kopīgu tēmu, ko apspriest?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #152 : Novembris 18, 2013 »

Vau, tad jau sanāk, ka vaļiks ateists.... kriptoateists laikam?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #153 : Novembris 18, 2013 »

Ctulhu
Nu nezinu gan.... taču abiem vismaz viens ir kopīgs - abi nav par pilnu rubli ņemami...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #154 : Novembris 20, 2013 »

Nu jums diskusijas kultūra gan ir augstā līmenī, pieskaros pie viena no ateisma stūrakmeņiem, un Jums ateistiem, jau šķiet, ka es vien no Jūsējiem un visa pasaule pilna ateistiem. ;)
Es tikai paskatījos pirmo saiti no Masika uzdotajiem ateisma svētajiem rakstiem. :) Es tik gribēju uzzināt vai jūs, tā saucamie ateisti paši zināt, kas tur rakstīts? :) Tā vietā saņēmu velnišķīga prieka atsauksmes, kā uzaicinājumu uz orģiju. ;) 
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #155 : Novembris 20, 2013 »

tas_pats
kāds oponents - tāda kultūra. Aizej un iepsļauj spogulī.
tas ka paskatījies pirmo saitu - tas jau tāpat bija skaidrs. kā arī tas ka paskatījies pirmo, kas tai saitā iekrita acīs. derētu saņemties un paskatīties tālāk, taču niedrošinos uz ko tādu pat cerēt.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #156 : Novembris 20, 2013 »

Bet saproti ari mani , man šis ateisma stūrakmens tomēr iekrita acīs. Un vai jūs nevarētu izskaidrot, kamdēļ 'šādas' lietas ir tik nozīmīgas ateistam/ateistēm. Man tomēr ir pat ļoti nozīmīga veselības kopšanas zinātniska pieeja. :) Un tur nekā nav rakstīts par ateistu attieksmi pret viendzimumu laulībām. Vai ateisti drīkst pāroties kā zinātniski lopiņi? :)
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #157 : Novembris 20, 2013 »

tas_pats
Citāts
Bet saproti ari mani , man šis ateisma stūrakmens tomēr iekrita acīs.
vai tad no komentāriem nav skaidrs? Saprotam. Pat pārāk labi saprotam.

Citāts
Un vai jūs nevarētu izskaidrot, kamdēļ 'šādas' lietas ir tik nozīmīgas ateistam/ateistēm.
tapēc ka teistiem šīs lietas ir grēks un TABU. Tapēc arī ateisti usver, ka tas nav nekas sevišķs un par to Dieva dusmas nebūs. Pat tad ja teorētiski pieņemtu tāda Dieva esību.

Starp citu. Par masturbāciju. Kurš pirmais ateists to izgudroja - laipni aicināts lasīt bībelē. Kaut kur sadaļā par Onānu.

Citāts
Un tur nekā nav rakstīts par ateistu attieksmi pret viendzimumu laulībām. Vai ateisti drīkst pāroties kā zinātniski lopiņi?
Attieksme nav negatīva, drīkst pāroties, ja jau tas viņiem sagādā baudu, ir savstarpeji pieņemami un viņi jūt šādu nepieciešamību. Ateisms neuzskata ka eksistē bargs novērotājs-spiegs, kurš uzmana katru ķermeņa frikciju un rūpīgi seko visam kas notiek cilvēka intīmajās attiecībās, pierakstot un vēlāk atriebīgi sodot par tām darbībām, kuras VIŅAM nav patikušas.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #158 : Decembris 19, 2013 »

"With consummate analytical skill and scrupulous fairness, David Glass demonstrates that the emperors of the New Atheism have no clothes … a must read addition to the growing literature on the science–religion debate and the intellectual defence of Christianity."
John Lennox, Professor of Mathematics, University of Oxford

http://www.ivpbooks.com/9781844745715/summary
Izglītojieties un atzīstiet zināšanu saldo garšu, kad vari dieva un svētā gara iedvesmots runāt vienu vienīgu patiesību, nevis kult ezoteriskas mitoloģijas ūdeņus!
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556
« Atbilde #159 : Decembris 21, 2013 »

MIT Profesors Byrne raksta: “I never really understood that strand in the New Atheist Movement where there’s this suggestion that atheism is a way of life. Atheism is the most boring, inconsequential world view, just like the view that Santa Claus does not exist. It is not a way of life, and provides no guidance about how to live."
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #160 : Decembris 21, 2013 »

labākā lieta pie ateisma ir tas, ka tam nav jābūt dzīvesveidam. tam nav jābūt pat hobijam. :D ateisms ir vienkārši secinājums, ka realitātē nepastāv nekas ko varētu saukt par dievu.

`jaunais` ateisms no `vecā` pārsvarā atšķiras ar to, ka `jaunā` ateisma pārstāvji mēdz pirmkārt atklāti runāt par šo secinājumu un, otrkārt, norādīt, ka dievticībai mēdz būt nepatīkamas organizētas sekas (reliģija).

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #161 : Decembris 21, 2013 »

MIT Profesors Byrne raksta: “I never really understood that strand in the New Atheist Movement where there’s this suggestion that atheism is a way of life. Atheism is the most boring, inconsequential world view, just like the view that Santa Claus does not exist. It is not a way of life, and provides no guidance about how to live."

Ja mājas vistu palaiž vaļā, tad tā visdrīzāk nonāks kāda plēsēja nagos, nevis izbaudīs jaunatklāto brīvību. Pie tam mājas vista nekad nespēs kļūst par vanagu debesīs, tā nekad nespēs apzināties kā tas ir - ļaut vējam pūst zem spārniem vai pikēt pēc medījuma. Cilvēkam drusciņ savādāk - ja tam noņem ķēdes, tas var kļūt brīvs. Ne katrs, protams. Pat ne katrs to grib. Daži vispār domā, ka būt brīvam ir slikti, jo kā tad nu bez saimnieka, kurš pasaka ko un kā darīt, ja vajag tad drusciņ paklapē utt.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #162 : Decembris 21, 2013 »

Savādi, ka profesoram priekš ne-garlaicīgas dzīves vajag pasaku tēlus - tātad realitātē jams nav atradis nekā pietiekami interesanta priekš sevis?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #163 : Decembris 21, 2013 »

MIT Profesors Byrne raksta:
Šis teksts ateistiem ir daudz par garu. Un par sarežģītu. Un liekas ka viņu uzmanības noturība neizvilka līdz teikuma beigām. Ar viņiem jāizturas savādāk nekā ar bērniem. Katra vārdā, ko tu viņiem raksti viņi redz sev saprotamas jēgas apstiprinājumu, jo cilvēks nespēj saprāta līmenī operēt ar jēdzieniem, kura analoģijas jau nav viņa apziņā. Nu neviens īsti šo citātu nesaprata. :)   
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #164 : Decembris 21, 2013 »

Ja mājas vistu palaiž vaļā, tad tā visdrīzāk nonāks kāda plēsēja nagos, nevis izbaudīs jaunatklāto brīvību. Pie tam mājas vista nekad nespēs kļūst par vanagu debesīs, tā nekad nespēs apzināties kā tas ir - ļaut vējam pūst zem spārniem vai pikēt pēc medījuma.
Šī daļa ir pilnīgi pareiza arī uz cilvēkiem. Cilvēki ir pielāgojušies konkrētai dzīves realitātei, kuru nemainot, cilvēks nav vairs spējīgs dzīvot tik kvalitatīvu dzīvi. Un dieva klātbūtne cilvēka dzīvi uzlabo, un ateisms grib atņemt šo pielāgošanās līdzekli, neko praktiski nemainot savādāk, patiesībā ateisms neinteresējas par realitāti, bet nodarbojas tikai ar formalitāti, ka matemātikā!  Bet cilvēks ir dzīvs, ar konkrētiem dzīves apstākļiem.   
IP pierakstīta