Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Prostitūcija  (Lasīts 10452 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
Re: Prostitūcija
« Atbilde #15 : Aprīlis 02, 2012 »

Citāts
Tas ir - vinji nevar paciest sievietes, kuras sev partnerus izveelas pasjas un tml.
ŠIs gan īsti nebūs prostitūtu gadījums...
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
« Atbilde #16 : Aprīlis 02, 2012 »

9K116

Nu bez sutenerisma, refernceejoties uz to sengriekju modeli - izveelas jau pasjas. Starp citu, parastam taksistam arii ir tiesiibas nenjemt masjiinaa piedzeerusju un/ vai citaadi atklaati aizdomiigu pasazieri.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #17 : Aprīlis 02, 2012 »

Te saknes var būt daudz senākas. Mātītei, kuru viegli var iegūt katrs tēviņš, barā ir daudz mazāka vērtība.
Tad vēl visādu slimību iespējas.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #18 : Aprīlis 02, 2012 »

Citāts
Nu bez sutenerisma, refernceejoties uz to sengriekju modeli - izveelas jau pasjas.
Man tomēr nez kāpēc liekas, ka primāri izvēlas tieši `klients`, jo viņš jau ir tas, kas maksā naudu un pērk pakalpojumu. Prostitūtai labākajā gadījumā ir ierobežota izvēle atfiltrēt tikai pilnīgi neadekvātus kadrus.
Citāts
Starp citu, parastam taksistam arii ir tiesiibas nenjemt masjiinaa piedzeerusju un/ vai citaadi atklaati aizdomiigu pasazieri.
Bez šaubām, tādus palaikam izmet arī no tramvaja :) Bet lai vai kā, arguments, ka prostitūtas sev partnerus izvēlas pašas, ir visnotaļ nepamatots. Ok, viņas varbūt arī var pateikt NĒ, bet no viņu JĀ nekas nav atkarīgs, ja klients šamējo nav izvēlējies pirmais.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Aprīlis 02, 2012 »

9K116

OK,taatad sausais atlikums: Pasaakums bus atbilstoss humanisma principiem, ja prostitutas varees selekteet partnerus, atmetot neadekvaatos.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #20 : Aprīlis 02, 2012 »

9K116
Ir jau vēl vīrieši - prostitūti.
Pret viņiem attieksme mēdz būt vēl negatīvāka.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #21 : Aprīlis 02, 2012 »

Citāts
Ir jau vēl vīrieši - prostitūti.
Un viņu iespējas selektēt klientus ir vēl mazākas, tā banālā iemesla dēļ, ka homoseksuālu potenciālo klientu būs daudz mazāk nekā heteroseksuālo!
Citāts
Pret viņiem attieksme mēdz būt vēl negatīvāka.
Redz, centrālais jautājums ir tāds, vai šis amats (neatkarīgi no dzimuma) ir labs un sabiedrībai noderīgs, vai tomēr tas ir vērtējams kā negatīva parādība (es te saskatu zināmas paralēles ar azartspēlēm). Un, izejot no tā - vai Tu pats būtu ar mieru tādā strādāt. Vai pieņemt, ka tādā strādā kāds no Taviem tuvākajiem.

Cilvēki tradicionāli priecājas un atzinīgi māj ar galvām, kad bērns paziņo, ka viņš dienās vēlas kļūt par ārstu, zinātnieku vai lidotāju. Kāda būs reakcija, ja bērns paziņos, ka viņš vēlas kļūt par prostitūtu vai narkotiku tirgoni (pieņemot, ka mēs legalizējam vieglās)? Vai mēs tāpat priecāsimies par šo viņa izvēli, jebšu tomēr mēģināsim pierunāt viņu izvēlēties kādu sakarīgāku dzīves mērķi?

Vēl viena lieta - lielākoties jau par prostitūtām nekļūst no vieglas dzīves, jo īpaši, ja ir visai augsts bezdarba līmenis un, atbilstoši tam, nabadzība.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #22 : Aprīlis 02, 2012 »

9K116

Taatad sanaak, ka pasaakums pa lielam atmirs pats, celjoties dziives liimenim, nu paliks varbuut dazji satiriaazes/ nimfomaanijas robezstaavoklju gadiijumi vai ljoooti iipatneeja psihotipa cilveeki, kas ar to nodarbosies prieka peec.
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #23 : Aprīlis 02, 2012 »

Es gan oponēšu - prostitūtcija sagrauj personību tāpat kā nāvessoda izpildīšana.

Es kaut kad pasen lasīju Jefremova `` Atēnu Taīdu`` un skjiet, ka vinju ( sengrieķu)modelis bija tuvu optimaalajam.
Tā grāmata ir perversa veča erotiskās fantāzijas :P
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #24 : Aprīlis 02, 2012 »

9K116
Es biju domājis vairāk žigolo - tos, kas pārdod sevi sievietēm, nekā homoseksuālistus.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #25 : Aprīlis 02, 2012 »

Raven

Tur nekas paaraak erotisks nebija, tak PSRS laika izdevums.
IP pierakstīta

kundalini007

« Atbilde #26 : Aprīlis 02, 2012 »

Es gan oponēšu - prostitūtcija sagrauj personību tāpat kā nāvessoda izpildīšana.

Es kaut kad pasen lasīju Jefremova `` Atēnu Taīdu`` un skjiet, ka vinju ( sengrieķu)modelis bija tuvu optimaalajam.
Tā grāmata ir perversa veča erotiskās fantāzijas :P

normāla grāmata, nekādas vainas
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455
« Atbilde #27 : Aprīlis 02, 2012 »

9K116
Es biju domājis vairāk žigolo - tos, kas pārdod sevi sievietēm, nekā homoseksuālistus.
Es pat nezinu kāda attiexme ir pret žigolo. Cik saprotu tur jābūt arī šādiem tādiem talantiem, ne velti šamie maxā daudz dārgāk :D
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455
« Atbilde #28 : Aprīlis 02, 2012 »

prostitūtcija sagrauj personību.
Tam var piekrist, bet vai tāpēc iebāzt galvu smiltīs ...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #29 : Aprīlis 02, 2012 »

Raven

Hmm, kad mees ar Noetic skaidrojam ka dazjaadu vielu lietosjana sagrauj personiibu, juusu iebildumi ir apmeeram taadi, ka mazos daudzumos jau nesagrauj un veel tas dod socializaacijas iespeejas nonjem spriedzi, dod unikaalas sajuutas.

Nezin, sjo visu uz prostituciju arii nevar attiecinaat?
IP pierakstīta