Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Prostitūcija  (Lasīts 10458 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455
Prostitūcija
« : Aprīlis 01, 2012 »

Viedokļi?
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
Re: Prostitūcija
« Atbilde #1 : Aprīlis 01, 2012 »

Mans viedoklis ir ka vajag pilnībā legālu, lai šamās maxā nodokļus in iziet "tehniskās apskates".
Protams, tur jābūt gan reklāmas gan pieejas ierobežojumiem.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #2 : Aprīlis 01, 2012 »

Jā, tas ir bezmaz vai no sērijas 'alkohols'. Neko tur apkarot nevar, un - vai vispār vajag? Kāds tur sevišķais ļaunums? No alkoholisma un daudzām citām vielām smadzenes var saiet dēlī.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #3 : Aprīlis 01, 2012 »

Tas pats kas ar drogām. Protams, jālegalizē un jāregulē.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #4 : Aprīlis 01, 2012 »

Mans viedoklis ir ka vajag pilnībā legālu, lai šamās maxā nodokļus in iziet "tehniskās apskates".
Protams, tur jābūt gan reklāmas gan pieejas ierobežojumiem.
Apmēram līdzīga attieksme no manas puses. Arī pašām sievietēm būtu drošāk un pensija arī iekrātos.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #5 : Aprīlis 02, 2012 »

Viedokļi?
Man vārdā Prostitūcija nepatīk burts R - grūti izrunājams. :)
Kas tad ir prostitūcija? http://lv.wikipedia.org/wiki/Prostit%C5%ABcija
Citāts
Prostitūcija (franču: prostitution, latīņu: prostitutio: nodošanās netiklībai) ir seksuālo pakalpojumu sniegšana par samaksu.[1]
↑ "Nodarbošanās veids — seksuālo pakalpojumu sniegšana par samaksu.", Latviešu literārās valodas vārdnīca. 1.–8. Rīga, Zinātne, 1972.–1996. http://www.tezaurs.lv/sv/?w=prostit%C5%ABcija

Nezinu vai man patīk, jo nav nācies izpildīt visus nosacījumus šai darbībai. Ar netiklību esmu nodarbojies, bet neesmu maksājis tieši, proti, samaksā netiešā formā neskaistās, jo tad arī laulība ir prostitūcija. 
Latvijā ar prostitūciju ir sekojoši: Legāla, tiek regulēta, bordeļi nav legāli. 

http://www.likumi.lv/doc.php?id=169772&from=off Rīgā 2008.gada 22.janvārī (prot. Nr.5 4.§)
Prostitūcijas ierobežošanas noteikumi
Pārlaidu acis- nenopietni :
Citāts
4. Personai aizliegts piedāvāt vai sniegt seksuālos pakalpojumus par maksu, kā arī saņemt šos pakalpojumus šo noteikumu 3.punktā minētajā dzīvojamā telpā:
4.1. ja tā atrodas tuvāk par 100 metriem no izglītības iestādes vai baznīcas;

Citāts
12. Ir aizliegta jebkura trešās personas darbība, kas veicina prostitūciju.
Hmzs, vai Asteriska darbība uzsākot šo diskusiju nav prostitūcijas veicināšana (reklāma)?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #6 : Aprīlis 02, 2012 »

Es kaut kad pasen lasīju Jefremova `` Atēnu Taīdu`` un skjiet, ka vinju ( sengrieķu)modelis bija tuvu optimaalajam.

Es domaaju - hetēras. Brīvi, cienījami cilvēki, ar savām tiesībām.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #7 : Aprīlis 02, 2012 »

Hmzs, vai Asteriska darbība uzsākot šo diskusiju nav prostitūcijas veicināšana (reklāma)?
Nedomāaju vis.

6dien braucu pa Maskavas ielu, kur šamās "balso". Sakarā ar to ka nav nodefinēts salkano lukturu rajons, jamās mētājas pa ceļmalām. Par cik bordeļi nav atļauti, nodokļus šās nemaxā, jo nevar jau izkontrolēt un kases aparātu līdzi nenēsā. Es domāju ka prātīgāk būtu šās sadzīt bordeļos, kut to visu var daudz vieglāk kontrolēt.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #8 : Aprīlis 02, 2012 »

Citāts
4. Personai aizliegts piedāvāt vai sniegt seksuālos pakalpojumus par maksu, kā arī saņemt šos pakalpojumus šo noteikumu 3.punktā minētajā dzīvojamā telpā:
4.1. ja tā atrodas tuvāk par 100 metriem no izglītības iestādes vai baznīcas;
Tā tavā izpratnē ir ''regulācija''? Ķipa, pants ''tuberkulozes slimniekiem ir aizliegts klepot virsū maziem bērniem'' ir tuberkulozes izplatības regulācija.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #9 : Aprīlis 02, 2012 »

Asterisks

Kaadeelj un kaadu vajadzeetu kontroli?

Nu mediciinisko  - pret STS - OK.
Kaadu veel? Pret sutenerismu - lai prostitutas netiek paverdzinaatas? Drosji vien to arii.

Pie  sjiem noteikumiem - med. kontrole un vardarbiibas/ paverdzinaasjanas nepieljausjana - sjo darbiibas sfeeru drosji vien vareetu uzskatiit par maakslas veidu, kaa tas arii senajaa griekijaa bija.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #10 : Aprīlis 02, 2012 »

Asterisks

Kaadeelj un kaadu vajadzeetu kontroli?

Nu mediciinisko  - pret STS - OK.
Kaadu veel? Pret sutenerismu - lai prostitutas netiek paverdzinaatas? Drosji vien to arii.

Pie  sjiem noteikumiem - med. kontrole un vardarbiibas/ paverdzinaasjanas nepieljausjana - sjo darbiibas sfeeru drosji vien vareetu uzskatiit par maakslas veidu, kaa tas arii senajaa griekijaa bija.
1. Ja valsts neliekas ne zinis, "kontrolē" suteneri => kriminālajās aprindās ieplūst nauda , tās spēcinot.
2. Kādēļ gan lai viņas nemaksātu nodokļus kā visi ? A ja nekontrolēs , tad arī nemaxās.

Kādu kontroli? - bordeļi ar kases aparātu licencu utt
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #11 : Aprīlis 02, 2012 »

Es laikam tomēr būšu par aizliegšanu, un tā kā pircējus noķert būtu grūtāk, sodīt droši vien nāktos prostitūtas.

Galvenais jautājums ir, vai pie pilnīgā legalizētas un kontrolētas prostitūcijas būs sevišķi daudz sieviešu, kuras gribēs `strādāt` šajā `profesijā`?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #12 : Aprīlis 02, 2012 »

Man domāt, apmēram tikpat daudz cik tagad.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #13 : Aprīlis 02, 2012 »

Daudz interesantaks ir jautājums kāpēc dažiem prastjitutkas izraisa neslēptu negatīvu emociju gammu, līdzīgi kā geji antipraidistiem utml...

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #14 : Aprīlis 02, 2012 »

Krista

Domaaju, ka 2 negatiivaas attieksmes iemesli:

a) Objektiivi sjii nodarbe ir puskriminaala, taatad iet kopaa ar organizeeto noziedziibu, alkoholu, narkotikaam, zaadziibaam, vardarbiibu, cilveeku tirdznieciibu etc. Tik taalu taa izraisa negatiivu attiexmi arii man.
b) specifiskaa patriarhalistu nepatika. Tas ir - vinji nevar paciest sievietes, kuras sev partnerus izveelas pasjas un tml.
IP pierakstīta