Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisti publiskajā telpā:  (Lasīts 5968 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42396
  • Ateists
Re: Ateisti publiskajā telpā:
« Atbilde #60 : Oktobris 02, 2013 »

Jā tapa, baiiidiiieesss, esss deeeeeemons, uuuuuu!!!!!
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #61 : Oktobris 02, 2013 »

Papucs, nu ko ta jams bremzē?
( also, es Tavu stāstu zinu, es uzskatu, ka Tu nemelo, bet tāpat es uzskatu, ka šis ``dievs`` ir / bija procesi Tavā galvā)
PS - gadījumi, kad cilvēki - arī psihiski veseli cilvēki, smagās extremālās situacijās reportē fantomus, tas ir - tiem liekas, ka viņi ar kādu sarunājas, pat redz fantomus - ir zināmi - gan no karavīru, gan alpinistu pieredzes.
tev Ctulhu ir pilnīga taisnība, reizēm cilvēks tik loti baidās atzīt, ka no rīta līdz vakaram ar viņu runā dievs (jo domā, ka tad viņu psihenē iespundēs), ka kļūst kūst par ateistiem. nevajag Ctulhu kautrēties, te visi savējie, neviens nesmiesies! Droši saki, piedod mums mūsu grēkus, kā arī mēs piedodam. Un neieved mūs kārdināšanā, bet atpestī mūs no ļauna. Un viss būs labi. :) Dievs tevi mīl, nevajag bīties!! Tev nekas nenotiks, neviens pat neuzzinās, ka tu vairs patiesībā neesi ateists. :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #62 : Oktobris 02, 2013 »

Jā tapa, baiiidiiieesss, esss deeeeeemons, uuuuuu!!!!!
Ctulhu mīļais, tikai neraudi, mani dievs sargā un ar mani nekas nevar notikt, ja vien tāds nav dieva plāns! Bet dieva plānam pretoties ir neracionāli un zinātniski nepareizi, mosties dieva gaismā brāli Ctulhu! 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #63 : Oktobris 02, 2013 »

No pasaran! Nekādi dieva plāni neies cauri :D

Labi tapa, tu paliec nedaudz garlaicīgs, ej un negrēko vairs .
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #64 : Oktobris 02, 2013 »

Kur te ir ''ziņa''? Atefāgi tā pat nepārtraukti ar putām uz lūpām sašūt par relitārdu kampaņām.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #65 : Oktobris 02, 2013 »

No pasaran! Nekādi dieva plāni neies cauri :D
Tā ir tikai tava personiskā spītība, tavas personiskās mazās bailes tuvoties dievam, kuras uzpūš lielas tavi personiskie dēmoniņi, kuri valda par tavu prātu. Vai tu domā, ka kādam ir šausmīgi interesanti, ko šie dēmoniņi domā par pasauli, kas pasaulē demoņiņprāt ir pareizi, kas nav? Protams, ka nē, bet tu jau negribi uztvert zinātniski , bet visu laiku spītīgi tikai atkārto vienu un to pašu, cikls pēc cikla ar vienu un to pašu - neko! varbūt kaut ko izmainīsi un pamēģināsi rīkoties racionāli un zinātniski paskatīsies uz lietām, nevis "rullēsi to pašu plati atkal un atkal"?   
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #66 : Oktobris 02, 2013 »

tas pats
Citāts
Ctulhu mīļais, tikai neraudi, mani dievs sargā un ar mani nekas nevar notikt, ja vien tāds nav dieva plāns!
vispār tas ir klasisks oximorons. par kādu sargašanu var vāvuļot, ja plānos ir tevi noslīcinat, vai teiksim - nokilot autonegadījumā, Cht par mācību? Nu, vot, ienāca prātā Dievam mazliet iežēlinat Cth un dot viņam iemeslu padomāt. nav nekā vienkāršāka, kā ar vieglu Dieva pirxta pieskārienu nokilot tapu, Cth acu priekšā. Cth-am par mācību. Ij huiļi te runāt par kaut kadu tavu sargāšanu, ja tu esi Dievam pie pakaļas, ij Dievam Cth pārdomas vairāk rūp par tavu srano dzīvību? Tb - plāns viņam tāds. izmantot tapu par lielgabalu gaļu, cīņā par ūbervērtīgo Cth dvēseli.... tev būs kādi iebildumi Dievam? Pretenzijas par nesargāšanu?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #67 : Oktobris 02, 2013 »

Sāksim ar vienkāršāko, es sevi uztveru vērtīgāku dievam par Ctulhu. Tā kā dieva bērnu nav nekādas greizsirdības uz dieva uzmanību un rūpēm. Mēs neko nedalām, mums visiem pietiks arī tev Masik. Šeit mazliet ir jābrīvojas no 'bailīgā' prāta važām un jāmēģina uzticībā, ka viss būs daudz labāk, nekā 'prāts' vispār spēj iedomāties. un ja tu paļaujies uz prātu, viņš tevi saista un visu laiku biedē, ka to redz 'nevar', tas redz 'nesanāks', šeit būs 'ciešanas', u.t.t. Bet ja tu dzīvo mīlestībā, tas ir savādāk. Nu kā ir dzīvē, ja tu mēģini mīlēt ar prātu, tas viss beidzas ar dzīvniecisku seksu un vairāk nav iespējams sasniegt. Ar dievu ir līdzīgi. Tā kā būt farizejam attiecības, tas ir dumji, un dievs aicina tevi taisni uz attiecībām ar viņu. :)   
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #68 : Oktobris 02, 2013 »

tas pats
Citāts
Sāksim ar vienkāršāko, es sevi uztveru vērtīgāku dievam par Ctulhu.
un viss talakais vāvuļojums balstās šai uztverē. tas ir baisi labi, tikai kopš kura laika TAVA uztvere ir saistoša Dievam izpildei?
Tb - vai nav tā, ka Dievam pajāt ko tu tur uztver? Ij viņam tāds Cth varbūt būs nezkādēļ vērtīgāks par kaut kādu tapu. Tu jau dieva domas nezini ij motīvus tāpat. Nav tev nekādu kritēriju, kas izslēgtu tieši šādu scenāriju. Mēs to varam uzzināt ļoti vienkārši - tapa nosprāgst, Cth turpina dzīvot. Vai būs tad iemesls vāvuļot ka Dievs tevi sargā?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #69 : Oktobris 02, 2013 »

Nu tas ir dieva vārda apsolīts. Un man ir tikai ticība, ka dieva vārds ir patiesība un dievam saistošs. :)
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #70 : Oktobris 02, 2013 »

tas pats
Ja? Dievs tev kaut ko personīgi ir apsolījis? Jeb tu tikai tā domā (tici) ka Dievs tev kaut ko ir solījis?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

anonymous

« Atbilde #71 : Oktobris 02, 2013 »

IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #72 : Oktobris 02, 2013 »

tas pats
Ja? Dievs tev kaut ko personīgi ir apsolījis? Jeb tu tikai tā domā (tici) ka Dievs tev kaut ko ir solījis?
Masik, tu jauc visu kārtību, iesākumā ir jūtīga izslāpusi sirds (mana), pēc tam ir tikšanas ar dievu, un tad seko ticība un dieva vārda iepazīšana. Ne velti tev saka ar savu auksto pratu neko bībelē īsti nevar saprast, - kā tad tā! Un iepazīstot dieva vārdu, tu uzzini, kas tev ir solīts, ka tev nekas nav bīstams, ja vien tu neatkāpies no dieva. :) Un kad tev personīgi ir par maz spēka tik bezgalīgi ticēt, tad tu mierinājumu un palīdzību gūsti baznīcā un draudzē. Tāpēc arī sirds ir būtiska http://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=1596.0
bez mīlestības uz dievu, ticības Jēzus no Nācaretes augšāmcelšanās brīnumam, nav jēgas rakāties pa svētajiem rakstiem. :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #73 : Oktobris 02, 2013 »

tapa un ticēt visādām figņām kā `` Jēzus no Nācaretes augšāmcelšanās brīnumam`` arī nav jēgas, jā bībeli, protams, ir vērts izlasīt. Ļoti labi palīdz vismaz pret šo dievticības variantu.
IP pierakstīta

tas_pats

IP pierakstīta