Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Pavests Francisks: ka tas, kas necīnās, jau ir zaudējis!!!  (Lasīts 518 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats


Kaljāri teiktā uzruna darbaļaudīm liecina par pāvesta Franciska drosmi un arī prasmi iet pret straumi, uzskata Vatikāna valsts sekretāra substitūts arhibīskaps Andželo Bečču. Itālijas plašsaziņas līdzekļi plaši komentē svētdien, 22. septembrī, Franciska veikto pastorālo vizīti Sardīnijā, īpaši viņa uzrunu strādniekiem. Pāvests atklāti runāja un kritizēja tādu ekonomisko un finanšu sistēmu, kurā centrālā vieta ierādīta naudas dievam, kas peļņas dēļ ir gatava uz visu, pat pārkāpt tiesības un neievērot principus. Vatikāna valsts sekretāra substitūts atgādina, ka Francisks stingri aizrāda katram, kas grib Baznīcu pārveidot par nevalstisku organizāciju. Pāvests nosoda ekonomiskās sistēmas netaisnīgumu, kas rada ciešanas, saka Vatikāna pārstāvis.

Uz Svētā tēva uzrunas strādniekiem lielo nozīmi norāda arī Kaljāri arhibīskaps Arrigo Miļjo. Pāvests teica, ka tas, kas necīnās, jau ir zaudējis. Tas bija ļoti nozīmīgs brīdis. Tas bija aicinājums nepadoties. Arhibīskaps uzsvēra, ka pāvesta vizīte bija liels un svarīgs notikums. Vizītes Kaljāri ietvaros Francisks tikās arī ar jauniešiem, kurus aicināja nepakļauties pesimisma un mazdūšības kardinājumam. Mēs nedrīkstam dzīvot bez cerības. Cerība ir kristieša dzīves neatņema sastāvdaļa, atgādināja pāvests.


Informācijas avots http://lv.radiovaticana.va/news/2013/09/24/p%C4%81vesta_uzruna_str%C4%81dniekiem_izraisa_pla%C5%A1u_rezonansi/let-731391
Vatikāna Radio mājas lapa
IP pierakstīta