Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Katru dienu +3000.... a te gada laikā, tikai vienā vācijā - 500'000  (Lasīts 3950 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

a_masiks
Citāts
nubet tādos apstākļos jocīgā ideja, ka niggas arī ir cilvēki - paliek visai trausla un nepievilcīga. Tb  -situācija gluži ka ar "marsieti" - ja man jāsāk salīdzināt kuram lielakas tiesības ij jāsāk saskarties ar to ka vistas ar savu esību sāk piegriezt manas tiesības  - es lemšu par labu sev, nevis vistām. Un man būs dziļi pajāt tas ka vistām tas var nepatikt vai radīt iespaidu ka pret viņām izturas necienīgi...
Nu nebūs vis TIK vienkārši. Redz, piemērā ar vistām nekādu problēmu nav - cilvēki ir cilvēki, vistas ir vistas un nekādu neviennozīmīgi traktējamu starpformu starp šīm klasēm nav.

Savukārt ar niggām ir bēda, jo tur ir iespējami entie starpvarianti starp `niggām` un `cilvēkiem` - piemēram, civilizēts un izglītots nigga uzvalkā, vai stipri pabāls mulats. Vai, gluži vienkārši, baltās urlas. Kur novilksim līniju?
Citāts
Visa fiška slēpjas pārliecībā. CIK ĻOTI pats sludinātājs tic tam ko runā? Ja patiešām tic - viņam nebūs nekādas aiztures pārdot nākotnē nevajadzīgo dzīvokli. Ja tomēr ļurināšna ir viens, bet dzīvoklis liek par saviem vardiem atbildēt.... tad... nu tad notiek kā parasti - džeks aizver muti un pazūd krūmos.
Bet šim ir arī monētas otra puse - dvēseles pārdošana... materiālisti tieši tāpat neraujas ar notariāli apstiprinātu līgumu pārdot savu dvēseli, kaut arī ir visai pārliecināti, ka tādas nav... ;)
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

MJ
Citāts
Savukārt ar niggām ir bēda, jo tur ir iespējami entie starpvarianti starp `niggām` un `cilvēkiem` - piemēram, civilizēts un izglītots nigga uzvalkā, vai stipri pabāls mulats. Vai, gluži vienkārši, baltās urlas. Kur novilksim līniju?
nekas jauns nav jāgudro. izmantojam jauko cilvēku zemes pieredzi rasu segregācijā.
taču faktiski pietiek ar iedalījumu "savējais-enemijs".

Citāts
Bet šim ir arī monētas otra puse - dvēseles pārdošana... materiālisti tieši tāpat neraujas ar notariāli apstiprinātu līgumu pārdot savu dvēseli, kaut arī ir visai pārliecināti, ka tādas nav... ;)
vot dīvainā kārtā, es piedāvājis esmu to andeli, bet man nopirkt manu dvēseli- pagaidāms neviens. lai gan bija reiz reklāma par dvēseļu optom iepirkšanu, tikai tur pašam par nelielu profitu bija jāmeklē un jādodas, pie kam nebija pārliecība  kas tas nav feiks....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

a_masiks
Citāts
nekas jauns nav jāgudro. izmantojam jauko cilvēku zemes pieredzi rasu segregācijā.
taču faktiski pietiek ar iedalījumu "savējais-enemijs".
Nē, bet jautājums paliek - cik nēģeriskam ir jābūt nēģerim, lai viņu klasificētu kā nēģeri?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

MJ
Kvarterons vēl skaitījās nēģeris...  vismaz izejot no tāda paša nosaukuma Tomasa Rīda romāna satura.
taču te runa bija vairāk par pārliecību "būt par arābu", nevis tīrasiņu piederību tuvo austrumu ģenētiskajam kokam.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

a_masiks
Citāts
taču te runa bija vairāk par pārliecību "būt par arābu", nevis tīrasiņu piederību tuvo austrumu ģenētiskajam kokam.
Bet tad atkal sanāk `atā, atā!` uzskatu un reliģiskās pārliecības, to paušanas un pulcēšanās brīvībai... kas nozīmē:
- faktiski totalitārismu;
- to, ka tas kādā brīdī par pavērsties pret mums...  ::)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

MJ
Vai vispār maz ir tādi nēģeri? Vai tad pareizi nav 'afroamerikānis'?
Bet, ja viņš dzīvo Eiropā, tad ir afroeiropietis?
Āfrikā - afroafrikānis?
Ja afroamerikānis ierodas Āfrikā, tad kā viņu pareizi sauc?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

EzītisMiglā
Citāts
Vai vispār maz ir tādi nēģeri?
Vienkāršības labad sauksim viņus un tā un, kamēr mums neviens no malas nepiesienas, uz pārlieku politkorekciju politkorekcijas dēļ neiespringsim, oki? ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42208
  • Ateists

Il'ars, aplami. Par musulmani, iespējams, kļūs Ilārs pats. Jo Ilāra personas uzbūvei dievticēšana atbilst.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Ilārs
Citāts
Nekas, muslimi jūs izārstēs no ateisma ātri vien. Pavisam drīz pienāks laiks, kad vairs nevarēsiet baudīt tolerantās kristietības augļus, un Ctulhu skraidīs pa savu laboratoriju ar čalmu galvā un sintezēs šiem zarina gāzi. Masiks vairs nepieminēs savu kapeiciņu, bet abi ar Ctulhu draudzīgi svinēs Ramadanu un prātos, kā pa taisnāko ceļu nokļūt Mekā. Ateisms ir vāja ticība. Zviedrijas sociķu liktenis ir labs piemērs.
Cilvēku var piespiest ārēji izrādīt lojalitāti, bet iekšēji nevar piespiest ne ticēt, ne mīlēt. Tā ka Tava prognoze ir kā minimums aplama.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555

Ctulhu,

Sākotnēji muslims pieliks nazīti pie kakla un Ilārs pie Dieva, bet Ctulhu padomās un izdomās to, ko MJ saka par ārēju lojalitāti. Pēc tam sirdsapziņa sāks viņu mocīt un viņš sāks aktīvi propagandēt muslimu ticību, lai to apklusinātu. Viss vienkārši, ateisms tiks izārstēts ātri. 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs, a kāpēc Tu domā, ka muslimam nazītis būs, bet man ne? Es taču neesmu nekāda avs :D
IP pierakstīta

anonymous

`Pēc tam sirdsapziņa sāks viņu mocīt un viņš sāks aktīvi propagandēt muslimu ticību, lai to apklusinātu.`

kādas muļķības.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

anonymous, Ilārs aplami uzskata citus par pazemīgiem, tas ir - ar vergu psiholoģiju.
IP pierakstīta

anonymous

nu bet dabiski. tas ir tas ko viņam ik dienas borē galvā viņa skriptūras.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Ctulhu,

Sākotnēji muslims pieliks nazīti pie kakla un Ilārs pie Dieva, bet Ctulhu padomās un izdomās to, ko MJ saka par ārēju lojalitāti. Pēc tam sirdsapziņa sāks viņu mocīt un viņš sāks aktīvi propagandēt muslimu ticību, lai to apklusinātu. Viss vienkārši, ateisms tiks izārstēts ātri. 
Vai tu pats uzskati, ka tādā veidā var pievērst kristietībai? Ja nē, kapēc domā ka islamam var?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu