Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Katru dienu +3000.... a te gada laikā, tikai vienā vācijā - 500'000  (Lasīts 3975 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8269

Gnidrolologs, tā bildīte ir no siltas zemes, Eiropas ziemā šitāds tuss nesanāks.
Sanāks sanāks. Neaizmirsti par globwarmthingie.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists

Ugu. Globālā sasilšana - Golfa straumes apstāšanās - kontinentalais klimats Eiropā. Tas nozīmē +40 vasarā un -40 ziemā.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Kaut kā neredzu pamatu vietējos vāciešus saukt par retardētiem idiotiem, kurus neinteresē eksistenciali jautajumi, salīdzinot ar ticības kārajiem niggām....
Es atkal neredzu iemeslu salīdzināt ievazājušos mežoņus ar civilizētas kultūras aborigēniem. Tiesa, ticības kāriem niggām ir daudz labāka bara kohēzija, kas vienmēr ir priekšrocības no darviniskās konkurences viedokļa pār apātiskiem intelbeņķiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Mūsdienās jau nu individu skaits vairs nedod priekšrocību.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4454

A vai tas trends nav vienkārši turku-vāciešu vairošanās trends ?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Aste, es tā sapratu, ka ne tikai. Ticīgums mazinās arī čisto %uāli vāciešu vidū.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

Citāts

Dod gan, sevišķi, pie esošā rietumu pasaules tolerastijas līmeņa. Paskaties, kas notiek, teiksim, pie britiem? Vesels bars nēģeru, dvieļu un austrumeiropiešu, kuri tur sēž uz pabalstiem un arvien neatlaidīgāk prasa celt mošejas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

le-haim, nu un likumdošana attiecībā uz visādiem pabalstiem pamazām mainās. + paskaties - šveicē piemēram pateica: nekādus minaretus un basta. Tāpat seju aizsedzošus apģērbus ne visur atļauj, Francijā, piemēram aizliedza.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

Fakts kā tāds paliek, Čultu - bars ar dvieļiem ,kuri vairojas kā truši, pāris paaudzēs pilnībā iznīcinās jebkuru kultūru. KAut vai tāpēc, ka viņu ir vairāk.

Par aizliegšanu - ja šiem kaut kas nepatīk, dvieļi un nēģeri rīko nekārtības. Salīdzinoši nesen Francijā kaut kādi melnie ālējās uz nebēdu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

le-haim. Nujā paālējās un pie varas nāca samērā radikālā Sarkozī valdība (Sarkozī pirms tam iekšlietu ministrs bija) un piegrieza ālēšanos. Deportēja daudzus.

Bet piekrītu, problema ir un tā jārisina, to nevar noliegt.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Nedod, ja indivīdi ir tādi kā Rietumos. Atomizēta viens pret otru vienaldzīgu indivīdu kopums iekš random teritorijas. Visādi niggas nav attālinājušies no sava bara protekcijas instinktiem, tāpēc ikdienas saskarsmē ar civilizēto eiropieti kaut kāds bariņš agresīvu nēģeru būs dominējošs pat vidē, kur civilizētajiem ir skaitlisks pārsvars.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Citāts
Atomizēta viens pret otru vienaldzīgu indivīdu kopums iekš random teritorijas. Visādi niggas nav attālinājušies no sava bara protekcijas instinktiem, tāpēc ikdienas saskarsmē ar civilizēto eiropieti kaut kāds bariņš agresīvu nēģeru būs dominējošs pat vidē, kur civilizētajiem ir skaitlisks pārsvars

nubet tādos apstākļos jocīgā ideja, ka niggas arī ir cilvēki - paliek visai trausla un nepievilcīga. Tb  -situācija gluži ka ar "marsieti" - ja man jāsāk salīdzināt kuram lielakas tiesības ij jāsāk saskarties ar to ka vistas ar savu esību sāk piegriezt manas tiesības  - es lemšu par labu sev, nevis vistām. Un man būs dziļi pajāt tas ka vistām tas var nepatikt vai radīt iespaidu ka pret viņām izturas necienīgi..... laipni lūgtum uz iesma vai zupas katlā! Brīva izvēle, demokrātija un brīvā griba. Es ar mieru ēst gan tā, gan šitā.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Par to jau bazara nav. Ne jau man tev to jāsaka, bet tiem, kas šitādas kuiņas atbalsta.

IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555

Masik,

nebija gatavs man pārdot savu dzīvokli par 1000 latiem

Tev nu gan ir loģika, kā vienmēr! Kur tad viņš nabags liktu tos 100O latus pēc pasaules gala?

Nekas, muslimi jūs izārstēs no ateisma ātri vien. Pavisam drīz pienāks laiks, kad vairs nevarēsiet baudīt tolerantās kristietības augļus, un Ctulhu skraidīs pa savu laboratoriju ar čalmu galvā un sintezēs šiem zarina gāzi. Masiks vairs nepieminēs savu kapeiciņu, bet abi ar Ctulhu draudzīgi svinēs Ramadanu un prātos, kā pa taisnāko ceļu nokļūt Mekā. Ateisms ir vāja ticība. Zviedrijas sociķu liktenis ir labs piemērs.

Kas attiecas uz kristietību, tad vienkārši piepildās Kristus pravietojums, ka laiku beigās notiks masveidīga atkrišana no ticības un parādīsies daudzi viltus pravieši un baznīca vairs nepastāvēs ārēji organizētā veidā.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Ilārs
Citāts
Tev nu gan ir loģika, kā vienmēr! Kur tad viņš nabags liktu tos 100O latus pēc pasaules gala?
Tas tev loģika nestrādā, nevis man vai kādam citam. No sākuma vispār tikapiedāvāti 500Ls.
Pamatojums - pirms pasaules gala, sludinātājs dabū savu $$ un var tērēt kam vien vēlas.Piemēram tai pašai sludināšanai vai miesas sagatavošanai Armagedonam. Dzīvoklis LĪDZ atrunātajam datumam ir manējais bet uz līguma pamata sludinatājs turpina tur dzīvot kā savējā. Loģiski ka ja būs pasaules gals - nedz naudai nedz dzīvoklim vairs nebūs nekādas vērtības un pēc viņiem nebūs vajadzība. Proti - ja pasaules gals būs- es būšu zaudējis 500Ls, kurus varēju pirms tam izmantot kaut kādām savām vajadzībām, un pēc armagedona būšu zaudējis gan naudu gan dzīvokli gan dzīvību, protams.
Ja pasaules gala nebūs - es būšu par ļoti smieklīgu naudu nopircis sludinātāja dzīvokli.
Darījums pirms Armagedona tiek noformēts pie notāra un zemes grāmatā.
Visa fiška slēpjas pārliecībā. CIK ĻOTI pats sludinātājs tic tam ko runā? Ja patiešām tic - viņam nebūs nekādas aiztures pārdot nākotnē nevajadzīgo dzīvokli. Ja tomēr ļurināšna ir viens, bet dzīvoklis liek par saviem vardiem atbildēt.... tad... nu tad notiek kā parasti - džeks aizver muti un pazūd krūmos.

Par muslīmiem tev nebūs taisnība, Šobrīd viņi piedzīvo kaut ko līdzīgu Lutera šizmai. Un sekas tam būs līdzīgas kā kristīgajai ticībai - reliģijas nodalīšana no valsts pārvaldes un ietūcīšana personīgās izklaides kategorijā.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu