Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Katru dienu +3000.... a te gada laikā, tikai vienā vācijā - 500'000  (Lasīts 3955 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

http://www.delfi.lv/news/world/other/kristiesiem-vacija-draud-minoritates-statuss.d?id=43633013

ak, vai, vai.... Ilāram vajadzētu kaut kā iet un mierināt satrauktos fričus... pastāstīt ka ateisti, redz, čakli konvertējas kristiešos un drīz vairs nebūs neviena ateista, jo ateisms - tas ir neloģiski, tumsonīgi un dumji.....
ak, wai wai....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42208
  • Ateists

Mjā un tas nevis tāpēc, ka muslīmi nāk, bet tāpēc, ka viņi gluži vienkārši pārstāj ticēt dievam.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555

Masik,

Tu domā tie ir ateisti? Es domāju, ka tie ir pofigisti, vai varbūt atejisti, jo vāciešim apmēram 90% no sakāmvārdiem saistās ar sūdiem un dibenu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs, nelamājies nu. Labāk nopērc ebajā kādu baznīcu, kamēr nav nojauktas. :)
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262

Tur jau iet runa par provizorisku nākotni, nevis konstatētu faktu. Pagaidām kristiešu vēl ar vien ir mažoritāte un pagaidām mudslimiem vēl daudz laika.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs, nu cik es saprotu, tur iet runa par tendenci jeb trendu. OK, ne jau nu viņi visi kļūst par pārliecinātiem ateistiem, vnk pārstāj interesēties par reliģiju, jo ir skaidrs, ka tur nav eksistencialo atbilžu.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Ilārs
1) domāju ka tie varētu būt agnostiķi.
2) sakarā ar vācijas likumdošanu un oficiālo daļējo baznīcas un valsts saistību (valsts baznīcas vārdā iekasē baznīcas nodokli), situācija parāda skumjo faktu, ka tad kad par savu ticību ir jābalso ar maciņu (pat ne ar dzīvību) - no ticības atsakās.
/te varu mazliet nomierināt.ezotēriķi vēl mazākā mērā uz to ir gatavi. kad notika slavenā bļaustīšanās par pasaules galu 2012 gadā - neviens, pilnīgi neviens no vāvuļotājiem nebija gatavs man pārdot savu dzīvokli par 1000 latiem. Neviens no dirsējiem!!!! Šis piedāvājums pašmāju jaunizceptajiem armagedona praviešiem bija kā santīma tests. Vienmēr nostrādāja vienkārši perfekti/
3) te tead varētu runāt par samērā kopīgu bēdīgo apziņas stāvokli ticības jomā. Ibo tendence pārējās valstīs ir tāda pati. Pie kam. Sieviešu ordinācija, geju un lezbu laulības un citas šausmu lietas ar kurām lelba forumā tiek biedēts - tie nav cēlonis bet gan sekas. Proti - izmisīgi soļi, lai padarītu baznīcu pievilcīgu arī tiem, kurus ticības particības laikos lepni izpendelēja ārā pa baznīcas durvīm. Proti, var teikt ka sieviešu ordinācija (pretēji ieražām) parāda to, cik tai brīdī baznīca ir izmisusi un kādā krīzē tā atrodas. Tās ir nevis celonis krīzei, bet gan redzamā daļa aisbergam.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Tur jau iet runa par provizorisku nākotni, nevis konstatētu faktu. Pagaidām kristiešu vēl ar vien ir mažoritāte un pagaidām mudslimiem vēl daudz laika.
Tas gan. Taču esošais stāvoklis ļauj samērā drošticami vilkt kaut kādas prognozes. Anyway  - fakts paliek fakts: baznīcas tiek iztirgotas. Un baznīca nav kā modes auto- kas  ilgāk par 10 gadi netiek lietota...  Ja baznīca paliek tukša un brūk kopā - tā ir visai zīmīga lieta. Tas gan neizslēdz visādas renesanses un newage kustības, taču stāvoklis šobrīd ir tāds kāds ir. Sarūk, jauni laji pienāk nepietiekamā daudzumā, lai prognozējamā nākotnē varētu uzturēt to kas jau ir...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks, laikam jau lelba finansu problemām cēlonis pa lielam ir tas pats.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262

Citāts
OK, ne jau nu viņi visi kļūst par pārliecinātiem ateistiem, vnk pārstāj interesēties par reliģiju, jo ir skaidrs, ka tur nav eksistencialo atbilžu.
Vai arī eksistenciālas atbildes viņus neinteresē. Nevar būt atbilžu, ja nav jautājumu.
Nav dižas nozīmes anyhow, jo
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrolologs, tā bildīte ir no siltas zemes, Eiropas ziemā šitāds tuss nesanāks.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Gnidrologs
Citāts
Vai arī eksistenciālas atbildes viņus neinteresē. Nevar būt atbilžu, ja nav jautājumu.
Nav dižas nozīmes anyhow, jo

varbūt arī tā. Taču no reliģijas atsakās nevis vācijā iebraukušie muslīmi, bet gan vietējie aborigēni, kuri kristīgi luteriskajā tradīcijā dzīvojuši jau 500 gadus. Un pirms tam vēl vairāk katoļu tradīcijā. Kaut kā neredzu pamatu vietējos vāciešus saukt par retardētiem idiotiem, kurus neinteresē eksistenciali jautajumi, salīdzinot ar ticības kārajiem niggām....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

ir jau arī tāds efekts - tiesa vēl salīdzinoši neliels - ka Rietumu augstāko izglītību dabūjuši melnie vai nu atsakās no savas reliģijas vai arī piekopj to daudz mērenākā variantā.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks

ir jau arī tāds efekts - tiesa vēl salīdzinoši neliels - ka Rietumu augstāko izglītību dabūjuši melnie vai nu atsakās no savas reliģijas vai arī piekopj to daudz mērenākā variantā.
Uz to jau arī rietumi cer....
Ibo fakts paliek fakts - musļiki bariem bēg no savas reliģiskās un reliģiski morālās dzimetenes kā žurkas no slīkstoša kuģa. Gluži kā PSRS laikos, sludinot rietumu pūstošās sabiedrības strauju sapūšanu un ātru galu... tai pat laikā faktiski sapņojot pašiem mazliet papūt, kamēr tas solītais gals nav pienācis....

Savukārt pretējais ir nenovērojams - tikai atsevišķi dīvaiņi mūk no pūstošjiem rietumiem lai beidzot ieelpotu tīras un nepiesmietas ticības veselīgo gaisu, kaut kur fundiju zemēs... un.... zinot pašmaju kārkluarāba Ahmeda stāstu - parasti pamatīgi viļas....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Ā, ok, Ahmeda vaimanu stāsts būtu takā šeit izlasāms:
http://www.islammuslim.lv/Muslims/Latvija/Kopiena/Ahmeds_par_sudanu.htm
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu