Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Tiešsaistes sarakste  (Lasīts 1695 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Tiešsaistes sarakste
« : Marts 28, 2012 »

Forums pēc manas izpratnes ir vieta kur samērā lēnām un dziļdomīgi risina domu pavedienus un ja forumā risina ikdienas komunikācijas vajadzības, tad uzrodas klasikā mēstuļu uzkrājums, kurus vajag dedzināt zilās ugunīs. :) Bet foruma iemītnieks Asterisks uzvēdīja sensenas atmiņas par vecajiem labajiem laikiem - proti, IRC http://en.wikipedia.org/wiki/Irc . Patiesībā viņš jau nav izmiris, bet mūsdienu lietotāji ir tik aprobežoti, ka prieks viņiem tā ir ķīniešu ābece. Un tāpēc ir jautājums vai forumam nav jau iebūvēts kāds čats, kur patiesībā pat nevajadzētu moderēt.     
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
Re: Tiešsaistes sarakste
« Atbilde #1 : Marts 28, 2012 »

Tas Pats

Priekš čata te ir sadaļa ``ikdienas sarunas``, kuras ( vecās) tiks mestas ārā, ja būs problemas ar vietu.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #2 : Marts 28, 2012 »

Iebūvēts laikam nav, taču ir mod-i, kurus var pieinstalēt klāt. Būs jāpapēta.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #3 : Marts 28, 2012 »

Citāts
ja forumā risina ikdienas komunikācijas vajadzības, tad uzrodas klasikā mēstuļu uzkrājums, kurus vajag dedzināt zilās ugunīs.
Hmm, vai ir kāds veids, kā Tev `ikdienas sarunas` KĀ ĪPAŠI traucē?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

tas_pats

« Atbilde #4 : Marts 28, 2012 »

Viņas piekakā rss sekošanu, bet tas būtu pārlieku smags uzdevums likt ezītim sašķirot, lai "Ikdienas sarunas" apiet rss. :) Es ari esmu cilvēks. ;)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #5 : Marts 28, 2012 »

Aha, es no tā neko daudz nejēdzu.
Ja nu vienīgi tas_pats uzraksta kodu ;)
Vai sameklē mod-u, ja tāds ir...
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #6 : Aprīlis 03, 2012 »

Varbūt  šitais:
SA Chat Bar
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2534
Un es simplemachines.com neko nerakstīšu, nav mana marka. Vajag pamēģināt un dot slēdzienu. :)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #7 : Jūnijs 10, 2012 »

tas_pats
Ikdienas sarunas nav čats.
Ikdienas sarunas vairāk ir kolektīvās domāšanas tehnoloģija, ko dažādi cilvēki izmanto ar laika nobīdi dinamiskas datu bāzes režīmā.
Man žēl, ka Tevi tas traucē, bet čats tomēr nav piemērots šai domāšanas tehnoloģijai.
:)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #8 : Jūnijs 10, 2012 »

"Ikdienas sarunas" nav čats.
Hehe, ir gan čats. Un "čats" bez sliktas jēgas - tērgāšana. Pavisam cilvēciska vajadzība.     

Citāts
Ikdienas sarunas vairāk ir kolektīvās domāšanas tehnoloģija, ko dažādi cilvēki izmanto ar laika nobīdi dinamiskas datu bāzes režīmā.
Domāšanai tomēr ir vajadzīgs mērķis un ieguldījums. Tējnīcā nav nedz mērķa, nedz ieguldījuma, ko vislabāk priekš manis raksturoja manas kaimiņienes norādījums uz manu nosodījumu, ka migla jau nav izlasāma, viņa, tā starp citu piebilda, ka tas jau nav domāts lasīšanai. ;) 
Citāts
Man žēl, ka Tevi tas traucē, bet čats tomēr nav piemērots šai domāšanas tehnoloģijai.
:)
Mani netraucē tējnīca, vēl jo vairāk tāpēc, ka tējnīca savā būtība ir dziļi organizēta un neklejo pa citām sarunām, gan jau jau sava slinkuma dēļ. Mani uztrauca tehniskā foruma nepiemērotība, un arī uz šo brīdi tas ir "roku darbs" - visa šī arhivēšana, slēgšana, jaunu sarunu virsrakstu izdomāšana. No otras puses, es arī neesmu nonācis pie kāda labāka risinājuma, kā tas ir izveidojies tagad. Tējnīca ir ļoti dzīvelīga un pašorganizējoša - tas gan ir mans novērojums no malas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #9 : Maijs 30, 2018 »

tapa vazājas... :D
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 104
« Atbilde #10 : Jūnijs 20, 2019 »

loti maz temu. sarakste skopa. junija tikai dazhas temas atradu no jauna, citas vecas pagajusha gada un vel vecaks, tas pashas stipri visparigas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #11 : Jūnijs 20, 2019 »

Nu liec iekšā jaunas, kur problēma?
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 104