Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?  (Lasīts 22846 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
Re: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?
« Atbilde #420 : Septembris 04, 2013 »

Nu, pēc Saules? Vai pēc Jēzus?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #421 : Septembris 04, 2013 »

tas pats
tb- tava sirds pēc tā ilgojas?
Pēc kā īsti? :)
vai tad tu to pats vēl neesi noskaidrojis? :o :o :o :o :o
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #422 : Februāris 25, 2014 »

tapa

``Hmzs, mēmi var arī būt toksiski t.i. indīgi? ``

var.
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 102
« Atbilde #423 : Jūnijs 22, 2019 »

es neilgojos gan. man ir ta, ka vajag pratisku darbu. vajag est. vajag dzert. es nezinu kas ir dievs. es nevaru ilgoties. kas tas ir? ja nezin, nevar sataustit, nevar ilgoties.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 557
« Atbilde #424 : Jūnijs 23, 2019 »

es neilgojos gan. man ir ta, ka vajag pratisku darbu. vajag est. vajag dzert. es nezinu kas ir dievs. es nevaru ilgoties. kas tas ir? ja nezin, nevar sataustit, nevar ilgoties.

Bet nav jau katra joma konkrētā brīdī nepieciešama katram. Ir cilvēki, kuri neatrod sev pietiekami spēka apliecināt sevi, nejūtas iederīgi, viņiem morāls atbalsts ir pat ļoti nepieciešams. KAUT VAI NEREĀLS, no malas skatoties. Ticot simbolam, ticot alegorijai, ticot fantāzijām, ir pierādīts, ka gēnu progrmama, kas atbild par evolucionārā kodā attīstītu "ticēt vajadzību pamatā drošības apsvērumu dēļ" rada šai konkrētai cilvēka apziņai kaut arī mānīgu, tomēr šim cilvēkam noderīgu līdzsvarotības iespaidu, kas citādi viņam nebija sasniedzams - mākslu viņš perceptuāli netver, zināšanas nav dzīvē uzkrājis, tās viņam nepalīdz... Tāpēc ticība nav nekas slikts. Ja noteiktai psihei noteiktos apstākļos palīdz, tad mērķis ir sasniegts.
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #425 : Jūnijs 23, 2019 »

tad it ka vienalga. ticet va neticet.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #426 : Jūnijs 26, 2019 »

tad it ka vienalga. ticet va neticet.

Tik daudz vienalga, ka izvēle formāli pastāv kā iespējas par sevi... Nu bet noteiktā eksistenciālā, kultūras un arhetipiskā "savējā" vidē atšķirības var apstāvēt un nivelēšanās arī. Tomēr finālā es domāju - jā - drīzāk jau izvēle ir dažāda un tādā nozīmē - vienalga, kas kuram labāk der viņa ticēšanai.
Atziņa balstīta tajā, ka DNS gēnu kodā kā viena no izdzīvošanas stratēģijām vēsturiski ilgstošā laika posmā ir izstrādājusies programa, kas rāda, ka ticēšana ir pozitīva parādība, vienalga, kam arī katrs ticētu - objekts nav galīgi iezīmēts, tas var būt viss kaut kas - tradīcijas, doksa - tas ir; pats par sevi saprotamais, "veselais saprāts" kā kuru reizi to sauc, arī konfesionālie dievekļi, arī elki - tur sabiedriskās iekārtas piemēram, arī substancionālais domāšanas pamats, kā izrādās utt.
Šis kods nemanāmi, bet skaidri jutekliski nepārprotami dod zināt, kad rīkojamies sevī "pareizi", programai atbilstoši, tad sajūtas ir labas, un kad rīkojamies neatbilstoši - tad skaidrs - jūtamies slikti, garastāvoklis draņķīgs, liekas "nekas visu dienu nesanāk", bezcerīga situācija, 'kā tā var dzīvot" utt.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2135
« Atbilde #427 : Jūnijs 26, 2019 »

EVOLUCIONISTS
Citāts
Ticot simbolam, ticot alegorijai, ticot fantāzijām... "ticēt vajadzību pamatā drošības apsvērumu dēļ" rada šai konkrētai cilvēka apziņai kaut arī mānīgu, tomēr šim cilvēkam noderīgu līdzsvarotības iespaidu, kas citādi viņam nebija sasniedzams - mākslu viņš perceptuāli netver, zināšanas nav dzīvē uzkrājis, tās viņam nepalīdz... Tāpēc ticība nav nekas slikts. Ja noteiktai psihei noteiktos apstākļos palīdz, tad mērķis ir sasniegts.
tas viss par ticīgajiem, t.sk. visu laiku dižākajiem māksliniekiem un zinātniekiem?? mākslu neuztver, zināšanu nekādu... nu nu.
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #428 : Jūnijs 26, 2019 »

EVOLUCIONISTS
Citāts
Ticot simbolam, ticot alegorijai, ticot fantāzijām... "ticēt vajadzību pamatā drošības apsvērumu dēļ" rada šai konkrētai cilvēka apziņai kaut arī mānīgu, tomēr šim cilvēkam noderīgu līdzsvarotības iespaidu, kas citādi viņam nebija sasniedzams - mākslu viņš perceptuāli netver, zināšanas nav dzīvē uzkrājis, tās viņam nepalīdz... Tāpēc ticība nav nekas slikts. Ja noteiktai psihei noteiktos apstākļos palīdz, tad mērķis ir sasniegts.
tas viss par ticīgajiem, t.sk. visu laiku dižākajiem māksliniekiem un zinātniekiem?? mākslu neuztver, zināšanu nekādu... nu nu.

evolucionists man liekas runa tieshi otradi. vins saka - ticet vajag. es gan neesmu parliecinats. varbut ka lielas lietas var darit ari ja nedoma par dievibu
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #429 : Jūnijs 26, 2019 »

EVOLUCIONISTS
Citāts

evolucionists man liekas runa tieshi otradi. vins saka - ticet vajag. es gan neesmu parliecinats. varbut ka lielas lietas var darit ari ja nedoma par dievibu

es varbut nesaprotu visu, ko vins saka. bet kaut ko saprotu. vins nepieder materialistiem. nepieder ari dievticigiem. vins skatas no malas uz visu. vins saka - galvenais ir katram savs es. ta vismaz es saprotu
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #430 : Jūnijs 26, 2019 »

EVOLUCIONISTS
Citāts

Tas, ka cilvēka DNS gēnu programas kods strādā un raida savus signālus ikvienā apziņā ir vienkārši evolūcijas psiholoģijas fakts par sevi. Tas strādā tiklab ikdienas sētnieka organismā, tāpat valsts varas propogandistā, un, protams, nav izņēmumi pat ģeniālākie starp ģeniālākajiem. Nav svarīgi, kādu amatu katrs ieņem bankā vai klosterī, automazgātuvē vai ministru kabinetā, viņā iemīt sekojošas matricas: kā dzīvības saglabāšanas programas, dzīvības turpināšanas programas un virkne apakšprogramu. Viena no tām vēsturiski evolūcijas ceļā izveidojusies - veiksmīgākai izdzīvošanai ir ticības programa - vajag kaut kam ticēt: nav svarīgi mucipucli elkam vai kosmiskajam saprātam, Hēgeļa absolūta kārtībai vai, teiksim, relatīvismam un haosa pirmsākumam, kam ticu es pats personīgi. No tā, kādā veidā un kurā brīdī nostrādā tā vai cita gēnu koda programa, nav pa tiešo atkarīgs, kādus panākumus viņš gūst sabiedriskā statusa plānā. Nav svarīgi, ko sacer vai kurā virzienā met krustus. Dižākie mākslinieki arīdzan ir apveltīti ar tām pašām DNS matricēm, kā nedižākie. Tā, ka neviens lai neapvainojas :) Gēnu signālu dzīvā organismā pietiks visiem :)

Tā ka uz tēmā uzdoto jautājumu; vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus? Var atbildēt, nē, konkrēti neilgojas tieši pēc viņa. Var kaut kā iztikt arī ar to pašu dienišķo DNS Matricu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #431 : Jūnijs 27, 2019 »

Evolucionists, nē tur nekāds DNS kods neraida signālus apziņā, būtu labi ja tu izlasītu kā strādā genoms un ko tas dara.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #432 : Jūnijs 27, 2019 »

Evolucionists, nē tur nekāds DNS kods neraida signālus apziņā, būtu labi ja tu izlasītu kā strādā genoms un ko tas dara.

Tas ir iekodētu uzvedības programu sakopojums, kuras šeit minētā viena no izpausmēm ir tāda, ka tā visiem dzīvniekiem, cilvēku neizslēdzot no viņa sugai raksturīgā kopojuma, regulē raksturīgo izturēšanos un reakcijas arī bez prāta un gribas līdzdalības. Automātā ieslēdz subjektīvo pašuztveri, apkārtējās pasaules redzējumu ar pašsajūtas afektu un perceptu inetensitātēm emocionāli vada sugas vēsturē evolucionāri par sugai derīgo atzīto un koda ierakstīto infu. Apmēram tā pēc atmiņas no "DNS, matrice un cilvēka uzvedība"
Tas nenozīmē, ka šo uzspiestos rīcības modeļus galvenie apziņas globālo stratēģiju instrumenti tādi, kā griba un prāts nevar koriģēt.
Lai saprastu, kā notiek ilgošanās (kā šeit tēmā: piemēram pēc konkrēti nosauktas vēsturiskas personas) un ko man ar šo sajūtu bloku iesākt, es kā apziņas nesējs un apziņas darbībai pakļauts subjekts šādu (matricas formāta DNS koda) pamata informāciju uzskatu par pietiekamu savam domājumam. Detalizētāk nav nepieciešams, ja neesmu šīs noslēgtās nozares darbinieks.
Lai valkātu kurpes un varētu par tām spriest savam nolūkam man nav jāpārzina kurpju ražošanas tehnoloģijas.
Citādi neko par esošo vispār neko nedrīkstētu izpaust ļaudis, kuri neko nejēdz no modernās filosofijas. Bet tā jau nu nenotiek. Piemēri te ir visapkārt.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #433 : Jūnijs 27, 2019 »

Man jau nav nekas pretī apgūt jaunas zināšanas. Bet es te pavisam nesen tik konkrēti aplauzos: man iedeva kaut kādu saitu pēc kura būšot "viss skaidrs". Un es arī gāju noskaidrot. Izrādās visa tā "skaidrība" un "skaidrojumi" balstīti uz 19gsta beigu "darvina buldoga" Hakslija dialektiskā materiālisma tēzēm... Kad to pamanīju, sapratu: ka veltīgi esmu tērējis laiku tādai "izpētei".
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #434 : Jūnijs 27, 2019 »

/Detalizētāk nav nepieciešams, ja neesmu šīs noslēgtās nozares darbinieks. /

Detalizēti jau arī nevajag, korekti vajag, citādi sanāk tādi brīnumi kā ``kvantu psiholoģija``, ``torsionu lauki``, ``biolauks``, ``mikroleptoni`` un tamlīdzīgas lietas kas semantiski izskatās pēc zinnātniskiem jēdzieniem bet patiesībā ir pseidozinātne.
IP pierakstīta