Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?  (Lasīts 23230 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?
« Atbilde #405 : Septembris 03, 2013 »

Ctulhu
Citāts
tāpat kā mēs galīga
pēc definīcijas = bezgalīga.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #406 : Septembris 03, 2013 »

`tad kāpēc lai kāds nevarētu zināt, kas ir labāk mums?`

tas pat nav no svara. pat ja tāds dievs būtu, viņa eksistence pati nebūtu iemesls viņam kalpot.

``if i'm wrong and there is a just god, he'll forgive me for not serving him. if i'm wrong again and there is an unjust god, i'll be even more self-righteous in hell.``
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42369
  • Ateists
« Atbilde #407 : Septembris 03, 2013 »

Ezis

nu un? intervals starp skaiļiem 1 un 2 arī ir bezgalīgs, bet skaitli 3 tāpat nesatur.

Savukārt augstāka ranga nesaskaitāmi bezgalīga būtne būt nevar, jo struktura  = ierobežojumi, tas jau ira runāts.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #408 : Septembris 03, 2013 »

tas pats
piedod, bet es neesmu korķis visām tavām pudelēm. Ja savāvuļoji ka tjipa verdzība ir labi - esi nu tik laipns un atbildi pats par saviem vārdiem. neesmu tev par aukli pieteicies lai tavu dupsi nemitīgi glāstītu un slaucītu.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #409 : Septembris 03, 2013 »

tas pats
Ja savāvuļoji ka tjipa verdzība ir labi - esi nu tik laipns un atbildi pats par saviem vārdiem.
Paldies Masik par atļauju. Protams, es neesmu teicis ne vārda par verdzību, jo dievs ir mūsu tēvs un Jēzus ir izpircis mums glābšanu, mums tikai jāpieņem šis Jēzus upuris atzīstot viņu par mūsu Kungu. Vidēji aprobežotiem cilvēkiem tā ir gana sarežģīta formula, jo viņi paši grib būt dievs, bet racionāliem homo sapieniem, pēc būtības ir ļoti vienkārša. Tev vienkārši jāatsakās no savam pretenzijām te visu salabot, un uzticībā uz dievu jāseko viņa vārdam, un tad dievs tavā vietā uzņemsies atbildību un rūpēsies par kārtību, kāda nu dievam ir vajadzīga! Ļoti vienkārši!! Vajag tikai būt pietiekami racionālam un spēt to atzīt, ka šī ir fantastiska iespēja!
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #410 : Septembris 03, 2013 »

`Protams, es neesmu teicis ne vārda par verdzību`

`mums tikai jāpieņem šis Jēzus upuris atzīstot viņu par mūsu Kungu`

ja mēs kādu pieņemam par savu kungu, mēs kļūstam par šī kāda kalpiem vai vergiem. tā ka izķer pretrunas savā retorikā, pāli.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42369
  • Ateists
« Atbilde #411 : Septembris 03, 2013 »

Šis

`` dievs ir mūsu tēvs un Jēzus ir izpircis mums glābšanu, mums tikai jāpieņem šis Jēzus upuris atzīstot viņu par mūsu Kungu. Vidēji aprobežotiem cilvēkiem tā ir gana sarežģīta formula, jo viņi paši grib būt dievs, bet racionāliem homo sapieniem, pēc būtības ir ļoti vienkārša. Tev vienkārši jāatsakās no savam pretenzijām te visu salabot, un uzticībā uz dievu jāseko viņa vārdam, un tad dievs tavā vietā uzņemsies atbildību un rūpēsies par kārtību, kāda nu dievam ir vajadzīga! Ļoti vienkārši!! Vajag tikai būt pietiekami racionālam un spēt to atzīt, ka šī ir fantastiska iespēja!``

ir klasisks toksiska mēma paraugs. Alegoriski izsakoties  - tā ir tīrā ļaunuma formula!

Krāsu izvēlējos attiecīgu.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #412 : Septembris 03, 2013 »

ja mēs kādu pieņemam par savu kungu, mēs kļūstam par šī kāda kalpiem vai vergiem. tā ka izķer pretrunas savā retorikā, pāli.
Dārgais draugs Jēzū Kristū, avīzes mūsdienu valodā apraksta to mazliet savādāk, un nevajag norebožoties no Latvijas inteliģentās sabiedrības un lietot vispārēju terminus, nevis vecus padomju okupācijas ideoloģijas postulātus. Mūsdienās atzīstot kādu par "kungu un glābēju", mēs kļūstam par "stratēģiskajiem partneriem" jeb pārliecinošāk par "pilnvērtīgiem stratēģiskajiem partneriem". Un kad tu ej evanģelizēt Jēzus vārda un ar svētā gara svaidījumu, tu dari apustuļa darbu. Tas tak ir tik vareni!!!   
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #413 : Septembris 03, 2013 »

tas pats
labak izej ārā un paskaties kā saule spīd.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #414 : Septembris 03, 2013 »

Hehe, es nezinu kā pie tevis , bet pie manis jau ir tumšs, tādā ir dievišķā kārtība. :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #415 : Septembris 03, 2013 »

klasisks toksiska mēma
Hmzs, mēmi var arī būt toksiski t.i. indīgi?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #416 : Septembris 03, 2013 »

Hehe, es nezinu kā pie tevis , bet pie manis jau ir tumšs, tādā ir dievišķā kārtība. :)
vēl jo lielāks tev iemesls iziet ārā un palūkot kā saule spīd! Jeb tu domā, ka tad kad tev ir nakts - tad saule pārstāj spīdēt?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #417 : Septembris 03, 2013 »

Un Dievs nosauca gaismu: diena, - un tumsu nosauca: nakts. Un tapa vakars un tapa rīts - viena diena. Kāda daļa man gar sauli? :) Dievs ir mana gaisma!
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #418 : Septembris 03, 2013 »

tas pats
tb- tava sirds pēc tā ilgojas?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu