Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?  (Lasīts 22809 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?
« Atbilde #270 : Augusts 22, 2013 »

a_masiks
Citāts
Ir zināma problēma šajā uzstādījumā.
Jā, tāpēc jau līdzības nav analoģijas.
TV tikai ilustrē to, ka var eksistēt X, kurš kādā dotajā vietā nav novērojams.
TV svarīgums - jā, tas izpaliek. Varētu vēl izdomāt kādu citu līdzību, kur tā lieta piedevām ir arī svarīga, nu tur kādu cunami tuvošanos vai taml.

Ctulhu
Citāts
nu tad tu par TV arī nekā nezini un nevari par to nevienam neko izstāstīt.
Es zinu kā TV lietotājs, esmu to skatījies. Zinu, ka ir tāda kastīte, kurā rāda dzīvās bildītes. Kā tā - nekā nezinu?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #271 : Augusts 22, 2013 »

Zita Ile ‏@Zita_Ile 7 Jul
http://www.ile-racing.lv/
Sirdij ir iemesli, kurus prātam nesaprast.

Hehe antiprāta ateisms :) Prāts nav dievs. Veselīgā cilvēkā abas personas daļas ir dzīvas, tā kā meklējiet savu sirdi un ļaujiet just. :)
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
« Atbilde #272 : Augusts 22, 2013 »

Tu neatbildēji par to glābšanu, Tapa.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #273 : Augusts 22, 2013 »

Citāts

veselam saprātam tā tas nav. tikai psihopāta prātam nesaprast savas "sirds iemeslus".  Un nesaprast tapēc ka smadznes un saprāts ir slimi. Toties, tos tik un tā labi saprast var kāds cits, vesels, ārējs prāts. Piemēram psihiatra prāts.  Tapa, aizej pie psihiatra, viņs tev ir vairāk vajadzīgs, nekā tu viņam.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #274 : Augusts 22, 2013 »

Tu neatbildēji par to glābšanu, Tapa.
Atbildēju gan, tikai tu nelasi.  ;) (p.s. cik tev prātvēderam ir gadu?) 
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #275 : Augusts 22, 2013 »

Citāts

veselam saprātam tā tas nav. tikai psihopāta prātam nesaprast savas "sirds iemeslus".  Un nesaprast tapēc ka smadznes un saprāts ir slimi. Toties, tos tik un tā labi saprast var kāds cits, vesels, ārējs prāts. Piemēram psihiatra prāts.  Tapa, aizej pie psihiatra, viņs tev ir vairāk vajadzīgs, nekā tu viņam.
Masiks vai tavs "veselais saprāts" nav robots? ;) Izlabotas visas nesaprotamās lietas par skaidrām loģiskām shēmām. :)
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #276 : Augusts 22, 2013 »

EzītisMiglā
runa ir par parādību X, kura reāli existē, bet konkrētajā vidē nekādi neizpaužas. Cunami nebūs tas gadijums. Ar TV tu domaji, piemēram Dievu vai neredzamās laumiņas.
Taču šobrīd Dievs te izpaužas tieši tapat kā TV raidījumi uz akmens laikmeta kopienu vientuļā salā. Tb - nekādi. Un te neko nemainīs kāds misionārs, kurš atbraucis stāstīs savus pārdzīvojumus skatoties TV. Proti - situācija un apstākļi būs mainījušies, ibo tagad ir pieejama infa ka ir tāds TV. Bet šī infa neko nedod, ja nav šī TV, ko lietot. Pie kam, infai ir īpašība - būt patiesai vai nepatesai.
Infas patiesumu nosaka tās atbilstība realitātei. Infas par TV esamību, patiesumu nosaka..... TV esamība!
Proti - ja TV uz salas būs - stāsti par TV būs patiesi. Ja nebūs (neatkarīgi no tā, vai citur TV ir vai nav) - tie būs nepatiesi, ibo neatbildīs realitātei.

Tik pat labi tu vari nonākt karaļa Artūra galmā, un sākt stāstīt par TV, kas BŪS pēc 1000 gadiem. Mēs abi zinām, ka tāds TV ir, un tas ir iespējams. Infa karaļa Artūra galmā par tādu TV, kura tur uz pasaules nemaz nav, bet eventuāli būs pēc 1000 gadiem - šāda infa tur būs patiesība, atbilstoša realitātei, vai nebūs? Un kādam būs pienākums vai vismaz pamatojums uztvert un klasificēt šo infu kā patiesību, vai tomēr nē?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #277 : Augusts 22, 2013 »

Citāts

Masiks vai tavs "veselais saprāts" nav robots? ;) Izlabotas visas nesaprotamās lietas par skaidrām loģiskām shēmām. :)

Nē, nav. Un viņš nav arī kvadrāts vai aplis. Tās visas ir tikai tavas delūzijas, kas rodas vai nu nelegālu ķīmisku vielu vai fizioloģiskas neironu traumas rezultātā. Es jau teicu - tev steidzami nepieciešama speciālista konsultācija, es to pilnīgi nopietni domāju. Un necenties izvairīties vai ignorēt šo padomu.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #278 : Augusts 22, 2013 »

Tev vajag piereģistrēties http://ask.fm tur tu varēsi biedēt un dot veselā saprata padomus padsmitgadniekiem, kas viņu ietekmē izdarīs pašnāvības. ;) Mans ārsts ir Dievs, un viņs mani sargā no visiem Sātana uzsūtītajiem padomdevējiem. :) Dievs strādā vecais, bet "veselā saprata" cilvēki tikai kurkst :) 
« Pēdējā izmaiņa: Augusts 22, 2013 tas pats »
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #279 : Augusts 22, 2013 »

tas pats
Citāts
bet "veselā saprata" cilvēki tikai kurst
Kurst? Kas tas par vārdu? :D
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #280 : Augusts 22, 2013 »

Tev vajag piereģistrēties http://ask.fm tur tu varēsi biedēt un dot veselā saprata padomus padsmitgadniekiem, kas viņu ietekmē izdarīs pašnāvības. ;) Mans ārsts ir Dievs, un viņs mani sargā no visiem Sātana uzsūtītajiem padomdevējiem. :) Dievs strādā vecais, bet "veselā saprata" cilvēki tikai kurst :) 

ko,ko viņi dara?  :D
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #281 : Augusts 22, 2013 »

tas pats
Diemžēl ne visi ask.fm portāla apmeklētāji izdara pašnāvības. Dīvainas sagadīšanās dēļ, tie ir tikai britu salu jaunieši, IMHO viņi atrastu arī citu ieganstu izdarīt pašnāvību, nevis tikai ask.fm vai feisbuka apmeklejumu. Es neesmu viņu vecāki, ij tieši tiem būtu jārūpējas par audzināsānu un psihiatra apmeklējumiem.
Man ļoti žēl, ka tu par savu ārstu uzskati iedomu draugu, kurš pat pusgadu no vietas lūdzoties, nespēs pat kapeiku otrādi apgriezt, nemaz nerunājot par nopientas diagnozes ārstēšanu.
No otras puses, šī tava izvēle arī kaut ko nozīmē. Proti - nozīmē to ka nemaz nevēlies tapt ārstēts un izārstēts. Tev patīk tavs psihopāiskais stāvoklis un tu tajā jūties komfortabli.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #282 : Augusts 22, 2013 »

IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #283 : Augusts 22, 2013 »

S.R.
kā tev pateikt.... redzi - ASV, mikroviļnu krāsns instrukcijā speciāli norādīts ka zīdaiņus un kaķus žāvēt tur nebūtu vēlams.  Un veļas mašīnām inctrukcijā rakstīts tas  pac. Tu taču saprpoti - ne jau par velti un ne jau joka pēc tur tas stāv ierakstīts?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #284 : Augusts 22, 2013 »

S.R.
kā tev pateikt.... redzi - ASV, mikroviļnu krāsns instrukcijā speciāli norādīts ka zīdaiņus un kaķus žāvēt tur nebūtu vēlams.  Un veļas mašīnām inctrukcijā rakstīts tas  pac. Tu taču saprpoti - ne jau par velti un ne jau joka pēc tur tas stāv ierakstīts?
āāā.. ja. nu skaidrs.  :-[
IP pierakstīta