Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?  (Lasīts 22838 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
Re: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?
« Atbilde #120 : Augusts 17, 2013 »

tas pats
Citāts
laikam svētdien jāpiesakās pie savas draudzes mācītāja, lai konsultētos par šo jautājumu.
Ja nav noslēpums - kura tad ir Tava draudze un viņas mācītājs? :D
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

tas_pats

« Atbilde #121 : Augusts 17, 2013 »

, lielā daļā tavu  topiku nav definēts apspriežamais temats, jo tās satur vien prastu kopī-peist no dažādiem avotiem, bez problēmas vai apspriežamā temata izklāsta. Lai tev būtu pamatojums mums pārmest beztēmu, turpmāk skaidri definē tematu, piemēram, ja iekopē avīžrakstu par pāvestu, tad apakšā tev jāpaskaidro, kāpēc konkrētais raksts ir apspriešanas vērts. Pretējā gadījumā, tavi topiki ir beztēmas un tajos var brīvi spamot.
Bet šoreiz mums ar šo problēmu izlīdzēja Ctulhu kas gandrīz vai visu tēmu pārvērta par digitāli lasāmu. :) Un tulkojums neviļus maz atšķiras no tēmas virsraksta. Pārējais, jau ir iedvesmas radīšanai, lai tev ar būtu vairāk faktu materiālu ap ko trīties. :)
Es patiešām esmu saskaries ar šādu problēmu, ka ir tādi cilvēki, kas lasa taisni vienu teikumu, un ar ne visu, ja viņš garāks. Manuprāt tā ir dziļa iedomība un oponenta necieņa. :) Un es pa dziļo apšaubu, ka tu oriģinālo rakstu, ko es esmu nokopējis esi lasījis un grasījies lasīt - bet lasīt vajag, draugs mans. Un nesaki tagad ka tava sirds pēc Jēzus neilgojas? Vai varbūt tu nezini kas ir Jēzus? Vai nekad neesi iepazinis ilgas? Proti šai jautājumā ir ļoti daudz jautājumu, kurus tu savā paviršībā esi palaidis garām neatbildētus un pārvērtis šo tēmu beztemā un piespamojis, jo šo metodisko atbilžu ģeneratoru gnidrologu. :)  Gnidrologs pārvalda sofisma pamatus ļoti labi. :) Gods, kam gods pienākas.

Citāts
ES GRIBU PARUNĀT AR CILVĒKIEM PAR KRISTIETĪBU
Šeit daudzi par to runā, ja neesi pamanījis.
Jā, bet tu pamēģini šeit nodoties kristietības apskatei, - uzreizi klāt ir ateisti, agnostiķi, un visādi tamlīdzīgi pumpaini īpatņi, kas spamo un lamājas. Un ja šo īpatņu priekšgalā ir abi administratori, tas kļūst ļoti problemātiski iedziļināties problēmas būtībā. Un tas protams biedē un iebiedē vājākus foruma dalībniekus brīvi izteikties, producējot attīstīties padomju laika iebiedēšanas iedēstītos baiļu psiholoģiskos kompleksus. Kas kā tu saproti, nav veselīgi foruma spējai kaut ko izdiskutēt vai dod kaut vai auglīgas sarunas. Nu okay, sarunās gadās novirzīties un neviļus šis novirzes ir interesantākas un aktuālākas nekā pamattēma, bet tak var noķert šo jauno tēmu un uztaisīt jaunu sarunu atbilstošā tematā, attiecīgi par to paziņojot vecajā sarunā. Foruma uzbūve patiesi nav sarežģīta, un man jau šķiet, ka ir jābūt tēmam, kas ir lasāmas, ne tikai rakstāmas.
tas pats
Citāts
laikam svētdien jāpiesakās pie savas draudzes mācītāja, lai konsultētos par šo jautājumu.
Ja nav noslēpums - kura tad ir Tava draudze un viņas mācītājs? :D
Es varu atdzīties, es esmu atdevis savu sirdi Jēzum Kristum. Bet Didzis pārstāja ar mani par kristietību runāt, kad es viņu uzmudināju būt kristietim. :) Viņš kādu nedēļu ar mani vispār nerunāja, bet tad atsāka pauzt savu jā, nē, melns, balts, bet par kristietību neatsāka. :)
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #122 : Augusts 17, 2013 »

`Un nesaki tagad ka tava sirds pēc Jēzus neilgojas?`

protams, ka neilgojas.

`Un tas protams biedē un iebiedē vājākus foruma dalībniekus brīvi izteikties, producējot attīstīties padomju laika iebiedēšanas iedēstītos baiļu psiholoģiskos kompleksus.`

zini, man liekas, ka tas notiek par maz -- jo nevis `vājākus`, bet `stulbākus` un `trollīgākus`.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #123 : Augusts 17, 2013 »

anonymous

jā, mēs ar ezi pozicionējam šo kā brīvdomātāju forumu ar uzsvērti minimālu cenzūru un tas arī ir vienīgais iemesls, kāpēc pilsonis tapa no šejienes vēl nav izmests.

tapa

Tu gribi tēmas par kristietību šajā forumā, kuras nebūs pieejamas ateistiem? A kapiju gultā tu negribi, koa? Koroče, gribēt nav kaitīgi. Protams, ka ateisti te izteiksies par jebkuru reliģiju, mistiku etc un jebkurām tā visa izpausmēm. Protams, izteikties ir aicināti arī ticīgie. Visiem jārēķinās, ka noteicošais būs tikai zināšanas un intelekts.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #124 : Augusts 17, 2013 »

Citāts
`Un nesaki tagad ka tava sirds pēc Jēzus neilgojas?`
protams, ka neilgojas.
Tas nemaz nav tik protams. Proti šis jautājums jau nav vienkāršs, bet citus jautājumus saturošs, proti, salikts. Kāpēc tad tava 'sirds' neilgojas? Varbūt nejūti savu 'sirdi', varbūt nezini par Jēzu, bet varbūt tu neproti atpazīt ilgas?  Proti, tev ir jārod risinājums tieši tev, jo Dievam ir plāns taisni priekš tevis - nevis priekš manis, vai MJ, vai gnidrologa, bet taisni prieks tevis!  Iedomājies!! Taisni tev! :)
un iedomājies:
tas pats
Lasīju, ka visu sirdis ilgojas pēc Dieva, jo tāda ir dvēseles daba, tās dabīgais stāvoklis ir būt kopā ar Dievu.
Tikai daudzi to nesaprot, un visu laiku meklē un meklē, brīžiem šķiet, ka ir atraduši, bet tad atkal sāk meklēt.
Tā arī ir! Tā patiešām visi, kas pazīst savas sirdis, sajūt sirdī šo vientulību bez dieva. Un vajadzību pēc dieva. Un tev arī ir iespēja. :) 

Un tas protams biedē un iebiedē vājākus foruma dalībniekus brīvi izteikties, producējot attīstīties padomju laika iebiedēšanas iedēstītos baiļu psiholoģiskos kompleksus.
zini, man liekas, ka tas notiek par maz -- jo nevis `vājākus`, bet `stulbākus` un `trollīgākus`.
Es nedomāju, ka tas ir gudri lietot savu galvu ļaunu mērķu īstenošanai, tas nav racionāli, bet racionāli ir izlīgt ar sevi, un novēlēt citiem tik daudz laba, cik viņi ir spējīgi saņemt tā Kunga dāvanās. :) 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #125 : Augusts 17, 2013 »

Tapa, a tava sirds ilgojas pēc Yogg-Sothotha un ja ne, tad kāpēc? :D
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #126 : Augusts 17, 2013 »

Tu gribi tēmas par kristietību šajā forumā, kuras nebūs pieejamas ateistiem?
Es nemaz to negribu, tu esi mani pārpratis, savu garīgo ierobežojumu dēļ. Bet es gribu, lai Kristietībā rakstītu par Kristietību nevis par "skydraiviem" un skydiving. :) Vai tas ir par daudz prasīts?   
Visiem jārēķinās, ka noteicošais būs tikai zināšanas un intelekts.
Jā un lai rakstītu par kristietību ir jābūt zināšanām par kristietību, viņas vēsturi un ticības pamatiem. Un rakstot par kristietību ir jādemonstrē savas zināšanas, un spēju operēt ar kristietības faktiem, nevis visu laiku jāpauž savu ideoloģiju (ateisma, utt) propagandu, un jāplivina ateistu "tukšās amorālās smadzenes". Lai dievs ar tevi Ctulhu, rītdien ir tā diena, kad dievnamu durvis būs vaļā, lai tu varētu apmeklēt dievnamu un samierināties ar dievu bez īpašas publicitātes. :) Lai tev bagāta un jauka rītdiena!!
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #127 : Augusts 17, 2013 »

Tapa, kristietības analīze neizbēgami noved pie reliģijas vispār analīzes un apsvērumiem, kāpēc jebkura reliģija ir aplama. Ok, kristietībā ir arī savas specifiskas nianses un specifiskas kļūdas. Tu domā koncentrēties tieši uz šo? Man gan liekas, ka tas ir diezgan izsmeļoši izdiskutēts jau, bet nu OK.

Kas tad Tev tieši tajā kristietībā interesē?

Protams, piekrītu, ka lai kritizētu kaut ko, tas ir jāpārzina, bet nu kristietību jau te pa lielākajai daļai visi pazīst, daži pat labāk par pašiem kristiešiem.

jā un kā uzskatās dažādas kristiešu kulta celtnes, es arī zinu, esmu tās redzējis gan no ārpuses, gan no iekšpuses, tā ka arī tur nebūtu jaunuma momenta.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #128 : Augusts 17, 2013 »

Tapa, lūdzu nepiesārņo forumu ar troļļošanu. Ja ir kaut kas sakāms, varam runāt tepat.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #129 : Augusts 17, 2013 »

Tapa

``Un rakstot par kristietību ir jādemonstrē savas zināšanas, un spēju operēt ar kristietības faktiem``

kas ir ``kristietības fakti``?

Tu gribēji teikt - kristietības tekstu un mītu komplekts? Bet to tak visi +/- zina.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #130 : Augusts 17, 2013 »

Tapa, kristietības analīze neizbēgami noved pie reliģijas vispār analīzes un apsvērumiem, kāpēc jebkura reliģija ir aplama.
Nu tev tak ir jāapzinās, ka tā ir ideoloģiska frāze, kura raksturo ideoloģisku pieeju problēmām ar kristietību, bet es esmu racionālisma un zinātniskas pieejas atbalstītājs, kam nav pieņemama šāds ideoloģisks tautoloģijas atzinums. :)
Kristietībai ir sava vēsture un tā ir populāra sabiedrībā. Mēs visi svinām Jēzus Kristus dzimšanas dienu un daudzus citus reliģijas svētkus. Un mums tas nav bīstami veselībai, kā to bez maz paģer ateisti. :)
Un forumā, svarīgas ir tēmas, lai saruna veidotos ne tikai rakstāma, bet arī lasāma. Tāpēc es jautāšu tev, vai tu saprati par bībeles "sirds" konceptu?   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #131 : Augusts 17, 2013 »

Tapa

zinātniska pieeja saka, ka teisms, tas ir dievticība, ir nepatiess pasaules uzskats. Jo nav pārdabisku spēku. Līdz ar to nepatiesas ir visas uzskatu sistēmas, t.sk. reliģijas, kurās figurē jebkādi pārdabiski spēki, t.sk. dievi vai dievs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #132 : Augusts 17, 2013 »

Tapa

ar ``sirds`` konceptu jau tikām galā. Alegorisks emo-kompleksu un emo-algoritmu apzīmējums.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #133 : Augusts 17, 2013 »

ar ``sirds`` konceptu jau tikām galā. Alegorisks emo-kompleksu un emo-algoritmu apzīmējums.
Jā, bet vai tu saprati, kā sirds var ilgoties? Proti, vai tu spēj to pastāstīt un pārliecināt citus ateistus, kas ir "sirds" un kā viņa spēj ilgoties?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #134 : Augusts 17, 2013 »

Tapa, kā darbojas emociju kompleksi, vispārējā līmenī ir skaidrs un detaļas/ neskaidrās nianses tiek turpinātas pētīt psiholoģijā, neirozonātnē, daļēji kibernetikā. + nedomāju, ka neprecīzā liriski/ alegoriskā terminoloģija tipa ``sirds ilgojas`` te var ko dot.
IP pierakstīta