Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?  (Lasīts 23129 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Re: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?
« Atbilde #105 : Augusts 16, 2013 »

tas ir tikai tēlains apzīmējums, jo cita veida kā pateik to ka dievs ir naher dusmīgs jo nav sanācis tā kā viņš bija iedomājies - nav.
Jebšu tu gribi teikt ka dievam ir sirds un  sirdsapziņa? Un viņš jūt sirdapziņas mokas par greku plūdiem ij ēģiptes pirmdzimtajiem?
Man jau patiešām liekas, ka tev mīļais Masik vajadzētu palasīt un izanalizēt Bībeli kārtīgāk. Jo iepriekšējais citāts norāda, ka Dievs "turpmāk vairs nenolādēšu zemi cilvēka dēļ, jo cilvēka sirds tieksmes ir ļaunas no mazām dienām, un Es arī turpmāk vairs neiznīcināšu visu dzīvo", tā kā mīļais Masik, tavi piesauktie sirdsapziņas pārmetumi Dievam patiesi ir sīkums. ;)  Un mēs šobrīd nepētam bībeles dievu, bet gan bībeles viedokli par 'sirdi', kā iespējami Pavestam Francim tuvāko. :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #106 : Augusts 16, 2013 »

Gnidrologs
``aizvācies no šīs tēmas.``
Hmm, vēl viens regulētājs uzradies. Kas šodien lēcies? Te jau tapa mēģināja mani regulēt, kas man kur esot/ neesot jāpostē, tagad Gnidrologs разкомандовался.
Esi tak racionāls, Ctulhu pārkārto Gnidrologa un Lehaima sarunu citā saruna, citā tēmā, lai viņi nepazaudē savas dižās domas :) Dievs arī viņus mīl un tu vari šai mistiskajai personai izdarīt patīkami esot racionāls, nevis iracionāli spītīgs. :) Vai tu gaidi, lai Dievs tev vel vairāk ka neticīgajam Tomam norāda uz racionalitātes ceļu? 
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #107 : Augusts 16, 2013 »

man liekas, ka ctulhu ir ļoti skaidri parādījis, ka netic nekāda dieva eksistencei. varbūt pārstaj uzplīties ar savu ticību?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #108 : Augusts 16, 2013 »

Jā, bet kaut kas tai pasmiešanās un domāšanā savā sirdī ir, jo Mozus 1 gr 17 nodaļā   17 Un Ābrahāms nometās uz sava vaiga, pasmējās un domāja savā sirdī: kā tad simts gadus vecam vēl var bērni būt, un kā Sāra, kurai ir deviņdesmit gadu, varētu vēl dzemdēt? vai ar to Dievs norāda, ka mijiedarbojas ar cilvēkiem caur viņu pašu domām, un dod cerību caur lietām kuras jūs paši izdomājat? Ļoti interesanti. :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #109 : Augusts 16, 2013 »

man liekas, ka ctulhu ir ļoti skaidri parādījis, ka netic nekāda dieva eksistencei. varbūt pārstāj uzplīties ar savu ticību?
Mēs arī nerunājam par ticību. Ctulhu uzdeva interesantu jautājumu:
Citāts
Vispirms, lūdzu, izskaidro, ko nozīmē vārdu salikums ``sirds ilgojas``?

un mēs ari mēģinām noskaidrot, kas Ctulhu valodā ir sirds. Un šo jēdzienu ir lietojis katoļu baznīcas pavests Francis un gan jau šis termiņs ir lietots tāpat kā bībelē, bet kā jau mums parādīja masiks, mēs bībelei uztveram nevis kā bībelei, bet kā zemnieki un ļoti bieži veidojam savu tautoloģiku! Un no šis tautoloģijas aug kājas visādiem agnosticismiem un t.m.l. :)
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #110 : Augusts 16, 2013 »

`Mēs arī nerunājam par ticību.`

tikai tu nepārtraukti uzbāzies ar kaut kādu spamu kā `izpatikt dievam`, `klausīt dievam`. mēs neticam nekādam dievam, vai tiešām tas tev vēl nav pielēcis?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
« Atbilde #111 : Augusts 16, 2013 »

1) pāvests ir Francisks nevis Francis
2) tapa ākstās, viņš arī ir ateists. Kāpēc ākstās? Laikam jau UDS, kā Anonymous pareizi norādīja.

Tā ka nav ko pievērst uzmanību.

Uz maziem bērniem tas strādā, gan jau uz tapu arī strādās.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #112 : Augusts 16, 2013 »

1) pāvests ir Francisks nevis Francis
2) tapa ākstās, viņš arī ir ateists. Kāpēc ākstās? Laikam jau UDS, kā Anonymous pareizi norādīja.

Tā ka nav ko pievērst uzmanību.

Uz maziem bērniem tas strādā, gan jau uz tapu arī strādās.
Ctulhu tu nevari saņemt savu atbildi, ja pats nepalīdzi. :) 
Un pavestu no valodas nez kāpēc sauc dažādi: angliski - Francis, spāniski, portugāliski -  Francisco, franciski - François, itāliski - Francesco. Un viņš vēl ir gana maz amatā, tā kā var sajukt valodas. Un angliskais variants ir tomēr īsāks. ;)
Un vai ar zināšanām var jokot? Vai zināšānām ir vajadzīga ticība, bet vai ne tikai paļāvība, ka tās ir pareizas, no kā ari rodas ticība, ka pareizu zināšanu sistēma uz ko tu paļaujies, un ja tu netici, tad tavas zināšanas ir nepilnīgas. Un tev vienkārši jāpapildina savas zināšanas un jādara to ar uzcītību. :)

Mums ir vajadzīgas sirdis, kas ilgotos tikties ar Jēzu un iegūt to dārgumu, par kuru runā svētdienai paredzētais Evaņģēlija fragments.
saka pavests un tas ir saprotams, ka ja mums nav 'sirds' visām zināšanām par kristietību nav jēga. Līdz ar to jautājums par sirdi ir būtisks!! Un Ctulhu bija ar ļoti asu uztveri, viņš automātiski nošaubījās vai viņa zināšanas par sirdi ir pietiekamas, lai saprastu Frančesko vēstījumu.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #113 : Augusts 16, 2013 »

Citāts
Un mēs šobrīd nepētam bībeles dievu, bet gan bībeles viedokli par 'sirdi', kā iespējami Pavestam Francim tuvāko. :)

Citāts
saka pavests un tas ir saprotams, ka ja mums nav 'sirds' visām zināšanām par kristietību nav jēga. Līdz ar to jautājums par sirdi ir būtisks!!
tak es tev velreiz saku  -Dievam NAV sirds! Nekas bībelē par TO neliecina. Nedz viņam pulss atrāks, nedz viņam sirdsapziņa.  Nu pabiedēja Dievs cilveku ar grēkuplūdiem. Parādīja ka viņam par cilveka un dzīvnieku dzīvībām nospļauties, ja viņam neoma uznāk. Panāca savu. Apsolīja ka vairs tā nedarīs. NU UN? Kur te redzi sirdsapziņu? Un ja Dievs sarīkos jaunus grēku plūdus - tu viņam, slīkdams, varēsi kaut ko pārmest, par vārda neturēšanu, ij rīkosi tiesu Dievam?
Un izejot no tā - kāda jēga vāvuļot par cilveka "sirds ilgām" ?? Jo lai vai kas tas nebūtu, tam nav pilnīgi nekāda sakara ar Dievu!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #114 : Augusts 16, 2013 »

Mēs, draugs Masiks, runājam par "sirds" koncepciju bībelē, kurai nevajag asinsizdales sistēmu. Un asinsizdales sistēmas trūkums vel nepierāda sirds trūkumu. ;) Bet mans dotais citāts no bībeles apliecina, ka Dievs domā ka viņam ir sirds viennozīmīgi. Bet ja tu gribi pārliecināt ka Dievu, ka viņam nav sirds, hmzs ... laikam svētdien jāpiesakās pie savas draudzes mācītāja, lai konsultētos par šo jautājumu. :)       
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #115 : Augusts 16, 2013 »

tas pats
Dotais citāts liecina ka viņam nav sirds. Ibo viņš jutās parādā tiem kas dzīvi, nevis tiem kas miruši no viņa rokas. Pēc grēku plūdiem, Dievs izdomāja kā var savādāk izdarīt tieši to pašu - vienkārši ņēma un samazināja dzīves ilgumu 8 reizes. Un jā, aizej gan pakonsultējies pie mācītāja.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #116 : Augusts 16, 2013 »

Bībele liecina kaut ko pavisam citu, dārgais Masiks:
Joēla grāmata 2 nodaļa
13 Saplosiet savas sirdis un ne savas drēbes un atgriezieties pie Tā Kunga, sava Dieva! Jo Viņš ir žēlīgs, līdzcietīgs un lēnprātīgs, Viņam bezgalīgi laba sirds, un Viņam paliks jūsu žēl jums uzliktā soda dēļ.
Tā kā mana uzticība ka Dievam ir sirds, ir pilnībā pamatota bībelē! Un es arī tev ieteiktu atmest savu dumpības garu, un pievērsties visu zināšanu patiesajam avotam, ticībai dievam! Tam kungam arī priekš tevis ir laba sirds un viņš ir žēlīgs! 
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
« Atbilde #117 : Augusts 17, 2013 »

Pretruna. Destruktīvs (neiederīgs, tāds, kas sistēmā izraisa funkcijas zudumu)
Pierādi, ka komponente x izraisa ''funkcijas zudumu''. Tā kā neesi diez ko gudrs, tad tev būs problēma atrast funkciju, jo neviens to nav noteicis.
Beidz sevi pazemot un vienkārši aizvācies no šīs tēmas.

Lasīt - man vairs nav argumentu, taču jebkurā viedokļu apmaiņā vēlos sev paturēt pēdējo vārdu (primitīvs zemapziņas impulss, dominace + teritorijas iezimēšana; esmu šī foruma ietvaros novērojis šo tavu defektu), tāpēc ķeršos klāt oponenta personisko īpašību kritikai. Iesaku palasīt kaut ko par retoriku. Kazi, noderēs.
Mans necilais intelekts man nebūt netraucē detektēt elementāras likumsakarības, kuras ir pasaules uzbūves pamatā; un kuras tev līdzīgie īpatņi izskaidro ar pasaku tēlu darbošanos/

Par cik tev līdzīgie nenodarbojas ar pašanalīzi un nespēj pamanīt instinktu izpausmes (un tās, iespēju robežās novērst), varu prognozēt, ka tavs nākamais komentārs saturēs metafizisku retoriku un vēlmi pārtraukt mana organisma funkcijas.
Jā, Čultu, šo var slēgt ciet, jo tālāk sekos bezsakarīgs sviests. Atļauj vien Gnidrologam apmierināt dzīvnieku sevī, tas ir, uzrakstīt pēdējo komentāru. :)

Tapa, lielā daļā tavu  topiku nav definēts apspriežamais temats, jo tās satur vien prastu kopī-peist no dažādiem avotiem, bez problēmas vai apspriežamā temata izklāsta. Lai tev būtu pamatojums mums pārmest beztēmu, turpmāk skaidri definē tematu, piemēram, ja iekopē avīžrakstu par pāvestu, tad apakšā tev jāpaskaidro, kāpēc konkrētais raksts ir apspriešanas vērts. Pretējā gadījumā, tavi topiki ir beztēmas un tajos var brīvi spamot.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
« Atbilde #118 : Augusts 17, 2013 »

Citāts
Un Dievs jūs uzrunā, "klauvē pie jūsu Sirds

Dievs mēģina izraisīt mums aritmiju? Interesanti, jo izraisīt septiņus miljardus aritmiju ar klauvēšanas palīdzību varētu būt pagrūti pat dievam, kurš, spriežot pēc pasaku grāmatām, it kā esot visvarens. Es viņa vietā izmantotu kaut kādus bioloģiskos ieročus.

Citāts
ES GRIBU PARUNĀT AR CILVĒKIEM PAR KRISTIETĪBU
Šeit daudzi par to runā, ja neesi pamanījis.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #119 : Augusts 17, 2013 »

Mans necilais intelekts man nebūt netraucē detektēt elementāras likumsakarības, kuras ir pasaules uzbūves pamatā;
Likumsakarības neliecina par funkciju un kļūdu klātbūtni. Arī ezerā iekritusī lidmašīna ar visu no tā izrietošo darbojas pēc noteiktām likumsakarībām. Šis gadījums ir no sērijas ''jaukt mīksto ar silto''. Apgalvojums, ka cilvēks ar tam piemītošo intelektu un zināmām destruktīvām tendencēm ir ''dabas kļūda'' izriet vien no tavas emocionālās attieksmes pret cilvēka izdarībām, jo daba pēc definīcijas nevar ''kļūdīties''.
IP pierakstīta