Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?  (Lasīts 22837 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
Re: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?
« Atbilde #90 : Augusts 16, 2013 »

Tapa

tātad intelekts?

Tad atbilde: Nē, mans intelekts nesatur vajadzību pēc kontakta ar mitoloģisko tēlu ``Jēzus``. Protams, būtu interesanti, tāpat, kā kontakts ar Hastūru, Anhra-Mainjo, Thiamath, Shamasu, Totu utt... bet diemžēl visi šie tāli ir izdomāti, ar tiem nevar kontaktēties.

Savukārt vēsturiski reālais/ reālie kristietības pamatlicējs/ pamatlicēji ir miris/ miruši un attiecīgi ar to/ tiem arī nevar kontaktēties.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #91 : Augusts 16, 2013 »

tātad intelekts? 
Intelekts ir tikai daļa. Parasti jēdzienu "sirds" tiek apzīmēta taisni tā daļā, kas nav prāts, kas varētu būt intelekta analogs apzīmējums. :) Vai tu domā , kādu plašāku "intelekta" uztveri?   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #92 : Augusts 16, 2013 »

Tas pats

- Daļa no emociju kompleksiem, protams ir evolucionari senāka, bet jā - vienkāršības dēļ es ar intelektu domāju gan analitisko un modelējošo, strategijas meklējošo smadzeņu darbību (tas, ko parasti sauc par domāšanu), gan augstāko emociju kompleksus, tb empatiju un tml, ko, protams, analitiskā un modelējoša daļa kontrolē.

+, protams, tā mēdz gadīties, ka cilvēks izlasa par kādu reālu vai izdomātu personu un tad sāk pēc tās ilgoties, psiholoģijā tādi efekti ir pazīstami, bet šāda pieķeršanās literaram vai folkloras tēlam, ja tā ir izteikta, parasti  ir raksturīga bērniem, pieaugušam cilvēkam tas liecina par smadzeņu problemām.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #93 : Augusts 16, 2013 »

"Sirds"  jau netattiecas tikai uz Dievu, bet vispār uz dzīvi. Un ziņas par sirdi ir arī bibelē, piemēram: 1 moz 6-5 5 "Kad Dievs redzēja, ka cilvēku ļaunums augtin auga zemes virsū un ka viņu sirdsprāta tieksmes ik dienas vērsās uz ļaunu," vai tu zini, kas tavā organismā atsaucas uz ļaunumu? Ka to tavā valodā sauc, dārgais?
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #94 : Augusts 16, 2013 »

empātija?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #95 : Augusts 16, 2013 »

Labi , no šīs vietas Tapa var savākties un jēdzīgi izklāstīt, ko tad viņš īsti grib pateikt/ jautāt/ apgalvot.
Es gribu, lai TU personīgi izvāktu no šīs sadāļas visās "interantās" sarunas ārā - tu tak esi, adminitrators. Un ļaut šeit runāt par kristitību un nevis par to ka dieva nav - tas ir agnoscisms un par to varat runāt ateisma sadaļa. :) Vai tā būtu labi?

a huhu -ņi hoho? Tev tagad urīns smadzenēs uzputojis? Tas nav retorisks jautājums, bet gan medicīniska interese. Ibo sadaļā "Ateisms" TAVU veidoto topiku (kuri ir PAR reliģiju, nevis par ateismu) ir vairāk, nekā piemēram tur mani kopā ņemti. Es pilnīgi piekrītu, ka nepieciešams vienkārši elemntāras audzināšanas un tavas kvēli gaidītās mocību/martīrisma dēļ, tevi ik pa brīdim vienkārši padzēst, ij uzlikt restriktēto jūzeri. Nevis tapēc ka to vajag forumam, bet tapēc ka to vajag TEV! Ibo infantīlas personības dēļ, tu vienkārši nespēj normāli un atklāti noformulēt savas vajadzības. Bet tādas tās ir, un tas lien pa visām tavām vīlēm laukā.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #96 : Augusts 16, 2013 »

``vai tu zini, kas tavā organismā atsaucas uz ļaunumu?``

Empātija - automatiskā līmenī, bet neprecīzi. Noder kā ātradrbīgs avārijas signals. Bet tālāk situaciju/ fenomenu etc analizē tas pats intelekts jeb prāts. Tas arī izdara secinājumu, vai ir ļaunums un izstrādā plānu, kā to novērst, ja ļaunums ir konstatēts.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #97 : Augusts 16, 2013 »

tātad intelekts? 
Intelekts ir tikai daļa. Parasti jēdzienu "sirds" tiek apzīmēta taisni tā daļā, kas nav prāts, kas varētu būt intelekta analogs apzīmējums. :) Vai tu domā , kādu plašāku "intelekta" uztveri?   

ar vārdu "sirds" apzīmē cilveka instinktīvās un fizioloģiskās rekcijas uz cilvēka personības pretnostatīšanu kādai citai peronībai vai sabiedrībā noteiktajiem uzvedības moduļiem. Un tas ir arī viss.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #98 : Augusts 16, 2013 »

Starp citu. Dievam sirds nav.Tapēc viņam nav daļas gar šo orgānu, kas ir tikai cilvēkam.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #99 : Augusts 16, 2013 »

Starp citu. Dievam sirds nav.Tapēc viņam nav daļas gar šo orgānu, kas ir tikai cilvēkam.
Tu, Dārgais Masik, esi ļoti pavirši lasījis Bībeli, tev vajadzētu vēlreiz viņu uzmanīgi pārlasīt: Mozus 1 grāmata 6. nodaļa 6 rinda "tad Dievam kļuva žēl, ka Viņš cilvēku zemes virsū bija radījis, un Viņš Savā sirdī ļoti noskuma."  Kas norāda ka Dievam ir sirds, bet varbūt tas palīdzēs mūsu sarunā ar Ctulhu, vai Ctulhu var nodefinēt, no kurienes cilvēkā nāk skumjas (pieņemot ka Dievam viņas nāk no tās pašas vietas!)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #100 : Augusts 16, 2013 »

Tapa

skumjas jeb distress ir reakcija uz neadekvatu situacijas attīstību pārsvarā ja ir tikušas pieļautas kļūdas.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #101 : Augusts 16, 2013 »

Tu, Dārgais Masik, esi ļoti pavirši lasījis Bībeli, tev vajadzētu vēlreiz viņu uzmanīgi pārlasīt: Mozus 1 grāmata 6. nodaļa 6 rinda "tad Dievam kļuva žēl, ka Viņš cilvēku zemes virsū bija radījis, un Viņš Savā sirdī ļoti noskuma."  Kas norāda ka Dievam ir sirds, bet varbūt tas palīdzēs mūsu sarunā ar Ctulhu, vai Ctulhu var nodefinēt, no kurienes cilvēkā nāk skumjas (pieņemot ka Dievam viņas nāk no tās pašas vietas!)

tas ir tikai tēlains apzīmējums, jo cita veida kā pateik to ka dievs ir naher dusmīgs jo nav sanācis tā kā viņš bija iedomājies - nav.
Jebšu tu gribi teikt ka dievam ir sirds un  sirdsapziņa? Un viņš jūt sirdapziņas mokas par greku plūdiem ij ēģiptes pirmdzimtajiem?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #102 : Augusts 16, 2013 »

skumjas jeb distress ir reakcija uz neadekvatu situacijas attīstību pārsvarā ja ir tikušas pieļautas kļūdas.
Jā, bet mēs Ctulhu meklējam Sirdi, uz ko norādījsi pavests. Un Pavestam vajadzētu būt bībeles piekritējam, un gan jau viņa viedoklis par sirdi gan jau atbilst bibeles viedoklim par 'sirdi'. Tāpēc skatīsimies bibelē tālāk - nākamais ir, es teiktu masika norāde - Mozus 1 8 nodaļa 21 Kad Tas Kungs oda patīkamo smaržu, Viņš sacīja Savā sirdī: Es turpmāk vairs nenolādēšu zemi cilvēka dēļ, jo cilvēka sirds tieksmes ir ļaunas no mazām dienām, un Es arī turpmāk vairs neiznīcināšu visu dzīvo, kā Es to esmu darījis.  Par to ka Dievs sacīja savā sirdi mums droši vien nekad nesaprast savādāk, kā vien ka viņš sacija pie sevis, bet tas nebūt nav vīnīgais pareizais skaidojums, bet manu uzmanību akcentējās uz "cilvēka sirds tieksmes ir ļaunas" tātad sirdij ir tieksmes. Mjā, tieksmes, no kurienes tad viņas nāk īsti un turklāt ir īpašas sirds tieksmes? Jo biežāk ar tādiem aktīviem biedriem mēs rokam, jo vairāk jautājumu, jo paliek aizvien grūtāk sasniegt dievišķas atklāsmes. Huh, es esmu jau pat "mazliet iesvīdis" :)   
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8269
« Atbilde #103 : Augusts 16, 2013 »

Pretruna. Destruktīvs (neiederīgs, tāds, kas sistēmā izraisa funkcijas zudumu)
Pierādi, ka komponente x izraisa ''funkcijas zudumu''. Tā kā neesi diez ko gudrs, tad tev būs problēma atrast funkciju, jo neviens to nav noteicis.
Beidz sevi pazemot un vienkārši aizvācies no šīs tēmas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #104 : Augusts 16, 2013 »

Gnidrologs

``aizvācies no šīs tēmas.``

Hmm, vēl viens regulētājs uzradies. Kas šodien lēcies? Te jau tapa mēģināja mani regulēt, kas man kur esot/ neesot jāpostē, tagad Gnidrologs разкомандовался.

IP pierakstīta