Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?  (Lasīts 23224 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Re: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?
« Atbilde #195 : Augusts 20, 2013 »

Tapa, Tu apgalvo, ka uzticēties savām piecām maņām nevajagot,  bet tā vietā pieņemt, ka  Tolkīna izdomātā pasaule ir reāla? Psihiatriem ir cits viedoklis. :(
Kāpēc tu draugs lieto inkvizīcijas argumentus. Inkvizīcija arī skaidri un gaiši zināja, kā pierādīt, kura skaistule ir ragana, un kurš ir burvis. :) Vai tu tomēr nespēj pieņemt, ka pēc laika arī šīs "pasaules gudrie" izskatīsies tikpat smieklīgi kā inkvizīcija (ar viņas patiesību)? Bet taisni par to raksta bībele! :)   
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #196 : Augusts 20, 2013 »

tas pats
kapēc tu domā ka Dievs slēpjas? Un kapēc Dievam IR jāslēpjas?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #197 : Augusts 20, 2013 »

tas pats kāpēc tu domā ka Dievs slēpjas? Un kāpēc Dievam IR jāslēpjas?
Es nedomāju, ka Dievs slēpjas, bet gan ateistu utml prāts pats sevi ierobežo nespējā uztvert dieva aicinājumus un signālus, un saredzēt zinātniskus dieva pierādījumus taisni viņiem, ko dievs ir apsolījis. 
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #198 : Augusts 20, 2013 »

tas pats
signāli ir objektīvas parādības un nav atkarīgas no prāta spējas/nespējas tos uztvert. Cita runa, ja Dievs sūta savu vestījumu 256 bitu kodā nokodētu. tur vienkārši nepietiktu prāta jaudas lai atkodētu, tacu pašu sūtījumu kā tadu jau varētu uztvert.
Ij ko? tev ir pienācis no Dieva šāds sūtījums? Nopublicēsi?
Ja nē - kāda mārutka dēļ aicini meklēt Dievu, kurš pēc taviem vārdiem - nekur neslēpjas?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
« Atbilde #199 : Augusts 20, 2013 »

Gnidrologs

Lasīt - lai veikli izvairītos no atbildes, sākšu melst kaut kādu kreacionistu sviestu.
Tu noteikti esi atbaidošs šahists.

Par manu retoriku forumā - kristiešiem virsū nebāžos. Tapu āzēju vien tāpēc, ka viņš, tāpat kā tu, nespēj argumentēt, bet mēģina man sirdī ievietot dažādus svešķermeņus. Nu, tur dievs, Jēzus un tā.
Kas attiecas uz reliģijām kopumā , tad mana pozīcija ir izteikti materiālistiska. Proti, ja ateistiem dievs neeksistē jau idejas līmenī, tad man šis neeksistē vien tāpēc, ka tam nav atrasti pierādījumi. Ja atradīsi , man nebūs problēmu atzīst dieva eksistenci un to lopu pētīt.
« Pēdējā izmaiņa: Augusts 20, 2013 le_haim »
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #200 : Augusts 20, 2013 »

Gnidrologs

Lai veikli izvairītos no atbildes, sākšu melst kaut kādu kreacionistu sviestu.
Tu noteikti esi atbaidošs šahists.

Par manu retoriku forumā - kristiešiem virsū nebāžos. Tapu ārēju vien tāpēc, ka viņš, tāpat kā tu, nespēj argumentēt, bet mēģina man sirdī ievietot dažādus svešķermeņus. Nu, tur dievs, Jēzus un tā.
Kas attiecas uz reliģijām kopumā , tad mana pozīcija ir izteikti materiālistiska. Proti, ja ateistiem dievs neeksistē jau idejas līmenī, tad man šis neeksistē vien tāpēc, ka tam nav atrasti pierādījumi. Ja atradīsi , man nebūs problēmu atzīst dieva eksistenci un to lopu pētīt.
tu gadījuma pēc neesi Ctulhu klons? kaut gan, pat Ctulhu nevienu no dieviem nav nosaucis par lopu. tas nav korekti.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #201 : Augusts 20, 2013 »

Kas Tev liek domāt, ka  esmu Čultu klons?
Viņš, turklāt, ir ateists, cik nopratu. Plus, viņš arī tāds pusreliģisks utopists vien ir. :)  Ar atšķirību, ka Čultu "reliģija" sastāv no mazākas matu vilkšanas, tas ir, scaintismam ir labāka teorētiskā bāze.
Un par politkorektumu man nospļauties.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #202 : Augusts 20, 2013 »

Kas Tev liek domāt, ka  esmu Čultu klons?
Viņš, turklāt, ir ateists, cik nopratu. Plus, viņš arī tāds pusreliģisks utopists vien ir. :)  Ar atšķirību, ka Čultu "reliģija" sastāv no mazākas matu vilkšanas, tas ir, scaintismam ir labāka teorētiskā bāze.
Un par politkorektumu man nospļauties.
pēc sejas esi līdzīgs.
vai tu esi sātanists?
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #203 : Augusts 20, 2013 »

Nē, kā jau teicu, attiecībā uz reliģijām kopumā, mana nostāja ir izteikti materiālistiska. Skatīt komentāru augstāk.
Plus, neredzu pamatojumu šim tavam slēdzienam.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #204 : Augusts 20, 2013 »

es tikai pavaicāju, nekādus slēdzienus neesmu izdarijusi. tātad tu ateismu arī uzskati par reliģiju?
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #205 : Augusts 20, 2013 »

Par cik uzskatu kopums "ateisms" ietver sevī dieva jēdzienu (tas ir, uzskatu, ka dieva nav), tad - jā, tā formāli ir reliģija.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #206 : Augusts 20, 2013 »

signāli ir objektīvas parādības un nav atkarīgas no prāta spējas/nespējas tos uztvert.
Protams, līdzīgi kā skaņa. Kur cilvēks uztver tikai daļu skaņas personīgi, bet vairums skaņas viļņus mums sūta, bet mēs viņus personīgi neuztveram. Un tad mums vajag starpniekus, lai noteiktu - ir skaņa šai frekvencē vai nav. :) Un vienlaicīgi tev ir jāuzticas šīm aparātam, un īsteni ateisti visus dieva "osciloskopus" suta dillēs. :) Un bez "osciloskopa" paši nespēj uztvert. :) Un visu laiku čīkst, - dieva nav, dieva nav! Un par to arī pavests Frančesko runā, ir jābūt sirdij un šajā sirdī ir jābūt ilgām, tad dievs atradīs pie viņas ceļu un apliecinās sevi! Bet nav sirds, nav ilgas un Dieva nav! Protams, tas nav vienīgais ceļš, bet šāda shēma jums liedz saprast un ticēt dievam!     
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #207 : Augusts 20, 2013 »

le_haim aha, nu skaidrs. ja drīkst, mazliet personīgas dabas jautājums. vai esi audzināts reliģiozā ģimenē?
vienk. interesē kā veidojās tādu uzskatu pārstāvji kāds esi tu. ja nevēlies, neatbildi.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #208 : Augusts 20, 2013 »

S.R.

Ne gluži. Mana vecmamma ir reliģiozs lopiņš, bet vecāki ir tāds nosacīts padomju produkts. Tiesa, uz baznīcu reizēm aizčāpo.

Veidojas ļoti vienkārši - uzticas savām piecām maņām.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #209 : Augusts 20, 2013 »

S.R.

Ne gluži. Mana vecmamma ir reliģiozs lopiņš, bet vecāki ir tāds nosacīts padomju produkts. Tiesa, uz baznīcu reizēm aizčāpo.

Veidojas ļoti vienkārši - uzticas savām piecām maņām.
tevi noteikti arī uz baznīcu veda? un vecmamma par dieviņu stāstīja. kā jau laba vecmamma. :)
pienāca laiks un tu saprati, tie lopi tevi ir mānījuši! tā, ja?
IP pierakstīta