Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?  (Lasīts 23139 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
Re: Vai mūsu sirdis ilgojas pēc Jēzus?
« Atbilde #180 : Augusts 20, 2013 »

Tapa, a kāpēc Tu tēlo ticīgo? Sanāk labi, bet vai tad nav nekas prātīgāks ko darīt?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #181 : Augusts 20, 2013 »

SR

Nu vispār jau ir tā - kas ko postulē, tas arī pierāda. Nevis pierāda neesamību.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #182 : Augusts 20, 2013 »

SR

Nu vispār jau ir tā - kas ko postulē, tas arī pierāda. Nevis pierāda neesamību.
es jau reiz teicu, neesmu Dieva advokāts, man nekas nevienam nav jāpierāda. negribi ticēt, netici vesels. par Dievu esi dzirdējis, pietiek. visa atbildība no manis par tavas dvēseles pestīšanu ir noņemta. āmen. ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #183 : Augusts 20, 2013 »

Tā kā dvēseles man arī nav, tad viss ir kārtībā un Tev nekāda atbildība nekad arī nav bijusi. Fthagn!
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #184 : Augusts 20, 2013 »

Tā kā dvēseles man arī nav, tad viss ir kārtībā un Tev nekāda atbildība nekad arī nav bijusi. Fthagn!
pareizi. es biju aizmirsusi. Tev nav dvēseles, kā pats izsakies.  :) dīvains radījums. :D
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #185 : Augusts 20, 2013 »

Tapa, a kāpēc Tu tēlo ticīgo? Sanāk labi, bet vai tad nav nekas prātīgāks ko darīt?
Es netēloju ticigo, bet gan tikai norādu, ka tu izmanto neracionālu, nezinātnisku metodi - tautoloģiju, kas "baltos plankumus" piesedz ar ideoloģisku troļošanu. :)

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #186 : Augusts 20, 2013 »

Tapa, Tavuprāt zinātniska metode ir postulēt, ka eksistē pārdabiski spēki?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #187 : Augusts 20, 2013 »

Tapa, Tavuprāt zinātniska metode ir postulēt, ka eksistē pārdabiski spēki?
Jā, jo tu tak neuzradi cik lieli ir dabiskie spēki Ņūtonos un kad vispār varētu sākties "savādāki spēki", bet savu apgalvojumu balsti uz dzejisku jēdzienu "pārdabiskie". :)
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
« Atbilde #188 : Augusts 20, 2013 »

Tapa, Tu apgalvo, ka uzticēties savām piecām maņām nevajagot,  bet tā vietā pieņemt, ka  Tolkīna izdomātā pasaule ir reāla? Psihiatriem ir cits viedoklis. :(
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #189 : Augusts 20, 2013 »

Tapa, visi spēki ir dabiski, ja postulē pārdabiskus, uzrādi atšķirību .
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #190 : Augusts 20, 2013 »

"
 lolwut Acīmredzami neko daudz nezini par fiziku, un ko tā no sevis izsaka. Daudzi fiziķi ir reliģiozi."

Fakts, ka fiziķi ir reliģiozi, nenozīmē, ka viņi, piemēram, gravitāciju izskaidro ar" dieva dusmām ".

" Yeah, right. Reliģiju pamatā nekad nav bijis centiens izskaidrot esības fizikālo pusi."
Vecajā derībā, tātad, nekas nav minēts par, piemēram, cilvēka radīšanu? Mjā.
Te problēma ir apstāklī, ka paši reliģiozie bieži vien nesaprot savas doktrīnas saknes. Visi radīšanas mītiem pamatā ir emanacionisms, nevis centieni hronoloģizēt horizontālo mūsu esības burbuļa taimlainu. Apmēram kā censties izskaidrot koordinātes lietojot tikai x asi un ignorējot y asi. Tāpēc šeit esmu vairākas reizes licis linkus uz pereniālistu tekstiem, kas šo ignoranci, kas raksturīga kā ateistiem tā dievticīgajiem, ir pacentusies samērā veiksmīgi kliedēt. Ne velti viņi akcentē hinduismu, kas kā vecākā, no zināmajām doktrīnām ir saglabājusi daudz vairāk sākotnējā autentisma, jo to mythos apelē pie esences, nevis ''gadījumiem'' un neapelē pie ''Grāmatu grāmata'' multfilmu sižetiem kā liela daļa mūsdienu ekzotērisma gani. Abrahāmiskās reliģijas ar to grēko visvairāk, jo ir jaunākās manifestācijas kopējās Tradīcijas atspoguļojumam, pie tam oriģenējušas turbulentās un nepastāvīgās telpās (salīdzinoši ar daudz konservatīvākiem Austrumiem).
Citāts
" Ctulhu, mindbound, tu, anonīmais un visi citi karojošie"
Es, tātad, būtu karojošais ateists? Kas ir tava sprieduma pamatā?
Erm.. tava retorika šeit?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #191 : Augusts 20, 2013 »

Gnidrologs, tas viss ir labi, bet Tu tā arī neesi atbildējis uz jautājumu, no kurienes un kā tad tās Austrumu tautas dabūja tās riktīgās sākotnēji autentiskās atziņas? Pats teici, lai t5ev visādus blavatskas murgus nepiedāvā. Ja ne blavatska, tad kas?

Ok, ko paši perenialisti saka?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #192 : Augusts 20, 2013 »

es, protams, nesekoju mūsdienu mēdijiem, bet cik nu pa ausu galam ir gadījies dzirdēt, nekāda ateisma tur nav, drīzāk milzu čupa ezoterikas. Padomju medijos nedaudz bija, bet arī tur pārsvarā ideoloģija.
Par ko tu šeit atbildi?
No ``daži fiziķi ir ticīgi`` nekur neizriet, ka fizikā nepieciešami reliģiski priekšstati, koncepti. Tur to nav.
Pirmkārt nevis daži, bet dahuja, otrkārt, neviens arī nesaka, ka fizikā nepieciešami reliģiski koncepti. Tas tikai parastai butthurt ateistu salmvīrs.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #193 : Augusts 20, 2013 »

Gnidrologs, tas viss ir labi, bet Tu tā arī neesi atbildējis uz jautājumu, no kurienes un kā tad tās Austrumu tautas dabūja tās riktīgās sākotnēji autentiskās atziņas? Pats teici, lai t5ev visādus blavatskas murgus nepiedāvā. Ja ne blavatska, tad kas?

Ok, ko paši perenialisti saka?
Intelekts.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #194 : Augusts 20, 2013 »

Gnidrologs

``Par ko tu šeit atbildi?``

Tu teici, ka mūsdienu mediji dod ārā ateismu? Jeb es pārlasījos?

``Intelekts.``

Labi. Un no kurienes intelekts? Attīstījās pamazām, vai ne? Un vai mums ir pamats domāt, ka antīkās Indostānas pussalas pilsētvalstis uzrāda intelekta maximumu un pēc tam intelekts iet uz leju?
IP pierakstīta