Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Latvijas garīdzniecība  (Lasīts 1230 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Latvijas garīdzniecība
« : Augusts 13, 2013 »

Apkopoti statistikas dati par kristīgo baznīcu un kristiešu sektu garīdznieku skaitu aizvadītajā gadā mūsu Tēvzemē.
Saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju 2012.gadu Latvijā bija 904 Dieva vārda kalpotāji, kas ir par 29 vairāk nekā gadu iepriekš.
Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas garīdznieku sarakstā iekļautais garīgais personāls esot bijis vislielākais. Proti saskaitot luterjāņu bīskapus, mācītājus un evaņģēlistus kopā – 212.
Par 30 mazāk esot bijis Romas katoļu baznīcai Latvijā garīdznieku. Saskaitot visu ordinētos priesterus un diakonus, pieskaitot tiem bīskapus un kardinālu Pujatu, esot sanācis 182 iesvētīts reliģiskā kulta kalpotājs.
Trešās lielākais garīdznieku esot bijis baptistiem, kuru rindās ir 94 sludinātāju. Tiem uz papēžiem min Krievijas pareizticīgo baznīcas Latvijas filiāle, kurai 2012.gadā esot bijis 92 garīdznieks
Bez tam Latvijā vēl ievērības cienības esot bijis 51 pentakostāļu un 50 evanģēliskās ticības kristiešu sludinātāju, 34 vecticībnieku un 30 adventistu garīdznieku.
Pa taisno no http://www.ebaznica.lv/?p=20056#more-20056
Cik jauki, ka dievs rūpējas par ganiem. ;)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Latvijas garīdzniecība
« Atbilde #1 : Augusts 14, 2013 »

tas pats
Nav ieskaitīti Prieka Vēsts un līdzīgu draudžu mācītāji, kas arī tak dod savu artavu.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #2 : Augusts 14, 2013 »

tas pats
Nav ieskaitīti Prieka Vēsts un līdzīgu draudžu mācītāji, kas arī tak dod savu artavu.
Sahadža-yogu un tās priesteri - Kandali aizmirsi!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #3 : Augusts 15, 2013 »

a_masiks
Es tikai kristiešus skaitīju
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #4 : Augusts 15, 2013 »

a_masiks
Es tikai kristiešus skaitīju
Man šķiet, Ezīt, ka šeit tu nepareizi nodefinēji uzskaitāmos. Man šķiet, ka šeit iet runa par oficiāli reģistrēto reliģisku organizāciju mācītājiem. Tā kā gan jau "Prieka mājas" sludinātājs arī ir ieskaitīts, jo viņiem tas ir pašcieņas (un maciņa) jautājums. :) Un gan jau arī kāds mula ir, ja vien Latvijā vispār ir kāds mula. :) 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #5 : Augusts 15, 2013 »

Tapa, nahren tu tēmu ``pāvests francis`` izdzēsi?

IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #6 : Augusts 16, 2013 »

Tapa, nahren tu tēmu ``pāvests francis`` izdzēsi?
Tāpēc ka papucis negribēja angliski lasīt. ;) Viņš vēlējas vien latviski. 
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #7 : Augusts 16, 2013 »

tas pats
Ja kāds nesaprot svešvalodu (t.i. reāli forumā ir angliski / krieviski), tad viņam ir visas tiesības ignorēt tajā rakstīto.
Bet kāpēc tad dzēst?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #8 : Augusts 16, 2013 »

Tur tematisks saturs bija 4 ieraksti :) Pārējais "spams" pēc definīcijas, it kā trūktu vietas kur rakstīt! Mazi bērni nevar noturēties pie tēmas, viņiem mūždien ir a man, bet tur. Pēdējais ieraksts ar ko beidzās tēma jēga bija le_haima paziņojums, ko pievērst uzmanību baznīcas birokrātam, tālāk bija beztēma un kariņa spēlēšaņa pa krūmiem. Tāpat kristietībā neviens nemeklēs sistēmas risinājumus no cilvēkiem, kas tēmas virsrakstu nav spējīgi apjēgt. :) Vai tiešām nevar izveidot tēmu "gamma morāle jeb visgudrākās sarunas no visgurdākajiem rakstītājiem", ka tējas namiņa, un katru dienu atjaunināt? Zema IQ cilvēku pārdomas par teorijas problēmām.
ES GRIBU PARUNĀT AR CILVĒKIEM PAR KRISTIETĪBU, jo atšķirībā no Ctulhu saredzu lielu potenciālu, klasiskajās vērtībās!  Tā vietā šeit atnāk masiks, lai pateiktu cik ļoti es viņam nepatīku un atnāk Ctulhu ar savu nepareizi. Vai viņiem miglā sadaļu trūkst? Kāpēc viņiem jālien tur, kur viņi nesaprot vai kas ir domātas sarunām, nevis verbālai dizentērijai, vai ar tējas namiņu ir par maz? - varbūt vajag dizentērijas namiņu arī "visgudrākajiem" indivīdiem?   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #9 : Augusts 16, 2013 »

Tapa, ja Tev kaut kas nepatīk, Tu esi laipni aicināts taisīt pats savu forumu un administrēt to pēc saviem ieskatiem. Patreiz no Tevis te praktiski nav nekāda interesanta pienesuma, vienīgi dzeltenās preses atreferējumi un visai zema līmeņa klaunādes + centieni kasīties. Tas nav interesanti. Iesaku Tev netraucēt citiem cilvēkiem sarunāties.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #10 : Augusts 16, 2013 »

Ctulhu mani neinteresē tavs viedoklis, piedod. :)

Es tev piedodu, ej un negrēko vairs.
« Pēdējā izmaiņa: Augusts 16, 2013 Ctulhu »
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #11 : Augusts 16, 2013 »

Neesi pamanīji,s ka Tu esi vislielākais jaunu tēmu aizsācējs un ka tavas tēmas cilvēkus īpaši neinteresē?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #12 : Augusts 16, 2013 »

Un kopš kura laika tu mums esi arī sociologs? Vai tev nevajadzētu mazliet nomierināties un runāt cilvēciskāk, bez tā "mēs krievijas imperators" toņa? Un padomāt, kā var gnidrologam iestāstīt, ka nav jātaisa cilpas, bet ir jāturas pie tēmas? Vai vēl ko radošu izdarīt sabiedrības labā, lai visiem no tavas atrašanās forumā būtu kāds labums jeb zinātniski "sausai atlikums". ;)   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #13 : Augusts 16, 2013 »

Pardon vēlreiz, pet Tu, Tapa, tiešām ļoti reti te ieliec tēmas, pie kurām būtu vērts turēties.
Ja būs kaut kas interesants, tad to apspriedīsim, nebūs interesanti - runāsim par to, kas mūs interesē.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #14 : Augusts 16, 2013 »

Pardon vēlreiz, pet Tu, Tapa, tiešām ļoti reti te ieliec tēmas, pie kurām būtu vērts turēties.
Ja būs kaut kas interesants, tad to apspriedīsim, nebūs interesanti - runāsim par to, kas mūs interesē.
Vai tev nešķiet ka tas nav racionāli? Protams, ja kāds ir garīgi slims, viņš tā arī var darīt, bet sapratīgiem cilvēkiem, ir pieņemts, veidot savas tēmas, kas nu visiem ir interesantas. :) 
IP pierakstīta