Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Pāvests apliecina musulmaņiem cieņu un draudzību  (Lasīts 7316 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
visticamāk, atrastu pie smējēja kādu īpašību par ko ierēkt un atbildētu ar to pašu.
Tipa, uzvar nekaunīgākais?
Jeb - stiprākais pērtiķis, tikai cīņas notiek nevis ar kulakiem, bet ar vārdiem.

Tie, kas jūtas aizskarti, ir paši vainīgi, lai mācās toleranci vai ko tur vēl citu?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ja muldoņa norautos pa muti, tas būtu dikti nepareizi un nepolitkorekti? Sitējs būtu jāliek cietumā, bet muldētājs jāpažēlo?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42035
  • Ateists

Ezis, jā, jāmācās tolerance + racionalitāte, dominē racionalitāte. Iracionālas idejas var tolerēt, kamēr tās nevienam netraucē.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Par tām seksuālajām fantāzijām - tā būtu verbāla agresija pret konkrētu personu, tātad uzbrukums personai, tātad pa muti un viss OK. Pa muti un pēc tam vēl lieta par harasmentu, ja lecas.

Tajā pat laikā, ja es teiksim esmu resns, tas nenozīmē, ka es ietu sist karikatūristu, kurš uzzīmējis vispārīgu karikatūru par resniem cilvēkiem.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu
Aha, visādi rupekļi tātad rullē?
Tai skaitā drīkst muldēt uz bērniem, ka tikai nebūtu draudu?
Bet visādi izrunāties, nekādu problēmu?

Jo cilvēku tak var aizskart tikai ar kulakiem. Ar vārdiem nevar? Un tie, kurus vārdi aizskar, ir jāārstē, jāpadara par racionāliem robotiem?

Piem, tevi nosauc par ēzeli, bet tu atnes DNS analīzes un pierādi, ka esi homo sapiens? Uzvarēji strīdā?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
verbāla agresija pret konkrētu personu,
Kur tur agresija pret  personu?
Muldoņa nostājas blakus resnulim un sāk abstrakti vārīties par to, cik resnums ir slikts. Neminot nevienu vārdā.
Vai nostājas blakus skaistulei un sāk abstrakti, atkal neminot vārdā, runāt par seksu? Kas tur īpašs?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

ok, te bija man nekorekti piemēri, tur vērsās pret personu tieši.
Taču tos visus var nedaudz izmainīt, - tā ka tiek kāda cilvēka klātbūnē muldēts par kādu negatīvu īpašību, kas viņam piemīt, pie kam tādā, racionālā noskaņā, kā "resnums lielāko tiesu rodas no negausīgas rīšanas un mazkustīga dzīvesveida ...blah blah ...".
Viss kārtībā, neviens nav nedrīkst justies aizvainots?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis, nu tad skaistule var tik pat abstrakti par impotentiem, kuri par to tikai sapņo un tā... Tikko konkrēts uzbrauciens-  tā pa muti, 112 un tālāk pēc protokola.

Nu tā apmēram, Ok, praksē var būt nianses.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis

``ā "resnums lielāko tiesu rodas no negausīgas rīšanas un mazkustīga dzīvesveida ...blah blah ..."``

Nu te būtu vietā atbilde `` a pārliecīgs muldīgums un citu vērošana rodas no UDS, tāds tips laikam ir baigi neinteresants, ja šitā jāpūlas pievērst sev uzmanība`` utt.

Jā, uzvarēs asprātīgākais.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis, jo citādi tiešām sanāk absurds - nevar ārsts dietologs uzrakstīt rakstu par aptaukošanās problēmām, jo redz visi pasaules resnie rīmas apvainosies.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8207

Pag, tu tagad taisi salmu cilvēku.

ctulhu ir sekulārais humānists, ctulhu saka, ka reliģiski fanātiķi - visi, gan breiviki gan dvieļi - ir jāliek pie vietas ja vajag - ar spēku.

cthugha man šķiet saka to pašu, ja es māku lasīt
Kāda starpība ko nulles kā tu un ktuga domā. Runa iet par jūsu barvežiem valdībās, kurus tādi kā jūs vēlē iekšā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs, atkal garām, Merkele piemēram ir no CDU, tādi kā mēs šamo diez vai būtu ievēlējuši, nē nu OK, Merkele jau nav tas sliktākais variants, es te par viņas pārliecīgo laipnību pret islāmu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Ezis, jo citādi tiešām sanāk absurds - nevar ārsts dietologs uzrakstīt rakstu par aptaukošanās problēmām, jo redz visi pasaules resnie rīmas apvainosies.
Apvainojas jau ar.:)
http://www.cbsnews.com/news/bryn-mawr-college-apologizes-after-being-accused-of-fat-shaming-students-with-elevated-bmi/

Drīz resnības kaunināšana būs tāds pats grēks pret liberastiju kā nepatika pret pediņu aktīvistiem u.tml.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs, atkal garām, Merkele piemēram ir no CDU, tādi kā mēs šamo diez vai būtu ievēlējuši, nē nu OK, Merkele jau nav tas sliktākais variants, es te par viņas pārliecīgo laipnību pret islāmu.
Nezinu par tevi, bet tāda ktuga būtu vēlējusi kādu vēl ''tolerantāku'' liberastu par Merkeli. Pēdējā šķiet skaitās reakcionāre no progtardu viedokļa.
Reāli Eiropā šobrīd nav centrisku partiju, kas atklāti vērstos pret mežoņu invāziju un tolerastiju. Tev ir vai nu kreisi zilo un nēģermīļi vai tādi kā Le Pēna, kura no jūsu viedokļi ir teju Hitlers jubkā.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1972

Ateists
Citāts
kā tev šāda izpratne - humors ir pilnībā subjektīvs - tāpat kā aizvainojums
nepatīk - sūdzi tiesā
aha, tagad uz to vari spiest nekautrēdamies - KL gan ir ļoti skaisti formulēts, no cik mēnešalgām var nākties šķirties par tik subjektīviem humoriem (150.pants. Reliģiskā naida celšana), bet kad nu valsts vadītāji paši rāda priekšzīmi... nav pat kam pasūdzēties.
kā jau izsenis nopravietots - kretīnu laiks - pagaidām.
IP pierakstīta