Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 500 nāves sods Teksasā  (Lasīts 2788 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

500 nāves sods Teksasā
« : Jūnijs 26, 2013 »

Ar šādu skaistu virsrakstu šodien greznojas britu Guardian. Un tas nogalināmais ir sieviete, taisni vai dāvana visiem pagāniem viņu kulta svētkos Jāņos. :)  Tā sakot 12 žūrijas locekļi parādīja ar īkšķi uz leju un tagad šo nēģerieti pakārs, kā jau Teksasā ir pieņemts. :)

Texas prepares to execute 500th inmate

Kimberly McCarthy to become first woman executed in US since 2010 after all appeals are exhausted in 1997 robbery and murder

Prison officials in Huntsville, Texas are preparing the death chamber for the state's 500th execution in the modern era, in this case of an African American woman who claims her trial was tainted by blatant racial discrimination.

Kimberly McCarthy, 52, has just hours to live as her lawyer attempts to persuade the courts to stay her execution scheduled for 6pm CDT Thursday. On Tuesday night the court of criminal appeals of Texas declined to hear her appeal on grounds that the prisoner had exhausted all legal options to avoid death.

vairāk: http://www.guardian.co.uk/world/2013/jun/26/texas-woman-execution-kimberly-mccarthy?CMP=twt_fd

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42092
  • Ateists
Re: 500 nāves sods Teksasā
« Atbilde #1 : Jūnijs 26, 2013 »

Tapa kārtērjo reizi nodemonstrēja savu idiotismu.

Tapa saka:

``tagad šo nēģerieti pakārs, kā jau Teksasā ir pieņemts``

Raksts saka:

``Failing all legal intervention, McCarthy will be administered a massive dose of the barbiturate pentobarbital in a single lethal injection.``

Tapa, padoms: nejēdz - nemuldi.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #2 : Jūnijs 26, 2013 »

Ctulhu tas nemaina faktu, neesi tik sīkumains un piekasīgs. Viņai izpildīs nāves sodu. :) Un man jau tomēr patīk karšana, tas tomēr ir humānāk pret apkārtējiem, it sevišķi pret maziem bērniem. ;) tad to varētu nofilmēt un ielikt facebook. :) Un garastāvoklis uz visu dienu! :)
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #3 : Jūnijs 26, 2013 »

tas pats
Citāts
Kimberly McCarthy to become first woman executed in US since 2010 after all appeals are exhausted in 1997 robbery and murder
Kur probļems? Nāves sods kā tāds, vai tas, ka šoreiz sodītais ir nēģeriete? :D
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #4 : Jūnijs 26, 2013 »

MJ, kaa Tu veertee tapas peedeejo postu par nofilmeet un facebooK? Tu kritizee mani par neobjektiivu attiexmi. Saki savu padomu.

Manas necilaas personas viedoklis - nahuj taadus jokus.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #5 : Jūnijs 27, 2013 »

Ctulhu
Citāts
MJ, kaa Tu veertee tapas peedeejo postu par nofilmeet un facebooK?
Sāksim ar to, ka ja šo pašu ideju biju piedāvājis jebkurš cits (piemēram es vai masiks), vai arī tad Tu pret šo ideju būtu tik apriori kritisks?

Bet labi, tas tā, psihoanalītiska atkāpe. Ja par tēmu - tad te ir jāskatās uz pozīcijām:
1. Nāves sods kā tāds;
2. Nāves soda publiskas izpildes priekšrocības un trūkumi.

Par pirmo mēs brīvi diskutējam, veidokļi dalās un tas ir normāli. Es principā uzskatu, ka nāvessodam būs būt, piemērojot to dažādiem noziedzniekiem, kuri ir permanenti bīstami sabiedrībai un kurus mēs pagaidām nemākam `labot`, un kuru ilgostoša uzglabāšana a ļa `mūža ieslodzījums` ir salīdzinoši nerentabla resursu izniekošana. Tieši tāpat es atbalstītu nāvessodu recidīvistiem, kuriem jau ir n sodāmības un kuru uzvedība un dzīvesveids nedod daudz cerību, ka viņi varētu jelkad laboties.

Par otro... es neredzu iemeslus, kāpēc mēs NEVARĒTU par to diskutēt. Pat ja mēs šādai idejai nepiekrītam.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #6 : Jūnijs 27, 2013 »

MJ
Citāts
ja šo pašu ideju biju piedāvājis jebkurš cits (piemēram es vai masiks), vai arī tad Tu pret šo ideju būtu tik apriori kritisks?
Mums te ir sadaļa "Par forumu", ar apakšsadaļām "Problēmas" un "Citi". Tur varētu arī likt iekšā pretenzijas pret administratoru rīcību. Vai kas izdzēsts par daudz, vai tieši otrādi, nav izdzēsts tas, ko vajadzētu.

Citāts
tāpat es atbalstītu nāvessodu recidīvistiem, kuriem jau ir n sodāmības
Varētu arī mūža ieslodzījumu bez iespējas izbēgt. Nāvessods tāds neatgriezenisks.
Bet nu te ir iespējas diskusijai.

Par otro ... ko tu diskutēsi, ja nebūs opozīcijas ?
Diez vai kāds šeit ir par publisku nāvessodu izpildi. Droši vien pat variantā - translēt nāvessodu izpildes iekš youTube-s ?
IP pierakstīta

Orc

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1374
« Atbilde #7 : Jūnijs 27, 2013 »

Droši vien pat variantā - translēt nāvessodu izpildes iekš youTube-s ?

Ar Sadama pakāršanu taču tāds variants arī tieši bija...
IP pierakstīta
“When the going gets tough, the tough go drinking.”

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #8 : Jūnijs 27, 2013 »

EzītisMiglā
Citāts
Varētu arī mūža ieslodzījumu bez iespējas izbēgt.
Nav garantijas... kamēr ieslodzītais vien ir dzīvs, iespēja izbēgt, kaut arī niecīga, bet viņam ir vienmēr.
Citāts
Par otro ... ko tu diskutēsi, ja nebūs opozīcijas ?
Nu re kur Tas Pats vismaz izliekas par tādu, līdzīgi kā Ezis dara teoloģiskajās diskusijās ;)
Citāts
Diez vai kāds šeit ir par publisku nāvessodu izpildi. Droši vien pat variantā - translēt nāvessodu izpildes iekš youTube-s?
Tieši tā, ar Sadamu pakāršanu tieši tā arī bija (kaut gan, ja pareizi atceros, filmēts tika nelegāli ar mobilā telefona kameru).
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #9 : Jūnijs 27, 2013 »

MJ
"tas pats" jau izteicās, ka kāršana esot humānāk. Tas nenozīmē, ka vispār nāvessods ir ok. manuprāt, inde ir humānāk, mazāk jāmocās. Vēl humānāk varētu būt negaidīts sitiens ar vāli pa galvu.
Pārējo "tas pats" visdrīzāk ka pajokoja.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #10 : Jūnijs 27, 2013 »

"tas pats" jau izteicās, ka kāršana esot humānāk.
Tās ir tikai tenkas, es vismaz tā neteicu. es gan rakstīju
Citāts
Un man jau tomēr patīk karšana, tas tomēr ir humānāk pret apkārtējiem, it sevišķi pret maziem bērniem. ;) tad to varētu nofilmēt un ielikt facebook. :) Un garastāvoklis uz visu dienu!
Humānismam pret nogalināto (līķi) galīgi nav nekādas nozīmes. Mums tak patiesībā vienalga, kāds ir līķa pēdējais piedzīvojums, jo ēst tak viņa stresaino gaļu mēs tak negrasāmies?     
Citāts
Tas nenozīmē, ka vispār nāvessods ir ok.
Šai diskusijā netiek apskatīta šī problēma, vai nāves sods ir okay vai nav, bet gan kas tad ir nāves sods. Tā sakot, nāves sods ir tiesiskā (juridiskā) ceļā piespriests un pat tiesas apvainojums rasismā pat nav līdzējis, tad nāves sods jāizskata vismaz racionāli, lai kā ar administrators Ctulhu pret to neiebilstu un nemēģinātu racionālu cilvēku balsis šai forumā klusināt uzdodot savu pseidozinātnisko spamveidīgo viedokli uzdot kaut vienā vietā racionālu.   
Citāts
Ja reiz nāves sods ir jāizpilda, tad ir jāgūst no viņa maksimāls labums! Tā sakot psiholoģiska atvieglošanas stunda tiem, kas paliks uz šīs zemes dzīvot. Tāpēc krietni paviršs skats ir ka vajadzētu nāves sodus publiskot, lai tie kam gribas varētu so skatu baudīt bezgalīgi! Varbūt kādai valstij nevajadzēs kaut kur ar bruņotu spēku "demokrātiju" ieviest un ar hi-tech uzpariktēm kalnos nepakļāvīgos slepkavot. Gan jau vēl ir līdzīgi argumenti. Tā sakot slepkavot kāri cilvēki uz pasaules gan jau ir nemazāk kā nevainīgi noslepkavoto. ;) Un pret viņiem ir jāizturas cilvēciski.       
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #11 : Jūnijs 27, 2013 »

Tapa, nemuldi. Zemiskas tieksmes cilveekos ir jaaslaapee, nevis jaattiista.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #12 : Jūnijs 27, 2013 »

EzītisMiglā
Citāts
"tas pats" jau izteicās, ka kāršana esot humānāk.
Nu pilnīgi noteikti, ka kāršana nav tas nehumānākais nāvessoda veids. Kaut gan piekrītu, ka letāla injekcija a ļa iemidzināšana kā pie vetārsta ir vēl humānāk.
Citāts
Vēl humānāk varētu būt negaidīts sitiens ar vāli pa galvu.
Teorētiski jā, bet praktiski - droši vien tā pati injekcija ir visērtāk un vistīrāk. No visa pārējā tomēr var sanākt cūcība.
Citāts
Te gan jāatzīst, ka viņa jokus pat es ne vienmēr saprotu  :-\
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #13 : Jūnijs 27, 2013 »

MJ
Līdz injekcijai vēl ir - kamēr aizej, kamēr nosēdies krēslā, tad laipns dakteris, utt - visas tās ir nevājas mocības.
Toties, ja dabū negaidīti pa galvu, tad i nepaspēj nobīties.

Nu, nesmuki izskatās. Tas ir apmēram kā bija sašutumi par dzīvnieku kaušanu, pārgriežot rīkli, kaut arī tad viņš taisni mocās mazāk.

Ja negrib, lai būtu nesmuki, var kamerā kādu ātri iedarbīgu un nemanāmu gāzi ielaist, vislabāk, miegā guļot.
Bet jāstāsta ir, ka viss notiek ar injekcijām utml.

Kaut kur lasīju, ka Krievijā esot izpildīts nāvessods, pastaigas laikā iešaujot galvā. Staigā ieslodzītais pa savu pagalmiņu, tīri mierīgs, un tad vairs nestaigā.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #14 : Jūnijs 27, 2013 »

kā amnesty international biedre un darbiniece es, protams, esmu kategoriski pret nāvessodu un par internacionāla moratorija ieviešanu, vienalga pakāpeniski vai vienā paņēmienā (pirmais droši vien ir reālistiskāks variants).

ārpus atriebības motīviem nāvessodam nav nekādas jēgas. tas nesamazina noziedzības līmeni (ne pirmreizēju ne recidīvu), tas atkal un atkal tiek piemērots cilvēkiem, kuru vaina vispār nav izšķiroši pierādīta, tas ir nehumāns pat salīdzinājumā ar visiem pārējiem konvenciju atļautajiem soda veidiem, tas sabiedrībā uztur idejas par to ka nogalināt patiesībā ir a-ok, ja vien zem pasūtījuma ir pietiekami resns štempelis... un kā aizgājušu laiku palieku to būtu jānosūta vienvirziena ceļojumā uz vēstures miskasti.
IP pierakstīta