Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Foruma apmekleetaaju naakotnes pasaules viizijas, modelji.  (Lasīts 14570 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks

EzītisMiglā
Citāts
Maini koordinātas pamazām. Jebkura pārvietošanās ir koordinātu maiņa.
Ok, teorētiski tas darbojas. Praktiski gan tas visdrīzāk sanāks visai neefektīvi, manuprāt.
Citāts
No otras puses, jebkura pārvietošanās ir teleportācija, jo viss notiek pa soļiem, diskrēti?
Atkal, teorētiski it kā jā. Bet tas sanāk ārkārtīgi specifisks gadījums - nu tipa, ļoti bieža teleportācija ārkārtīgi niecīgos attālumos :D
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Nu paga paga, paši hippiji jau arī narkatu un seksu diez ko nesmādēja, un viņi tāpat `kalpoja mantai`, da kaut vai ieviešot savus prikidus un organizējot un apmeklējot rokkoncertus. Principiālas atšķirības no šopingojoša mietpilsoņa īsti nav saskatāmas.
:facepalm:
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists

Gnidrologs, nu ja MJ saprata. Es tiešši to pašu provēju ilustrēt. Nedomājošu tipiņu masa ir ta,s ko vajag komercijai, marketingam. Hipiji arī der. Sporta fani arī der.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists

Gnidrolohgs, piemirsu, ko šī bildīte nozīmē, atgādini plz.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Nu paga paga, paši hippiji jau arī narkatu un seksu diez ko nesmādēja, un viņi tāpat `kalpoja mantai`, da kaut vai ieviešot savus prikidus un organizējot un apmeklējot rokkoncertus. Principiālas atšķirības no šopingojoša mietpilsoņa īsti nav saskatāmas.
:facepalm:
Nē nu Tu drīksti mani apgaismot attiecībā uz to, KUR tad ir TĀ būtiskā atšķirība.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Tāda, ka lai nu kādi bija hipiji, viņi nebija materiālisti un tevis teiktais ir bs. Duh.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Tāda, ka lai nu kādi bija hipiji, viņi nebija materiālisti un tevis teiktais ir bs. Duh.
Nu jā, viņi tipa bija `garīgi`? Bet atkal, tas nemaina lietas būtību, viņi vienkārši `pirka` citu preci. Neba nu rokansambļi par baltu velti uzstājās, da ij bohēma imho ir samērā dārgs prieks. Ok, atšķirībā no šopingojoša mietpilsoņa hipiji patiešām neskrēja līdzi meinstrīma modei - bet tā vietā viņi attīstīja pašu savējo.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Patiesībā rokansambļi kā reiz ļoti bieži tajā laikā uzstājās par velti. Galu galā liela daļa pašu mūziķi bija hipiji. Un salīdzināt hipiju bohēmu ar mietpilsoņa amoka skrējieniem pa supermārketu un tirdzniecības centru ejām antidepresīvas anestēzijas nolūkos? Nēģeri, lūdzu.. Kādu, kas labprāt atsakās no karjeras labi apmaksātā darbā, lai apmestos komūnā un dzīvotu ''no rokas mutē'', galveno barību gūstot no sēdēšanas lotosa pozā, ostot pīpenes varētu saukt par naivu pajoliņu, bet piesiet viņam ''sava veida materiālismu'' sanāks tik pat adekvāti kā to pašu izdarīt ar klostera mūku (olol mūkiem arī ir sava mode, skūt pauri un valkāt brūnu ķiteli un viņiem ir fetišs uz dzīvošanu milzīgā pilī ar dārzu - MATERIĀLISTI!).
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Gnidrologs
Citāts
Patiesībā rokansambļi kā reiz ļoti bieži tajā laikā uzstājās par velti. Galu galā liela daļa pašu mūziķi bija hipiji.
Nē nu es pieņemu, ka attiecīgie mūziķi varbūt arī bija ar mieru uzstāties par velti (t.i. bez peļņas nolūka), bet - man ir nelabas aizdomas, ka lai noorganizētu rokansambļa uzstāšanos, vajag šādus tādus resursus a ļa elektrība, transports, kāda nekāda skatuve utt.. Kādam par tiem ir jāmaksā, jo no zila gaisa ne viens, ne otrs nerodas.

Kas attiecas uz pārtikšanu no lotosa pozas - atkal, varu pieņemt, ka šamējie varbūt arī nebija diez ko izvēlīgi uz paiku, bet stipri šaubos, ka viņi atturējās arī alkohola, tabakas un zāles. Es varbūt kļūdos, bet man tomēr liekas, ka hipiji savā ziņā bija `dzīves baudītāji`.
Citāts
bet piesiet viņam ''sava veida materiālismu'' sanāks tik pat adekvāti kā to pašu izdarīt ar klostera mūku
Nu ar mūkiem tomēr ir cits stāsts, jo (ja) viņi askēzi ievēro konsekventi.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Tev tiešām patīk skaldīt matus.
IP pierakstīta