Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Foruma apmekleetaaju naakotnes pasaules viizijas, modelji.  (Lasīts 14568 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Neredzu kā mēs varētu ''labot'' seklus lohus, kas pat abstrakti domāt nav spējīgi. Vieglāk radīt jaunus, citus cilvēkus, labākā un intelektuālākā ģimenē.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41637
  • Ateists

Es domaaju, ka nav tik traki, palasiis Gnidrologs graamatas, dazjaadas un viss buus OK, pamazaam...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

OK, bet taatad ( ja atmetam sapnjus par manis zuumeesjanu nost) Gnidrologs naakotnee veelas kastu sabiedriibu? Vai taa?
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

Citāts
Vieglāk radīt jaunus, citus cilvēkus, labākā un intelektuālākā ģimenē.

Aha, burciņās un pudelēs. Un tikai alfas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gluzji kaa tajaa anekdotee: ``sitos mazgaasim vai jaunus taisiisim?``
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Burciņās un pudelēs cilvēces nākotni jau kā reiz redz Ctulhu & citi saentārdi.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies

Un kā gan savādāk būtu iespējams radīt šo Tevis minētos intelektuālos alfas? Nav nekādu garantiju, ka Čaikovski, Bēthovenu un Dostojevski cienošā ģimenē audzis indivīds automātiski kļūs par nākamo nobeļa un pulicera prēmiju laureātu. Pat izpildot visu priekšnosacījumus (audzināšana, izglītība, veiksmīga gēnu saderība utt.) intelektuālā alfas radīšanai, tāpat paliek milzīgs varbūtības procents, ka mūsu teorētiskais hārdkōr intelektuālis kļūs par hipiju vai kristieti. :D Cilvēks pie noklusējuma uzstādījumiem izvēlas vieglāko ceļu, bet domāšana prasa prāta piepūli.
Lūk, bet Gatakas (pudeles un burciņas) ideja, īstenota dzīvē, Tev dotu veselu jūru Mocarta cienītāju. :)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Ja par nākotnes vīzijām, tad - ceru, ka visu atrisinās "cilvēka pētniecība", tas ir, tipa psiholoģija visādos tās veidos. Ja beidzot uzzināsim, kas īsti cilvēks ir un ko viņam vajag, tad arī var iestāties zelta laikmets. :)
Tiesa, tas viss var arī nesanākt, jo te mēs pētam sevi, un var gadīties, ka nespēsim saprast tik sarežģītu sistēmu.

Otrs, kas vajadzīgs, ir nodrošināt sugas izdzīvošanu - aizvākties prom no Saules sistēmas, izplatīties Kosmosā, pētīt, kas ir Kosmoss, kā izvairīties no kolapsa, utt.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

No kurienes te kāds izrāva, ka es esmu par ģēniju ''radīšanu'', ja no manas postu vēsture paužas skaidri noraidošu attiekmsi pret nurture>everything naratīvu?
Ar ''radīt jaunus cilvēkus'' tīri prozaisku norādu, ka realistiskāk sagaidīt ģēnijus un praviešus no jaunām cilvēku paaudzēm, nevis tupa gaidīt kaut kādu utopisku visas cilvēces ''labošanas'' kampaņu, bet pa to laiku marinēt pēc naftalīna smirdošus imortālistus stikla mēģenēs.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies

No kurienes te kāds izrāva, ka es esmu par ģēniju ''radīšanu'',

Tikai pāris postus augstāk:

Vieglāk radīt jaunus, citus cilvēkus, labākā un intelektuālākā ģimenē.

Atvaino, postu vēsturi nezinu, tāpēc pārpratu.

Citāts
nevis tupa gaidīt kaut kādu utopisku visas cilvēces ''labošanas'' kampaņu

Mjā, līdz šim visi rasu un tautu tīrības pasākumi ir izgāzušies. Tiesa, man domāt, ka šis ir pareizais virziens, kurā rakt, savādāk, to ģēniju kļūs arvien mazāk. Žurka nespēj dzemdēt ziloni, lai arī kā censtos.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

le_haim

Taapeec ir jeega apskatiit pasaakumus geeniju veidosjanai ja ne no visiem, tad no lielaakaas daljas, jo talanti jeb pareizaak sakot predizpozicijas uz tiem - kas vareetu buut iedzimtas - jau ir dazjaadas. Atrast un attiistiit.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025

Neko labu neredzu. Jo redzu uzskatāmu tendenci, ka paliek arvien mazāk personību un stipru cilvēku.

Kaut kādai dabiskai atlasei ir jābūt. Kad izdzīvo patiešām stiprākie un labākie. Tās infuzorās tupelītes, kas peld mūsdienu fizioloģiskajā šķīdumā nevieš ticību, ka tās nākotnē radīs ko grandiozu vai mainīsies.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Krista

OK.

Kas buutu jaamaina?
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025

Nezinu.

Redzams tikai, ka kādreiz, pie sava šūpuļa cilvēces kvalitāti veidoja un formēja tas, ka tie visu darija par spīti apstākļiem. Šodien cilvēki visu dara pateicoties apstākļiem. Tas arī atrofē un degradē.

Nu, un tehnoloģijas šiem dārzeņiem vēl vairāk atvieglo eksistenci un veicina atrofiju.

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Mjā, līdz šim visi rasu un tautu tīrības pasākumi ir izgāzušies. Tiesa, man domāt, ka šis ir pareizais virziens, kurā rakt, savādāk, to ģēniju kļūs arvien mazāk. Žurka nespēj dzemdēt ziloni, lai arī kā censtos.
Viena problēma ir arī sabiedrībā/kultūrā, kas atbalsta un slavina muļķību. Tādā, pat ja ģēniji uzrodas, tam nebūtu rezonanses.
IP pierakstīta