Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Foruma apmekleetaaju naakotnes pasaules viizijas, modelji.  (Lasīts 14571 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists

Vieta kur fantazeet. Izdomaajiet, kaadu juus gribat redzeet naakotnes pasauli, civilizaaciju. Var dazjaados abstrakcijas liimenjos, var vispaareeji, var parciaali, kaadus noteiktus elementus.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7466

Viņš man rādīja dzīvības ūdens upi, tā bija skaidra kā kristāls un iztecēja no Dieva un Jēra goda krēsla.
Viņas ielas vidū un upei abās pusēs bija dzīvības koks, tas nesa augļus divpadsmit reizes, katru mēnesi savu augli, un viņa lapas bija tautām par dziedināšanu. Nekas tur nebūs vairs nolādēts. Tur stāvēs Dieva un Viņa Jēra tronis, un Viņa kalpi Tam kalpos. Tie skatīs Viņa vaigu, un Viņa Vārds būs tiem uz pierēm. Tur nebūs vairs nakts, ne sveces, ne saules gaisma tiem nebūs vajadzīga; jo Kungs Dievs izlies gaismu pār viņiem, un viņi valdīs mūžīgi mūžam.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Mjā un atkal kalpi....

``Viņš man rādīja dzīvības ūdens upi, tā bija skaidra kā kristāls un iztecēja no Dieva un Jēra goda krēsla.``

un šitas man izraisa dažas interesantas asociacijas....
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Tāda, kurā ctulh-obraziniji izmirst, vai tiek kā citādi anihilēti. Tas gan ir tikai pirmais solis uz nevis ''progressu'' (kas ir utopisks un nereāls jēdziens), bet vismaz un esošās kultūras saglabāšanu pēc iespējas ilgāk. Iespējams līdz tam brīdim, kad būs stafetes veidā sasniedzama nākamā paaudze, kas vairs nebūs tik universāli stulba, kura būs saprotošāka par mūsu bedlama un dekadences žļurgu. Apnicis, kas civilizācijas dzimst un mirst, starp sevi neatstājot nabas saiti.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs, jauki, varbuut Tu vari ieziimeet to naakamo paaudzi un taas vidi, kaa tas tavupraat vareetu izskatiities.

Also Tev ir viena pretruna paslaik:

1) Tu saki, ka progress ur utopisks un nereaals
2) Tev apnicis, ka civilizacijas mirst, nesaglabaajot peecteciibu.

Taa peecteciiba jau arii ir viens no progresa prieksnoteikumiem.

OK, labi, vee konkreetaaks jautaajums - kurus iepriekseejo kultuuru sasniegumus Gnidrologs grib saglabaat un kaapeec? Saglabaat 1:1 vai kkaa uzlabot? Ja 1:1, tad kaapeec, ja uzlabot, tad kaa?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Fragments no Šuona par ''progresu'':
Citāts
Besides, the thesis of indefinite progress comes up against the following contradiction: if man has been able to exist for thousands of years while under the domination of errors and stupidities - always supposing that the traditions are merely such, in which case the error and stupidity would be well-nigh measureless - the immensity of this deception would be incompatible with the intelligence with which man as such is credited and with which he must be credited.

In other words, if man is intelligent enough to arrive at the 'progress' which our period embodies - assuming there is any reality in such progress - then man must have been a priori too intelligent to remain for thousands of years the dupe of errors as ridiculous as those which modern progressivism attributes to him; and if he is on the contrary stupid enough to have believed in them so long, then he must also be too stupid to escape from them.

Again, if present-day man had at long last arrived at truth, he would have to be proportionately superior to the men of former times, and the disproportion between the two would be well-nigh absolute. Now the least that can be said is that the men of ancient or mediaeval times were neither less intelligent nor less virtuous than modern man. The ideology of progress is one of those absurdities that are as remarkable for the lack of imagination as for the total lack of sense of proportion they display; this is, moreover, essentially a vaishya illusion, rather like that of 'culture', which is nothing more than intellectuality stripped of intelligence.
IP pierakstīta

anonymous

Gnidrologs
`Tāda, kurā ctulh-obraziniji izmirst, vai tiek kā citādi anihilēti.`

caaalm the fuck down, will you? savas krusta karu fantāzijas pamēģini izspēlēt pats pie sevis un aiz slēgtām durvīm, mkay?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Izskatās, ka kalmoties vajag tev pašai, dūjiņ. Nē, tu man tiešām atgādini mindboundu, kuram arī vienmēr izraisījās satraukuma lēkmītes līdzko kāds pateica kādu asāku vārdu. Dēļ sava sociālā autisma visu internetā iepirsto uztvēra par tīru monētu.
IP pierakstīta

anonymous

it kā no malas kāds varētu pateikt, tevi nepazīstot, vai tā ir vnk ļoti slikta humora izjūta vai patiesa vēlme redzēt savus oponentus uz mieta.

bet nu enīvej, sorry ja pārpratu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Baidies vien, baidies, jo es esmu pūķis Baisulis.

PS: jā, es pavisam godīgi labprāt redzētu visādus ctulhus apmirstam no AIDS (lol., rofl)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs, tev arii prieciigus jaanus :D
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Yo, m-fucka, tev arī. ;D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs, bet nu kas ir gariigums, to Tu labi ilustree.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Es labi ilustrēju kas ir, kad jādzīvo pasaulē, kur visapkārt idioti un viņu ar katru mirkli kļūst vairāk.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Es labi ilustrēju kas ir, kad jādzīvo pasaulē, kur visapkārt idioti un viņu ar katru mirkli kļūst vairāk.

Gnidrologs, mjaa, taa vareetu teikt.... Es tikai nesaprotu meerkji, kaapeec Tu ar sevi to ilustree? Antiutopija gnidrologa izpildiijumaa? OK, tikai nav diezko originaala, parastais gariigums, apaksvariants - idealisms. Jaa, ja taadi savairojas, ir iespeejamas probleemas. Tiesa gan, ar represijaam sjiis problemas nav atrisinaamas, tikai ar labosjanu.
IP pierakstīta